Новите ни козметични похождения 60

  • 77 380
  • 729
  •   1
Отговори
# 300
# 301
  • Мнения: 532
Пак се поддадох на промоция и вместо любимата MF False Lash Effect Fusion взех така хвалената MF Masterpiece Max. Да видим дали ще се харесаме.

# 302
  • София
  • Мнения: 1 500
Пух, да споделиш после дали ти харесва тази спирала, понеже и на мен Макс Фактор Фюжън ми е една от любимите спирали.  Peace

От мен четири четки на Хакуходо, с благодарности към мила съфорумка.   bouquet
Другите четки на Хакуходо, които имам много харесвам и постоянно ползвам, предполагам, че и тези ще са ми любими.




Последна редакция: пт, 29 авг 2014, 12:29 от Мihaela_z

# 303
  • София
  • Мнения: 9 540
Момичета не мога да не споделя с вас възторга си! Hug
Тази сутрин в  ДМ, видях че са заредили нови моно сенки на Лореал.
L'oreal Color Riche L'Ombre Pure eyeshadows
Вълшебни са! Heart Eyes Flutter
Намерих тази снимка в нета за онагледяване:

Текстурата им е кадифена, особено мат серията, която са направили и е подобна на пипане на пресованият пигмент в малките бурканчета от предишната им серия Инфалибал. 13,63лв. като цена на сянка видях. Сега съм в главозамайване, колко да си взема и кои! Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 29 авг 2014, 14:16 от kopche

# 304
  • Мнения: 4 428
Пак се поддадох на промоция и вместо любимата MF False Lash Effect Fusion взех така хвалената MF Masterpiece Max. Да видим дали ще се харесаме.



Едно време това ми беше любимата спирала. После дълго време пробвах други и миналата година някъде, реших пак да си я купя. Този път въобще не ми хареса  Rolling Eyes Слепваше мигриле и мноого се ронеше...Може да съм олучила лоша партира ли, не знам  Thinking

Аз откакто си купих спирала на Пиер Рене, скоро няма да си купя друга  Heart Eyes Първата вече ми е на свършване и другитя път ще пробвам, друг вариант  Flutter

# 305
  • Sofia
  • Мнения: 2 497

Matte

P.S. Пак са внесли малко и не най-хубавите цветове...

Последна редакция: пт, 29 авг 2014, 21:55 от cutesmallcat

# 306
  • Мнения: 202
Лу, хареса ти гъбката нали  Party Party Party. Най-добрия дезодорант, който съм открила до момента е той. Само че, защо пък да го продават тук в БГ  ooooh! #2gunfire.

гъбката на Dove я има в Елитис, а също и по повечето магазини за немски и вносни препарати

# 307
  • Мнения: 56
И в унисон с цвета на годината, пропуснах Shocking Coral и взех Hot Plum.
За светли дами като мен е малко ярък, но като се смеси с някой тъмно червеникав нюанс е прекрасно Heart
http://girlstemptation.blogspot.com/2014/08/scared-to-wear-orchid-maybelline.html

# 308
# 309
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Estee Lauder Graphic Color Eyeshadow Quad - No. 05 Charming Pink









# 310
  • Мнения: 31 326
 Heart Eyes Снимката е от нета.

# 311
  • Мнения: 5 500
Кой е изкукал тези дни  Mr. Green











# 312
  • София
  • Мнения: 438
Guerlain Rouge G L'extrait Crème de Rouge Intense Matte Colour #M71, Gourmandise

# 313
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440


King of Seduction Antonio Banderas for men





Phyto Huile Suprême Rich Smoothing Oil

# 314
  • Мнения: 532
Пух, да споделиш после дали ти харесва тази спирала, понеже и на мен Макс Фактор Фюжън ми е една от любимите спирали.  Peace
От първия опит не съм във възторг. Възможно е да не се справям с четката, понеже е много по-тъничка, отколкото съм свикнала, но не разделя хубаво, трябваше доста да си поиграя. Много бързо започна да прави топчета, докато доизкусурявах разделянето, а като се прибрах след има-няма 3 часа, имах отбелязани дъги под очите. Накрая малко със зор я свалих с двуфазен дегримьор, а уж не е водоустойчива. Ще й дам шанс, разбира се, но едва ли ще повторя покупката след такъв фалстарт.

Общи условия

Активация на акаунт