След края на Çalıkuşu в очакване на Ask Sana Benzer с Бурак и Фахрие - *ТЕМА 24*

  • 32 748
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 5 781
А това видяхте ли го? newsm78 Laughing


http://i.instagram.com/p/r14Dk3GdEE/

Ето, какъв майстор е Фахрие. Наистина се е научила да прави фунийки. Laughing Laughing Laughing

Цитат
Новое С Инстаграмма !! В ней столько Тепла !!Марина Угарова
Ольга, "........Итак, Эф! Для роли продавщицы мороженого Дениз она обучилась (получила знания) от мастера, впервые в жизни сделала кюлах (рожок)"

Последна редакция: пн, 18 авг 2014, 17:02 от lilitoKoleva

# 32
# 33
  • Мнения: 5 781


Имам усещането, че Бу посегна, като да я прегърне, ама се усети къде е и се спря  Mr. Green
Рускините и те са забелязали май Laughing

# 34
  • Мнения: 18 785


Имам усещането, че Бу посегна, като да я прегърне, ама се усети къде е и се спря  Mr. Green
Рускините и те са забелязали май Laughing


Камерата снима  Mr. Green той ако беше я гушнал щеше да има ШОК ШОК ШОК  Joy
Ама и показа леки танцувални умения с примес на несъществуващата стълбичка дето слиза по нея  Joy

# 35
  • Мнения: 5 781
,

Тук, пък, в туитъра питат Бу къде гледа  Joy Joy hahaha

Вери, след стотния път Joy Joy в гледане на клипа- всеки път виждам как, като, че се присяга да я гушне, ама ....не я гушка Joy Joy

Последна редакция: пн, 18 авг 2014, 21:05 от lilitoKoleva

# 36
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Сестричката на Бурак

# 37
  • Мнения: 18 785
,

Тук, пък, в туитъра питат Бу къде гледа  Joy Joy hahaha

Вери, след стотния път Joy Joy в гледане на клипа- всеки път виждам как, като, че се присяга да я гушне, ама ....не я гушка Joy Joy
Моля ти се това е колегиален поглед  Joy Joy

То и тя се пресегна да го пипне като се засмя ама се усети на време и не го докосна  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 5 781
Ами така е Hug Аз с моя балкански манталитет си помислих, че са любовници, а те - колеги и приятели Joy Joy Joy ooooh!

# 39
# 40
  • Мнения: 5 781
Цитат
Asem Karabekova
Amena, говорит она что приближается к тому чтобы делать правильный рожок типа совершенствуюсь,мастер на что ей мастер отвечает получилось получилось.На море человек из сета говорит будьте осторожнее ветер..на что бурак типа играет с оператором и ветром))и в конце ты на землю падаешь-оператору. В сценах с мороженым им тоже говорят быть острожными с атрибутами..что он бурак подойдет тогда когда уйдет другой человек.

# 41
  • Мнения: 5 781

 Mr. Green Mr. Green Joy

Цитат
Amina Zhangurazova
Севгилиси... На каком основании они это утверждают??!😈😈😈 Эф так платьишко придерживает от ветра, скромняжка😊😊😊 и что там про дату сказали, какого месяца??)

# 42
  • Мнения: 18 785
Ами така е Hug Аз с моя балкански манталитет си помислих, че са любовници, а те - колеги и приятели Joy Joy Joy ooooh!
Сакън  Mr. Green недей приказва така че ще им излезе име  Joy

# 43
# 44
  • Мнения: 5 781
Сега четох едни рускини и те са убедени, че това поведение, което демонстрират Бу и ФЕ е напълно нормално между приятели и колеги, които се уважават Mr. Green

Много важно! Аз ги броя за гаджета Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт