След края на Çalıkuşu в очакване на Ask Sana Benzer с Бурак и Фахрие - *ТЕМА 24*

  • 32 740
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14 502

  А , аз искам Бу да отепа всички, които се съмняват в чувствата и на двамата.






Ох.......харесвам го много за   Фе Thinking Thinking Thinking

# 46
  • Мнения: 5 781
Себи, виж кой е първият с променен фейс Joy Joy

# 47
  • Мнения: 5 096
Сега четох едни рускини и те са убедени, че това поведение, което демонстрират Бу и ФЕ е напълно нормално между приятели и колеги, които се уважават Mr. Green

Много важно! Аз ги броя за гаджета Heart Eyes
Сигурно са тези от групата на Фахрие ooooh! Тия много взеха да ме дразнят... ВВсе търсят косури на Бу и възхваляват Озджан. Тях почти вече не ги чета.  Освен това всички новини са първо при Боня.
Да, принципно и приятелите се смеят и забавляват заедно,но не изглеждат така Crazy Crazy
Другите факти около двойката няма смисъл да ги изброявам.

# 48
  • Мнения: 14 502
Лили Wink  горкото момче ,не е трябвало да се съмнява в батко си Бу Laughing Laughing Laughing

Себи, виж кой е първият с променен фейс Joy Joy


# 49
# 50
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Сега четох едни рускини и те са убедени, че това поведение, което демонстрират Бу и ФЕ е напълно нормално между приятели и колеги, които се уважават Mr. Green

Много важно! Аз ги броя за гаджета Heart Eyes

Чакам с нетърпение това "приятелство", и "колегиалност", и "уважение"  да изплуват с пълна сила около Коледа  Mr. Green Mr. Green

# 51
  • Мнения: 5 781
Сега четох едни рускини и те са убедени, че това поведение, което демонстрират Бу и ФЕ е напълно нормално между приятели и колеги, които се уважават Mr. Green

Много важно! Аз ги броя за гаджета Heart Eyes

Чакам с нетърпение това "приятелство", и "колегиалност", и "уважение"  да изплуват с пълна сила около Коледа  Mr. Green Mr. Green

Няма да устискат Laughing Laughing Laughing
Месец още, най-много- е разбира се, това само, ако не са  специални колеги Sunglasses Embarassed Embarassed Joy Joy Joy

# 52
  • Мнения: 5 096
Сега четох едни рускини и те са убедени, че това поведение, което демонстрират Бу и ФЕ е напълно нормално между приятели и колеги, които се уважават Mr. Green

Много важно! Аз ги броя за гаджета Heart Eyes

Чакам с нетърпение това "приятелство", и "колегиалност", и "уважение"  да изплуват с пълна сила около Коледа  Mr. Green Mr. Green
и аз нямам търпение,някой да ги засече как '' приятелски се уважат'' хванати за ръчичка Laughing Laughing  може би и тогава някой ще каже,че е нормално за приятели от толкова време hahaha Joy hahaha Joy

# 53
# 54
  • Мнения: 1 018
Цитат


Имам усещането, че Бу посегна, като да я прегърне, ама се усети къде е и се спря  Mr. Green
Рускините и те са забелязали май Laughing



Аз виждам влюбени погледи и щастливи лица  Hug Hug HugТова е !!!

Вярвайте ми ,много ми е хубаво Hug

Хм...хм...ами  newsm78..да не са в роля..  ,Бурак е казвал,че 2-3 часа не можел да излезе от образ................. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

обаче се сещам,че беше по време на  "Чучулигата"......... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 55
  • Мнения: 1 018
Незнам,струва ми се че интересът към тази двойка е голям ,и не само в ефирното пространство ...

Струва ми се,че ще дадат публичен отговор и то по интересен начин....

Спомняте ли си как се ожениха Дони и Нети преди 7-8 години?Нети беше водеща при раздаването на някакви награди /театрални/  ? или беше наградена /  Та тя беше на сцената ,и оттам тя се провикна към него/.той беше в публиката/ и попита " Ще се ожениш ли за мен? Преди това са били заедно,но никой не е смеел да направи тази крачка...

Та нещо подобно ми се върти в главата и за нашата двойка....струва ми се,че по някакъв интересен начин ше се случи случка ...те са актьори,с друг маниер...всичко толкова назрява ....толкова е набъбнало...трябва да се отговори на това любопитство....

# 56
  • Мнения: 1 018


Дейсвието ще се развива не само в моретоооо...а и в буйни жита Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 1 018




ЧУДЕСЕН НАМЕК   Joy Joy Joy Joy Joy

# 58
  • Мнения: 65

Е тази снимка как ми легна на сърцето ... Hug

# 59
  • Мнения: 65



Съдба е това Hug Дано са много щастливи заедно,а и ние покрай тях

Съдба, така е, но пръст има и Тимур Савджи Peace
Все пак права си , съдба си е - точният момент, точното място (роля), точния човек. Предполагам че това се случи,  защото и двамата са били готови за сериозни отношения bowuu

Общи условия

Активация на акаунт