Наближава новата игра,списъците с книги почваме да пишем с трепет в ръка!

  • 23 200
  • 712
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 277
точ, и аз стискам палци всичко да е наред със здравето  Praynig
scaramouche,
Скрит текст:
работиш в хубава сфера по много належащи задачи Hug аз съм работила 5 години в ДД, в по-лошия от двата софийски... равносметката ми е, че за времето си там само помогнах да се утвърдят лоши практики, демонстрирах на децата, че доброто може да бъде успешно тъпкано без затруднение и всъщност добрия няма какво да направи...., оставих няколко мотивирани крадящи млади хора да излязат от там, стъпили уверено на крака... на кантара от другата страна стоят много малко и неубедителни успехи, които се дължат на старанието и качествата на децата повече, отколкото на моя труд...
прегръдки на всички, и на Девичка за темата   bouquet

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 13 520
Точ,   bouquet за отговора и  fingerscrossed за резултатите.

До кога трябва да публикуваме списъка с книги за играта  newsm78

# 47
  • Мнения: 2 491
Пък моите книги от промоцията на Сиела още ги няма Thinking newsm78
Дано утре дойдат, че се ядосвам, не че няма какво да чета, ама ей тъй обичам като си купя нови книжки, да ги подържа, да ги помириша да ги разлистя...еееххх Crazy

Ай оставете ме вече да чета деее Mr. Green Laughing tooth

# 48
  • София
  • Мнения: 3 277
Гиговче, аз днес получих смс, че утре ще дойдат. през спиди съм.  Hug

# 49
  • Мнения: 10 703
Леле, Гигич, къв е тоя зарзават , бе?  Joy
Направо изби рибата с него  hahaha

# 50
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Леле, Гигич, къв е тоя зарзават , бе?  Joy
Направо изби рибата с него  hahaha

Ами то вече си е туршия тайм.  Mr. Green

# 51
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 И аз се загледах в туршията на Гигова. Ама хич не те възприемам така, другарче.  Thinking Теб съм те приела с първия ти аватар и подпис, с които беше като се запознахме и така те запаметих.

 А пък книгите от Сиела може да се забавят още ден поне. На промоцията им за трети март, поради големия интерес, така се забавиха. Аз сега нищо не поръчах, но ми мина през ума, че ще има леко забавяне. Иначе пък са коректни във всяко отношение.

# 52
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Момичета,има вмъкнати нови правила в темата,публикувани на 1стр.
 Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 6 210
 Shocked
Въх, не ми е проработило бутончето за известяванията, отивам да чета назад.

# 54
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Момичета, тези дни се говори за Правила за участие в играта. Вече са на първа страница, може да се запознаете с тях.

 Кали се зае с изготвянето им,много точно е формулирала всичко, неясноти едва ли ще има, а ако има - питайте!  Peace

 Вярвам, че ще оцените направеното и ще разберете защо трябваше да ги има тези правила. Това не  е прищявка, а необходимост.  Peace

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 13 520
Нещо е станало в темичката ни ли, че "Това не  е прищявка, а необходимост."  newsm78 оф, дано не ни се развали хубавата атмосфера тук  Praynig

Ох, аз днес сигурно ви досаждам само с въпросите си, но някой има ли/чел ли я тази книжка?

Тайният живот на Вайълет Грант - Беатрис Уилямс

# 56
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Ох, бе, Деси, плюй през рамо, нищо не е станало, дано да не става. Просто се налага да има някакви правила, така както има във всяка игра.  Hug

 А книгата дори не съм я виждала, Деска. Заглавието толкова много наподобява "Тайният живот на пчелите". Дано и тази книга да е толкова хубава.  Peace

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 13 520
Много се радвам, че всичко при нас е наред, вярвам и занапред ще е така, защото всички сме добри и прекрасни  newsm03

# 58
  • София
  • Мнения: 4 899
оф, дано не ни се развали хубавата атмосфера тук  Praynig

Именно затова, Деска, се въвеждат правилата.
За да запазим това, което заедно всички създадохме като едно прекрасно и уютно място.
Иначе всичко си е наред  Peace

Благодаря на всички, които ми помогнахте днес!  bouquet Hug
Страхотен тандем сме; цяла мафия  hahaha

Отивам да се паркирам в хоризонтално положение, че днес се скапах ooooh!
Не знам дали и два реда ще прочета преди заспиване.

# 59
  • Мнения: 6 661
Браво,момичета! Чудесна работа!  Peace Обичам правилата.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт