Наближава новата игра,списъците с книги почваме да пишем с трепет в ръка!

  • 23 206
  • 712
  •   1
Отговори
# 60
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Прочетох правилата, предполагам отговарям на тях, ако не - класната ще ми ходатайства  smile3534

За интересите пак няма да пиша -  освен китки, сладки и книжки обичам да пътувам и...да се занимавам с всякакви неща. Много ви улесних, нали  smile3533

# 61
  • Мнения: 1 601
Деска , книгата е новичка , и доста ми беше грабнала вниманието , даже може да я включа в списъка си за новата игра , ама ще видя пак де . Звучи ми доста интересно  Peace  Hug

И аз обичам като има правила , много добре е написано , поздравявам ви и ви целувааамммм Hug Hug Hug

Отивам да спя , захласнах се в книгата , ама очите ми се затварят , а утре пак съм на работа . Хубава и спокойна нощ и по леко с барплотовете  Wink Шегувкам сеееее , използвайте всичко максимално  Whistling

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 13 556
 ooooh! много съм зле, дори не съм разбрала че е нова  Joy , ама така е, като не гледам година ми само чета за какво става дума, а тази ме грабна само по заглавие днес, а преди малко я пуснах в гугъл да видя за какво става дума, май и аз ще я пусна в списъка, зависи от това, коя книга ще спечели в надпреварата на Сиела  Blush

# 63
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Прочетох правилата.  Blush

Интереси, интереси... козметични продукти, мания за събиране на химикалки и красиви тетрадки и тефтери, поезия ( пиша-чета), обожавам магнити за хладилник, слабост са ми и очетата против уруки, обичам аромата на виолетки. Та така... друго не се сещам.

# 64
  • Мнения: 2 491
Леле, Гигич, къв е тоя зарзават , бе?  Joy
Направо изби рибата с него  hahaha
Ми напраи ми нещо хубу де Crossing Arms
Ей тъй кат твоите красоти....
Вчера се мъчих една снимка дето ми хареса да я оразмеря и нещо не успях, а пък другите станаха ooooh!
Голяма съм кукундрела....

Забравих да кажа Добро Утро Hug

# 65
  • София
  • Мнения: 5 406
Гигова, сложи още една снимка с чушкопек в подписа Mr. Green
Добро утро! Вчера ходих да проверя дали ми е поправен компютъра и  се оказва, че тези сладури дори не са го започнали. Добре, че момчето имаше умопомрачителна усмивка иначе не знам, какво щях да го направя.
Имам много да пиша, но ми е много трудно.
Спорен ден!

# 66
  • София
  • Мнения: 3 294
добрютрьо! Simple Smile
и аз прочетох правилата отпред Simple Smile хобитата ми са четене (изнАнадах ви сиа  Joy ) и природа (едно време ходих по чукарите много, сега се задоволявам да плакна очи в нета, но скоро пак ше тръгна, живот и здраве...). и още едно шантаво нещо от детските ми години - събирам обвивки от шоколади Mr. Green
междудругото, на шега се включих в играта за пръв път - викам си - забавно, не съм и предполагала, че толкова ще ми хареса компанията на всички тук и ще се включа и за следващ път. ако имаше такива правила тогава, вероятно нямаше да се хвана - не пиша много по форуми.
хубав ден на всички ви  Hug

# 67
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Добро утро!  Hug

Слив, ей сега, докато правех сандвичи за децата, си мислех за теб. Щях да пиша да питам за компютъра, а ти може би по същото време си писала. Каква телепатична връзка имаме само.  Simple Smile Heart Eyes А младежът с хубавата усмивка не каза ли кога ще започват ремонта на компютъра ти? Той така с таз усмивка може да те спечели задълго на своя страна и да си стоиш без комп.

Момичета, Мариетко, тези правила не са за пишещите вече в темата, те са за хората, които тепърва ще се записват и желаят да участват. Не е необходимо да пишете сега какви интереси имате, не е излишно да се знаят, защото в един момент могат да улеснят някого, но вече утвърдените участници няма нужда да се представят подробно. А момичетата, които са участвали в предишни игри, но са прескочили участие сега, също са познати, не е нужно одобрение за тях. Те са се доказали вече.  Peace Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 1 601
Добро утро , наспахте ли се , момичета  Hug

Като сме тръгнали и аз да си кажа какво обичам и ми е слабост - книги , цветя в саксийки , пъзели , преди бяха и гоблените , но ги разлюбих , много ми отслабна зрението от тях , имам подарени на мама , други на мен си оставих , но повече не бих шила . Харесвам сувенири  , както и химикали и тефтерчета за писане , пиша си рецепти в тях , дадени мисли които са ми харесали , или книги , които трябва да си купя . Ами това е май , това са ми слабостите.

Да ви кажа , че са намалили "Парижкият апартамент" в сайта на Сиела , вече си я поръчах  Whistling
Поръчвайте и виеееееее  Hug

Отивам да си допия кафето  kaffeetrmker_2

# 69
  • Мнения: 2 317
И аз прочетох правилата.

Само да попитам за точка 2 ако някой потребител, без препоръки, хареса идеята и играта и желае да се включи , трябва да пише два месеца в темите , така ли ?
Ако е така , мисля ,че нови хора няма да се включват или ще бъдат мнооого малко.

По- добре ми звучи точка 4 за всеки да се преценява отделно, без да има срок.

Просто си разсъждавам, да не скочите да ми се карате моля Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 2 141
Привет!
На работа съм и не ми се стои  Sad
Аз няма да пиша интереси и хобита, знаЙте ме вече нали  newsm78 Hug
Уф мразя да пиша от телефона....
Прочетох правилата - нескромно се броя за старо куче  Flutter
Хубав ден от мен   bouquet

# 71
  • София
  • Мнения: 1 462
Добро утро и от мен.
Едвам смогнах да ви изчета. Тези дни голям гърч в работата, но отмина.

 fingerscrossed Мисля, че Точ имаше нужда от стиснати парета, всичко да е наред със медецинския казус.

Слив  Hug

На мен правилата много ми харсват и се радвам, че се въведоха.
На работната група, успех   bouquet

От Сиела и аз чакам книжки. Днес ще дойдат, според sms-а, който получих.

Хубав, усмихнат, слънчев и безпроблемен ден.  Hug

# 72
  • Мнения: 10 720
Добро утро    Hug

Леле, Гигич, къв е тоя зарзават , бе?  Joy
Направо изби рибата с него  hahaha
Ми напраи ми нещо хубу де Crossing Arms
Ей тъй кат твоите красоти....

Гиговче, вдъхнови ме и сега творя  Heart Eyes
След малко ще покажа какво ти измислих, дано ти хареса  Hug

П.П. Ей, добре че тук никой не се нерви на "аватарките" ...  Tired

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 13 556


"Защо да се връщате в мислите си към миналото, което вече не съществува? Втори път не може да загубите миналото си. Защо мислите с ужас за бъдещето си, което не познавате и което е невъзможно да загубите, защото още го няма? Можете да изгубите единствено настоящето, ето, това отлитащо ,,сега,,. А това зависи само от енергията и жизнерадостта на човека. Замислете се, оглеждайки назад поведението си, колко излишни мъчения сте си създали със своя страх през жив" - Конкордия Антарова "Два живота"

Прекрасна сряда момичета,  Hug още си пия кафето, че станах, но мивката ме чакаше със съдовете от снощи  Embarassed
Отивам да си поръчам Парижкият апартамент, аз сега нали реших да не взимам известно време от библиотеката книги и тази ми е 4 купена за по-малко от седмица  newsm53 явно изпитвам вътрешен ужас, да не би непрочетените 10-15 вкъщи да не ми стигнат  hahaha, но наистина се спирам Blush

Хайде да споделя и моите интереси  Grinning книжки, тефтери /в които си записвам мисли от прочетените книги и стихотворения, имам един и за готварски рецепти/, портмонетата /обичам големи и забележими/, козметични продукти...за останалите кифлински ми страсти и друг път съм си казвала, обичам фотографията, пътуването, гривни с камъни... bowuu

Последна редакция: ср, 13 авг 2014, 10:19 от Десиссслава

# 74
  • Мнения: 5 405
Хайде и аз да си кажа какво харесвам. Може да се броя за нова все още и повечето не знаят какво харесвам или не. Няма да откажа да разбера малко повече и за другите момичета, ако ми се паднат за другарчета  Heart Eyes Бях много притеснена за първото си другарче Rain дали ще нацеля изобщо какво харесва. Може да си направим лексикон и да го тупнем като информация в албума (на снимка, че документ няма как да качим Simple Smile ).

Обичаммммм ключодържатели  Crazy може да имам един ключ, но ключодържателя ми е една шепа  Joy от време на време го разчиствам  Blush харесвам гривни всякакви, платнени, въжени Grinning Книгоразделители  Heart Eyes кучета  Heart Eyes тефтери и аз обичам, влюбена съм в сериала Rizzoli & Isles  Joy Blush


И аз нямаше да поръчвам книги, ама в новите книги на Свет видях едната, която искам да си поръчам и за две секунди натиснах поръчай и замина.... очаквам ги днес, имам смс от Спиди  Grinning

Деси, много хубава мисъл Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт