Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 18 785
ти нема да видиш такоА жиУотно у твоя филм  Mr. Green радвай се че поне от време на време се мокри  Joy

# 47
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
На Тера трее и се отчете, че кара сал по темата Mr. Green кат нас... tooth tooth tooth tooth

# 48
  • Мнения: 30 820
 Mr. Green

Слухи в сериале "Прилив"!!!

По слухам, между сценаристом сериала Эдже Йоренч и Чагатаем Улусоем, дуют холодные ветры. Так же поговаривают, что во втором сезоне сериала роль Чагатая Улусоя уменьшилась. Отношения между ими испортились из-за Серенай Сарыкая. Заметив, холодное отношение между партнерами сериала фанаты,засыпали Эдже Йоренч вопросами, на что Эдже ответила: "Я не обязана любить каждого персонажа."

# 49
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ти нема да видиш такоА жиУотно у твоя филм  Mr. Green радвай се че поне от време на време се мокри  Joy


Ко се мокри ма...оно тва си беше...дет си развевам парцалти... Mr. Green Joy hahaha hahaha Joy Joy

Гледаме го опакован и си фантазираме... Whistling

# 50
  • Мнения: 6 105
Верче, а Пълна къща индийски ли е?

# 51
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Mr. Green

Слухи в сериале "Прилив"!!!

По слухам, между сценаристом сериала Эдже Йоренч и Чагатаем Улусоем, дуют холодные ветры. Так же поговаривают, что во втором сезоне сериала роль Чагатая Улусоя уменьшилась. Отношения между ими испортились из-за Серенай Сарыкая. Заметив, холодное отношение между партнерами сериала фанаты,засыпали Эдже Йоренч вопросами, на что Эдже ответила: "Я не обязана любить каждого персонажа."
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 52
  • Мнения: 18 785
 Joy Joy Joy
е стига то толкУ засИгЪ  Joy по натам кат доде дъждовния сезон можИ да сЪ намокри пак  Joy

чеки па по тематаааа  Joy тамън ми беше минала еуфорията от индиецО пак и ме върна у първи клас пак  Joy

фаворита ми - баклава и тръпинки  Heart Eyes друго не ми требе  Joy

# 53
  • Мнения: 33 397
На Тера трее и се отчете, че кара сал по темата Mr. Green кат нас... tooth tooth tooth tooth
Naughty Mr. Green

Mr. Green

Слухи в сериале "Прилив"!!!

По слухам, между сценаристом сериала Эдже Йоренч и Чагатаем Улусоем, дуют холодные ветры. Так же поговаривают, что во втором сезоне сериала роль Чагатая Улусоя уменьшилась. Отношения между ими испортились из-за Серенай Сарыкая. Заметив, холодное отношение между партнерами сериала фанаты,засыпали Эдже Йоренч вопросами, на что Эдже ответила: "Я не обязана любить каждого персонажа."
Ко речи ?  newsm78 Joy

# 54
  • Мнения: 30 820
Тери Mr. Green разбира се Laughing

# 55
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Маме, престани да ме зарибяваш тукя с толко баклава... Naughty Laughing Joy
Вай бееееее....то па един грозян нема от каста Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 56
# 57
# 58
  • Мнения: 11 820
има си татус ма на мноу интимно место само аз му го виждам   Heart Eyes Whistling

# 59
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
има си татус ма на мноу интимно место само аз му го виждам   Heart Eyes Whistling
Дан пишИ РИлакс... Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт