За бебета и деца от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 44

  • 33 571
  • 783
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 39
здравейте мами, искам да попитам нещо като ще ви кажа какво се случва в последователност. На 1мес. и 2 седмици сме имаме силни колики и от 2 седмици плачем много често през деня и малкия  почти не спи. От ставането сутринта почва да плаче и да се сърди, храня примерно в 6 ч. после мием  дупето хапваме пак в 9 и го слагам да заспи след което след няма и 30мин. се буди и нищо не помага само внимание и така задремва за малко до обяд като го нахраня и преубуя и след това пак и пак така до вечерта.. заспива в 9 и през ноша се буди само 1 път в 3 и заспива лесно чак до 6/7 и така имам чувството че нещо го мъчи а не знам какво... лекарката каза че коликите се засилвали аз давам капки и чай но пак ми изглежда че освен да го болят има нещо.. вие имали ли сте подобен на моя случей и какво ще ми кажете

# 781
  • Мнения: 604
И моето бебе е на толкова и ние даваме капки. При нас чудна работа върши биберона. Имитацията на сукане явно я успокояв. Ако не си - пробвай, може да помогне. Малката си заспива с бибата и като я изплюе я махам.

# 782
  • София
  • Мнения: 3 789
Моето дете имаше безобразни колики чак до 5 месец, единственото, което помагаше по време на най-силните пристъпи, беше повиването на ръцете. Колкото и скептична да бях, ефектът беше почти моментален. Това през нощта. През деня заспиваше само в механична люлка, явно го унасяше движението и звуците. През другото време пеене, говорене, хоро сме танцували с него на ръце - също помага.

# 783
  • София
  • Мнения: 39 932
При Алекс помагаше повиване по Карп (не че имах представа тогава кой е Карп Simple Smile) и спане по корем. Малкия заспиваше по корем и то само в количката. След това го местех.

Нова тема

Последна редакция: пт, 07 ное 2014, 23:49 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт