Канкун

  • 16 646
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 274
Миналия месец пътувахме с  Еър Франс до Карибите, никак, ама никак не съм доволна  ooooh!  Нито храната беше хубава, нито нищо. За хигиената няма да говоря.....Как може за 9 часа полет да не си напарвят сметка и да свърши всичко, безалкохолно, сладолед, бира ....няма да изреждам, накрая само кафе и вода  Mr. Green  и по едно плодово млекце с хляб  Mr. Green  за закуска. Пълна смешка.

# 31
  • Мнения: 3 410
Ужас, все едно описваш Бритиш, ние имахме същия полет от Далас с тях Sad
Тогава остава Луфтханза Peace

# 32
  • Мнения: 11
Благодаря ви момичета,

Пътувала съм в Луфтханза и съм доволна,но трансфера им е с Кондор( нямам идея с тях )
Друг вариант,който ми предлагат е с Air Berlin ,с тях не съм пътувала.

Спорен и успешен ден Simple Smile

# 33
  • Мнения: 274
dannis, хубава ваканция ти желая! Важна е сигурността,  другото се преживява....

# 34
  • Мнения: 63
Привет момичета!
Аз след почти една година в Канкун, днес написах ревю на хотела, в който бяхме. Ето това е линка ако ви е интересно:

http://www.traveolani.com/%D0%B8%D0%B7%D0%B1%D0%BE%D1%80-%D0%BD% … D0%BA%D0%B0%D0%BD

Приятна седмица!  bouquet

# 35
  • Мнения: 85
Здравейте планираме пътуване до Канкун края на октомври началото на ноември може ли някой да сподели за евтини полети кои компании са изгодни.

Благодаря ви предварително!

# 36
# 37
  • Мнения: 1 880
Видях, че в темата не е писано от много време, но съм загледала Мексико като дестинация. Да препоръчате авиокомпания? Ясно, че ще е с прикачане, но предпочитам, ако може да е едно, защото ще сме с малко дете. Бих се радвала и да споделите най-добра цена за билет, който сте закупували.

# 38
  • Мнения: 4 936
ние бяхме сега - по НГ в Мексико - в Плая дел Кармен - невероятно беше!
Изключително сме доволни. Пътувахме през испански туропреатор от МАдрид с Evelop - много добър полет,
храна, обслужване. Самолета е 2-4-2 седалки - доплащахме за запазени места за да сме на седалка 2-ка - по-широко и комфортно е.
Препоръчвам хотела:
https://www.google.bg/search?q=riu+tequila+5+riviera+maya+beach& … rome&ie=UTF-8

много ни хареса ол инклюзив, минибарове, барове, невероятна храна, анимация, обслужване!
Ходихме на 1 екскурзия до Чичен ица, ценоте и Валядолид. през този сайт я взех:
https://www.viator.com/tours/Cancun/Chichen-Itza-Day-Trip-from-C … n/d631-3206CHI_01
и хотела и агенцията предлагат същата екскурзия с 40 -50 $ по-скъпо на човек
Иначе е близо до Тулум.
Бяхме и на гмуркане от Козумел - останалите дни - реклас - широка плащна ивица, барове и ресторант на плажа, безплатни шезлонги - пак ми се иска да ида там.... Blush

# 39
  • Down south
  • Мнения: 7 809
Има предупреждение за опасност и в тази част на Мексико.
Скоро имаше избухнало туристическо корабче, отвличания и т.н.
Бъдете внимателни и най-вече предпазливи при излизанията извън хотелите.

# 40
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
За полет през Мадрид и всичко включено в цената ога да дам много добри оферти, също през Истапнски, и то проверени ТО - мени, пакет, обслужване и настаняване:)
Пътувахме ноември месец по оферта Черен петък за цена от 740 евро - всичко в цената, пълен пакет, полет от и до Мадрид, трансфери, 7 нощ. на ол инклузив в 5* хотел и застроховки.
Този октомври в края със същия ТО запинавеме за ДОМИНИКАНА, Х пълун пакет отново, хотел Amresort Sunscape Bavaro bech Punta Cana 5*, оферта за 730 евро на човек - всичко в цената Simple Smile
За Мексико мога да дам пълна информация - допълнителни екскурзии, къде си заслужава, всичко - ако някой се интересува, да пише...

# 41
  • Мнения: 4 936
Има предупреждение за опасност и в тази част на Мексико.
Скоро имаше избухнало туристическо корабче, отвличания и т.н.
Бъдете внимателни и най-вече предпазливи при излизанията извън хотелите.
много странно - доколкото зная не е ОК да се ходи в северната част на страната.
Нито за момент не сме се почувствали  застрашени - навсякъде всичко е добре организирано, вечер като излезем на разходка на всяка пресечка има полицейска кола - в целия огромен комплекс Плая кар, както ив хотелите не  може да влезе външен човек - проверяват се карти, гривни, таксито си оставя една карта на портала и като излиза си я взема, Същото е и с автобусите - контрол има много повече отлколкото в Израел например - там ме беше повече страх, но в Мекскико си беше ок - естествено - ходим само в тур зони. не наемаме съмнителни таксита- само такива извикано от хотела, не влизаме в местните жил квртали..т.е не си търсим белята, но това си важи навсякъде.

# 42
  • Down south
  • Мнения: 7 809
Напълно ти вярвам, в случая,  изтъквам ситуацията в момента, предепруждението е навсякъде по тукашните медии.


 State Department warns of ‘security threat’ in Playa del Carmen, … rt city in Mexico

# 43
  • Мнения: 274
Момичета, преди 2 седмици се върнахме от Мексико.  Бяхме и свидетели на пострадалия ферибот, акостирахме 1ч. След инцидента. Не знам, но нито за миг не съм се почувствала застрашена или в някаква опастност. Нямаше видима паника след случилото се....нямаше и напрежение, поне видимо, като изключа тежката охрана на порта, но в града всичко беше нормално, магазини ...заведения работеха, туристи пълно... Голям късмет извадихме, 2 земетресения, които не усетихме и инцидента с ферибота. Като заключение ще кажа, при първа възможност ще се върна там...Мексико остава в сърцето....

# 44
  • Мнения: 1
За полет през Мадрид и всичко включено в цената ога да дам много добри оферти, също през Истапнски, и то проверени ТО - мени, пакет, обслужване и настаняване:)
Пътувахме ноември месец по оферта Черен петък за цена от 740 евро - всичко в цената, пълен пакет, полет от и до Мадрид, трансфери, 7 нощ. на ол инклузив в 5* хотел и застроховки.
Този октомври в края със същия ТО запинавеме за ДОМИНИКАНА, Х пълун пакет отново, хотел Amresort Sunscape Bavaro bech Punta Cana 5*, оферта за 730 евро на човек - всичко в цената Simple Smile
За Мексико мога да дам пълна информация - допълнителни екскурзии, къде си заслужава, всичко - ако някой се интересува, да пише...
 
Здравейте, интересувам се за почивка през октомври до Канкун, а вие сте писали доста добри оферти като цени.
Може ли да споделите туристически агенции, които сте ползвали и сте доволни?
Благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт