Наближава новата игра,списъците с книги почваме да пишем с трепет в ръка!

  • 23 235
  • 712
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 243
И аз ги прочетох правилата.

По въпроса на Киф ми се струва, че Комисията (с главно "к") си е запазила правата да преценява отделните случаи без да е задължително спазването на точко 2...  Laughing Така е и най-нормално, според мен. Има толкова потребители, които познаваме от други теми (а понякога и не само виртуално) и на които имаме доверие, така че не е необходимо да изискваме от тях толкова дълъг период на "включване" към групата. Имам пълно доверие на членовете на Комисията. Wink

Иначе за интересите - на мен пък ми е любопитно да прочета и за интересите на хората, които пишат редовно тук в такъв вид.  Blush (Мариша, наистина ли събиташ обвивки от шоколади? Станиолени или други? Аз много обичам екзотични и нестандартни шоколади, не се интересувам от обвивките, но ако ти ги искаш, може и да почна да им обръщам внимание.)

Ще кажа и аз с няколко изречения Simple Smile - най-много ме вълнува четенето, по-малко изобразително изкуство, театър и музика, но като цяло изкуството е тоталната ми мания. Най-много обичам да подарявам и получавам книги. После са пътешествията и от съвсем скоро фотографията, която като че ли е логично свързана с пътшествеията. Много обичам и всякакви ръчно направени неща - керамика, шалове, бижута (обиците са ми любими!), сладкиши и т.н. Иии.... за парфюмите няма да казцам изрично, защото явно всички сме им фенове.

# 76
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
И аз прочетох правилата.

Само да попитам за точка 2 ако някой потребител, без препоръки, хареса идеята и играта и желае да се включи , трябва да пише два месеца в темите , така ли ?
Ако е така , мисля ,че нови хора няма да се включват или ще бъдат мнооого малко.

По- добре ми звучи точка 4 за всеки да се преценява отделно, без да има срок.

Просто си разсъждавам, да не скочите да ми се карате моля Heart Eyes


Киф, то на когото му хареса темата и идеята на играта, ще пише два месеца. Ако е с препоръки,  може да участва  и веднага в играта. Но напълно непознати лица, идващи и отиващи си, когато им скимне, никак не всяват доверие. Помните ли едно момиче, наскоро регистрирано, минало из темите, включи се и тук и искам, искам и аз. И какво - няма я. А ако имаше игра и беше включена в нея, дали щеше да се ангажира да пише, да следи кога какво се случва. Неловко ще стане ако такива хора, неангажирани сериозно развалят идеята на играта. А два месеца не е дълго време да си в някоя тема. И то два месеца е образно казано, понякога и един е предостатъчен, зависи човекът колко пише и как се представя.  Peace

 Не съм против включването на нови участници, но съм против това да се създадат неприятни ситуации по време на игра. Имам нещо предвид като го пиша, като подробности не мога да напиша в ефир. Моля да бъда разбрана правилно!  Peace

# 77
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Здравейте!

И моите добри мисли са насочени към ТочицаPeace

Деси, интересна е тази Вайълет, ще прочета рецензията в ГР.

Слив, ти сега почивка ли си?

Кали и комитет, благодаря ви за правилата. Хубаво е да има ред. Въпросът на Киф също е интересен, може би в такъв случай ще решава ударната група?  Thinking

Миж, аман от нерви по каквито и да е теми. Писна ми от хейтъри и ги нападам веднагически. Явно им харесва на хората да са вечно мрънкащи и недоволни.

Да кажа за моите интереси - те са много разностранни. Обожавам книгите, канцеларските материали, в книжарницата съм като отвързана, обичам класическата музика (това щях да работя, ако не беше толкова трудно в годините на прехода), обожавам природата, пътуванията, историята, бухалчетата, орхидеите, цветята като цяло ..... май ще ми е по-лесно да кажа какво не обичам.  Embarassed

Днес една учебна кола ми усмихна деня. Ученикът - мъж на възраст вече - се мъчи на един ляв завой и никой не го пуска. Аз спрях и им направих път. Инструкторът специално отвори прозорецът, усмихна се, махна с ръка и сърдечно ми благодари. Ето такива малки неща правят деня.

Усмихвайте се и мислете добро!  Hug

# 78
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Мижжж, к`во е туй с дребните букви? Кой да се нерви, бе? Аз обикновено възприемам хората с даден аватар и така си ги помня, честата смяна ме обърква, но не ме дразни. Е, понякога прекалено ярките ми идват вповече, но не ми пречи определено, картинка, каквато-такава.

# 79
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251

................

 Реших да отида до библиотеката. Няколко дни не съм ходила, сега за "Сияние" си мисля, ще я търся. Остана ми една непрочетена книга в нас, но ще я  презапиша.

 

Последна редакция: чт, 14 авг 2014, 08:46 от neli mar4

# 80
  • Мнения: 10 761
Ето малко зарзавати за Гиговчето  Crazy
Дано ти харесат, мила  Hug


Скрит текст:









# 81
  • Мнения: 10 761
Само да попитам за точка 2 ако някой потребител, без препоръки, хареса идеята и играта и желае да се включи , трябва да пише два месеца в темите , така ли ?
Ако е така , мисля ,че нови хора няма да се включват или ще бъдат мнооого малко.

Аз мисля, че няма проблем да се включи нов за тази тема потребител, който обаче да го "познаваме" от другите теми на форума / най-вече литературни, но и други/. Има доста хора, които са активни в другите литературни теми, но не са се включвали до момента в играта.
Всички сме съгласни по въпроса, че няма как някой потребител, появил се отникъде и изявил желание да се включи начаса' в играта, да бъде допуснат без никакви /как да се изразя??/ препоръки /условно казано/ от "старо куче".
Ако всеки бива допускан ей така има реална вероятност рано или късно да стане издънка, а никой не би желал това.

# 82
  • Мнения: 2 491
Мижжжжжж, разкошшшшш Crazy
Нали си знаеш, че те обичам  Heart Eyes
Довечера ще се накипря, че сега не мога от телефона Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 1 243

Гиговче, втората идея на Миж повече ми харесва (особено първата снимка от подписа  Heart Eyes), сложи си нея! Wink

# 84
  • Мнения: 2 330
Добре, благодаря за разясненията Peace

В такъв случай Мартин, който пише тук съвсем отскоро и не е приятел на никого, ще бъде ли допуснат до участие в новата игра (извинявам се на господина, че го използвам за пример, но е чрез него мога да запитам реално, а не хипотетично как ще се прилагат правилата)

Миж, забравих да ти кажа, че много ми харесваш в тези си одежди. Сама ли си ги правиш? Цветовете са невероятни, галят окото направо. Аз от безделие съм загледала един индийски сериал "Малката булка". Не се смейте  Mr. Green И там са едни тоалети, едни цветове..и едни други щуротии, дето не са за разправяне  Crazy

# 85
  • Мнения: 10 761
В такъв случай Мартин, който пише тук съвсем отскоро и не е приятел на никого, ще бъде ли допуснат до участие в новата игра (извинявам се на господина, че го използвам за пример, но е чрез него мога да запитам реално, а не хипотетично как ще се прилагат правилата)

Ами няма проблем, ако някой от "старите" гарантира за него  Simple Smile
Аз например не го познавам въпросния Мартин. Пише нещо от време на време, но някой опозна ли го поне малко, разбра ли нещо повече за него, освен, че иска да се включи в играта ... За момента аз не съм ОК с това. Сори  Rolling Eyes

Друг пример - ти пишеш в някоя отчетна тема за бременни с термин еди кой си месец /или Слив пише в темата за декоративните зайовци  Laughing / от където познавате някой активен там потребител, който ние тук не познаваме. Въпросният потребител реши, че му се причитало и иска да се включи в играта и ти/Слив или друг "стар" гарантира за него, че е ОК. Тогава и аз съм ОК, а предполагам и другите в нашата Комисия /леле колко официално звучи  Crazy/

Надявам се всички разбраха идеята и няма да има сърдити  Simple Smile

Дрешките ми са от Незито - с тях тя спечели Аватарната игра "Индия"  Hug

Последна редакция: ср, 13 авг 2014, 11:51 от mijjjka

# 86
  • Мнения: 5 776
Липсвате ми момичета   bouquet
Нямам почти никакво време, гледам да прекарам всяка минута с морския, че след броени дни пак ще е на път. Не знам какво стана със срещичката  Confused
Гласувах за "Момчешки живот", гледам че води по гласове, но пуснаха другата на половин цена  newsm78
Прекрасната Свет ми я даде да я чета, но не знам дали ще успея и затова исках да си я взема. Карай.
Обожавам лятото!
За правилата няма да се обаждам. И без това спадам по скоро към наблюдателите, отколкото към участващите  Blush
Ама много си ви обичкам и затова ви тормозя с присъствието си  Laughing Heart Eyes

# 87
  • София
  • Мнения: 4 910
По въпроса на Киф ми се струва, че Комисията (с главно "к") си е запазила правата да преценява отделните случаи без да е задължително спазването на точко 2... 

Точно така е! Но има и още нещо, което пропускате.
И това е вашето участие с препоръките. Давам пример:
Ако аз пиша в 3 теми, а Киф пише в други 3, аз ще познавам едни хора, тя - други.
Ако дойде човек, който е "познат" на Киф от "нейните" 3 теми и тя напише тук "Този човек се ползва с моята препоръка", независимо дали аз го познавам или не, този човек ще бъде включен в играта, независимо дали са минали два месеца или не. Просто защото аз имам доверие на Киф.

Миж е обяснила същото  Peace

Милето   202uu

П.П. Ей, добре че тук никой не се нерви на "аватарките" ...  Tired

И що пък да се нервим? Толкова много красота се вижда така  Heart Eyes

Имах още да ви пиша, но трябва да излизам.
По-късно пак ще се включа.

# 88
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Момичета, нека не се вкарваме във филми, всеки може да участва в тази игра, просто нека да не  е напълно непознат. И Кали, и Мижжж достатъчно ясни примери са дали.

 По въпроса за Мартин: не приех желанието му напълно сериозно. Кали съвсем ясно го запита да се представи, да каже нещо за себе си, той не го направи. Дойде  и изчезна. Оня ден беше на балкона, но не писа, това значи, че чете, но не участва. Ами по време на игра ако реши, че му е нещо тегаво и не вземе подарък, аз лично ще съм много огорчена, дори да не е мое другарче. Не говоря конкретно за него сега,  а по принцип за напълно непознат участник, непознат и за останалите. Препоръките са важни, то и в живота е така. Нека тези, които сме тук и се знаем вече доста добре, да не вземаме навътре нещата, едва ли някоя от нас иска да направи нещо, което би навредило на останалите, най-малкото пък да им остави лош вкус или да ги натъжи.

 Мария
, за мен ти не си просто наблюдател, самата ти може да не се възприемаш като участник, но за мен си нещо повече от това.  Hug Включването ти много ме зарадва,  а това, което изживяваш тези дни, още повече.  Heart Eyes

Киф, като бях момиче, много ме привличаха индийските филми. И на кино ходех редовно да гледам като има индийски филм. Музика, танци, цветовете най-вече. Като опиянена излизах от салона. После ми мина. Но сега като чета индийска литература, отново се потапям в книгите по един необичаен начин. Има магия в индийската култура.

 Аз ходих до библиотеката, взех 4 нови книги, ще ги покажа в другата тема.

 

Последна редакция: чт, 14 авг 2014, 08:47 от neli mar4

# 89
  • София
  • Мнения: 4 910
За правилата няма да се обаждам. И без това спадам по скоро към наблюдателите, отколкото към участващите  Blush

Сега да кажа на всеослушание:
Мария се ползва с моята препоръка за участие в темата и играта, когато тя пожелае, независимо колко често или рядко се включва тук!

Общи условия

Активация на акаунт