Децата на АРТ технологиите - Размисли и страсти №11

  • 28 831
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 624
В едно вилно селище близо до Котел. Гале, да загряваш бавно и да си изпуснал информация са две коренно различни неща. Ти си от тез дето си изпуснала инфото Grinning Как е бебока?

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Наде, ако някой ден ме огрее почивка в планината, може да те питам за повече инфо. За бебока - чудя се има ли диария, няма ли. Днес ака почти двойно повече пъти в сравнение с обичайните му изхождания. Килимът тази нощ замина, но мисля, че може и да не съм му сложила добре памперса, че нощно време действам на сляпо, лампа не светвам. А аз днес не е като да не хапнах бая диня, пъпеш, че и овесени ядки с круша. Та - заради моята свинщина може да се е оакало детето. Ще го следя.

# 32
  • Мнения: 6 624
Ако е диария, е водичка и ака много често, понякога само след минути. При теб бебока явно се е поразхлабил от плодовете, които си яла. Наблюдавай го и ако се зачести или ака водичка, вземай мерки да не се обезводни.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Наде, едно въпросче. Почивката ти не включва ли спане поне до 6? Какъв е тоя час, в който си писала?

Вероятно се е поразхлабил - от снощи няма аварии в памперса.

# 34
  • Мнения: 6 624
На почивка са принцовете. Ние с мъжа ми сме от обслужващия персонал. Иначе, почиващите си изкарват мнооого добре.

# 35
  • Мнения: 6 002
Иначе, почиващите си изкарват мнооого добре.
Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug това звучи мнооого добре,доволна съм  Mr. Green
Днес ме зарадваха с една прекрасна новина -поредната сбъдната мечта  Party Party

# 36
  • Мнения: 39 302
Ужасно съм разочарована от прегледа си.
Половината си стои там и няма никакво намерение да се маха. На терапия съм от година и половина и въпреки всичко още има остатъци. Знам, че бавно става, но имах капка надежда да ми кажат, че имам пълна проходимост.
Е, как да е. Ще продължавам и се надявам в следващата година и половина да се махне.

# 37
  • Мнения: 7 488
Добър ден.

Сигме, много се напати, дано накрая всичко завърши добре  Hug Hug Hug

Ние сме добре, само дето съм ги арестувала и не излизаме, направо издивяха  Whistling
Големи жеги направо не се трае  ooooh!

# 38
  • Мнения: 7 488
Днес д-р Персенска има рожден ден, да е жива и здрава и да помага на още много момичета да стават мами   bouquet

# 39
  • Мнения: 3 404
Днес д-р Персенска има рожден ден, да е жива и здрава и да помага на още много момичета да стават мами   bouquet
от здраве да не се отърве нашата мама  Heart Eyes
привет,жегааа.....завид на плажуващите,ние в списъка за догодина  Mr. Green Днес ставаме на месец,кога бешИ,детето расте,ние ще остаряваме с баща му.+ 850 гр сме.
на всички младежи целувки на мамите наздраве със студена бира.
Шоко рита ли човека,как си ти?
Ние още 2 сед и си отпътуваме вече с новото попълнение  Heart Eyes

# 40
  • гр. София
  • Мнения: 2 253
Здравейте момичета  Hug Hug Hug

Сигме, твойта одисея край няма, ти в Света Екатерина ли ходиш?

# 41
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Да ни е жива и здрава Мама Перси.   bouquet  bouquet  bouquet
Звезди, да ти е жив и здрав мъника!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Зайчето ритка, премята се. А на мен ми е толкова горещо, че не знам как ще дотрая лятото.  ooooh! ooooh! ooooh!  И #2gunfireскам вече студ!  Praynig Praynig Praynig

# 42
  • Мнения: 6 624
Светулче, радвам се че още едно семейство е сбъднало мечтата си Grinning
Сигме, голяма цена плащаш ти за това твое щастие. Дано да сте живи и здрави, че мама има дъълги години да се грижи за чедото си Grinning
Тук времето е прекрасно, вечер дори става студено и си обличаме анцунзи. На верандата вечер е рая.

# 43
  • София
  • Мнения: 6 302
Привет момичета, поздрави от нас  Hug Добре сме, ходихме малко на море, после малко на планина, много й хареса на госпожицата и на двете места  Heart Eyes Има леко подобрение в нощния сън, но ето снощи - пак по никое време се буди, мрънка, иска да става, да си играе, и така повече от час..... И това ще мине. В очакване сме на рождения ден, поръчах днес тортата, подарък избрах, опитвам се да я науча да духа свещичка, но това май ще е мисия невъзможна  Laughing

Сигме, съжалявам да чуя за проблемите ти  Hug

Шоко, стискай зъби, то има-няма още двайсетина дни лято, после ще е вече по-поносимо откъм температури.

Наде, надявам се все пак и ти да си починеш мъъъъъъничко, не само принцовете  Wink

Звезде, честита ви първа месечинка, жива и здрава да е сладуранката!

Светки, винаги се радвам, като чуя за поредна сбъдната мечта  Blush

Бамба, приятна почивка и на вас  Sunglasses

Фели, поне малко не излизате ли, сутрин рано или вечер по-късно?

Толкова запомних, прегръдки на всички неспоменати  Hug

# 44
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Зази,  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт