След края на Çalıkuşu в очакване на Ask Sana Benzer с Бурак и Фахрие - *ТЕМА 24*

  • 32 752
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 65
Добро утро, момичета  Hug Hug Hug

Цитат на: jejy



jejy, и аз като Литъл съм сигурна, че тези двамката са двойка, и то много отдавна  [smilie=smile3521.gif
smile3521  Съмненията ми нямат и един процент  Laughing Laughing Laughing
Ще видиш как "приятелството" от филма неусетно ще се прелее в "приятелство" на друго ниво  Heart Eyes Heart Eyes   след филма  smile3508
С чиста съвест мога да кажа, че съм влюбена в тези двамата - досега нямам  случай, в който гледайки двама артиста (независимо от романтиката, която са показвали във филма или сериала - говоря изобщо - не само за турски  Naughty  Харесва ми какво са показали и до тук  Laughing Laughing Laughing) да са ми лягали така на сърцето и да ми се е искало да са заедно и в живота 


Мами,  и аз съм на същото положение -- чак не мога да се насиля да гледам други сериали. Както и не съм готова да ги гледам тези двамцата с други партньори :
От време на време превъртам пак сериите и си гледам отново отделни моменти, като търся пак жестове и погледи, защото тези негови очи... Embarassed (и аз като теб не давам да си пипа мустаци те) Чудех се дали не се под давам на желанията на рускините и да виждам несъществуващи неща , но сега се успокоих Joy
Нищо ще чакаме , пък ще видим   bouquet

# 61
  • Мнения: 5 781
Добро утро!

Момичета, този репортаж, за да бъде направен по тв-канала си мисля, че не е заснет от папараци, а е предоставен от Бурак (BRK'S productions) и съответно не би трябвало да е има изненадани от думата"севгилиси" Laughing Laughing Laughing
Не вярвам да дадат материал на телевизия, която ще си прави гаргара с тях. По-скоро ми прилича на признание някакво newsm78

Последна редакция: вт, 19 авг 2014, 08:15 от lilitoKoleva

# 62
# 63
  • Мнения: 5 781
Щом Фахрие ще е Мурка, ако имат нещо с Бу, каквото си мисля  Laughing Laughing истината ще блесне преди да започнат снимките с Къванч.  bowuu bowuu

# 64
  • Мнения: 5 781
Новината вече се разпространява Laughing
http://www.acunn.com/haber/fahriye-evcen-kurt-seyit-ve-sura-da/163799

İşte Fahriye Evcen'in yeni dizisi
Fahriye Evcen'in yeni sezonda rol alacağı dizi belli oldu.
Güncelleme:
19/08/2014fahriye evcenfarah zeynep abdullahkıvanç tatlıtuğKurt Seyit ve Şuradizimagazin Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşan ve başrollerini  Kıvanç Tatlıtuğ ve  Farah Zeynep Abdullah gibi isimlerin paylaştığı  Kurt Seyit ve Şura dizisinde ‘Murka’ rolü için Hande Doğandemir’in adı geçmişti.

Güneşi Beklerken’de Zeynep’i canlandıran Hande Doğandemir son dönemin parlayan yıldızlarından. Ancak Ay Yapım’ın Fahriye Evcen’le de görüşmüştü. Ay Yapım sonunda kararını verdi ve  Fahriye Evcen ile anlaştı.

Star TV ekranlarında yayınlanan  Kurt Seyit ve Şura dizisinde Fahriye Evcen, Kurt Seyit’in evlendiği kadın olan Murka’yı canlandıracak.

# 65
  • Мнения: 5 781
Добро утро!

Момичета, този репортаж, за да бъде направен по тв-канала си мисля, че не е заснет от папараци, а е предоставен от Бурак (BRK'S productions) и съответно не би трябвало да е има изненадани от думата"севгилиси" Laughing Laughing Laughing
Не вярвам да дадат материал на телевизия, която ще си прави гаргара с тях. По-скоро ми прилича на признание някакво newsm78




Момичета, самоцитирам се, обаче Мурка е причината за този репортаж Crossing Arms bowuu Laughing Laughing
и спирам да мисля за сега doh doh Stuck Out Tongue

 Shocked Shocked Shocked,
Цитат
Natalya Vitkovskaya
Сильно интересно Эф сама знает, что дала согласие?
newsm78

# 66
  • Мнения: 14 510
Добро утро Hug Hug Hug

Всичко ,което виждам и чета ме прави много щастлива Party Party Party
Доброто настроение и усмивки са  почти непрекъснато.




Приятен ден  bouquet

# 67
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Добро утро!!!  Hug Hug Hug


Хм...хм...ами  newsm78..да не са в роля..  ,Бурак е казвал,че 2-3 часа не можел да излезе от образ................. Joy Joy

обаче се сещам,че беше по време на  "Чучулигата"......... Joy :


Може пък така Бурак да се настройва за влизане в образ - знае ли човек - от приятелство към влизане в образ  Thinking Thinking  hahaha hahaha hahaha





Момичета, самоцитирам се, обаче Мурка е причината за този репортаж Crossing Arms bowuu Laughing Laughing
и спирам да мисля за сега doh doh Stuck Out Tongue

 Shocked Shocked Shocked,
Цитат
Natalya Vitkovskaya
Сильно интересно Эф сама знает, что дала согласие?
newsm78

Ами няма да е зле, по-скоро да има окончателно решение, за да излезе и един "друг" репортаж (който живо ни интересува)  преди да започне снимките с Къванч  Mr. Green

# 68
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Ето това ми хареса много

# 69
  • Мнения: 5 781
Добро утро!!!  Hug Hug Hug


Хм...хм...ами  newsm78..да не са в роля..  ,Бурак е казвал,че 2-3 часа не можел да излезе от образ................. Joy Joy

обаче се сещам,че беше по време на  "Чучулигата"......... Joy :


Може пък така Бурак да се настройва за влизане в образ - знае ли човек - от приятелство към влизане в образ  Thinking Thinking  hahaha hahaha hahaha





 Joy Joy Joy rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 70
  • Мнения: 5 096
Добро утро  bouquet
Кaто се зaмислих е ясно,че видеото не е пaпaрaшко и не е попaднaло случaйно в предaвaнето .Нaли се сещaте кaкво съдене щеше дa пaдне. Същото според мен вaжи и зa текстa.Не сa от вчерa в тоя бизнес,сигурно имaт и договот с тв-то ,тaкa че едвa ли сa нaписaли и текстa съвсем свободно Laughing Laughing

Относно Муркa ...много ще се рaдвaм дa видя Ф с Къвaнч не съм сигурнa сaмо зa проектa.Дaже кaто свърши ""Чучулигтa" питaх и Снежкa зa свободнa роля в КСШ. Просто не знaм доколко е успешен сериaлa.Може би Ф имa нуждa от чисто нов проект .
И aз не съм готовa дa ги гледaм с други пaртньори,но все пaк товa им е рaботa и рaно или късно ще се случи....

# 71
  • Мнения: 5 781
Съвсем не е папарашко, ами е доброволно предоставено и след като се замислих, ако ФЕ ще снима с Къванч, няма начин да е "свободна" Wink Laughing Laughing Laughing

Подготвят ни  Sunglasses Embarassed Heart Eyes Crazy
А и писанията на режисьора в туитъра изобщо не са случайни bowuu bowuu

# 72
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Лили, между другото много си права за видеото  Naughty
Всичко се прави с някаква цел, която рано или късно ще разберем - всичко ще се подреди по местата си в един добър момент  Laughing Laughing Laughing   (ама този момент дано да бъде по-скоро  Wink Laughing)

На официалната страница на филма в туитър, още в ранни зори на деня когато излезе това видео, е било упоменато, да се очаква задкадрово видео


Цитат
Bonya Qasanova
Kto esli neznaet esho officialnaya stranica filma namekaet cto seqodnya mojet bit zakadriovoe video )
17 авг в 7:31

# 73
  • Мнения: 5 781
Лили, между другото много си права за видеото  Naughty
Всичко се прави с някаква цел, която рано или късно ще разберем - всичко ще се подреди по местата си в един добър момент  Laughing Laughing Laughing   (ама този момент дано да бъде по-скоро  Wink Laughing)

На официалната страница на филма в туитър, още в ранни зори на деня когато излезе това видео, е било упоменато, да се очаква задкадрово видео


Цитат
Bonya Qasanova
Kto esli neznaet esho officialnaya stranica filma namekaet cto seqodnya mojet bit zakadriovoe video )
17 авг в 7:31


Видео нали пуснаха- ФЕ прави фунийки Laughing

http://instagram.com/p/r14Dk3GdEE/?modal=true

А ето и за Мурка Laughing



Мурка била отрицателна роля, май newsm78

# 74
  • Мнения: 18 785
Добър дееен  Hug

Да видим сега дали е истина това за Мурка...Фахрие или ще потвърди скоро или ще отрече ...или ще е заета със севгилито да снимат филм..опа пардон с колегата исках да кажа  Joy

Признание може и няма,но с тези снимки и видеа кому му е нужно потвърждение  Peace както Кадир и Неслихан потвърждение и до ден днешен няма,но си излизат техни снимки..общи...гушнати и т.н ...репортажи и интервюта и вече никой не ги пита заедно ли са или не...на всички е ясно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт