Знаете ли кого видях? - тема 26

  • 157 942
  • 740
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 9 243
Башар Рахал в Кауфланд преди два часа. Много свеж.

# 136
  • София
  • Мнения: 25
Вчера следобед по Витошка колела караха Радина Кърджилова и Деян Донков. Много са сладки.  Heart Eyes

# 137
  • Мнения: 22
Днес видях Диляна Попова (дето чака бебе от Асен Блатечки) в МБАЛ Надежда. С дооста голям корем е и една мед.сестра й носеше багажа. Беше облечена с огромна риза,сигурно 5 размера по-голяма. Иначе много свежо изглеждаше.

Последна редакция: сб, 20 сеп 2014, 21:26 от pepelqna

# 138
  • Sofia
  • Мнения: 30 640
значи тези дни ще има новина за бебче  newsm32

# 139
  • Мнения: 814
Днес видях Диляна Попова (дето чака бебе от Асен Блатечки) в МБАЛ Надежда. С дооста голям корем е и една мес.сестра й носеше багажа. Беше облечена согромна риза,сигурно 5 размера по-голяма. Иначе много свежо изглеждаше.
Много ще е тъжно ако е отишла да ражда сама.. Confused Имам чувството,че на красавици като нея нещо не им върви в личния живот.Дано тя е щастлива!

# 140
  • Мнения: 872
Преди малко повече от седмица - Димитър Греков, бившия министър на земеделието в Пловдив , на "Dreams"-а.

Преди 2-3 дни Жельо Желев, шофьор го вземаше от дома му. Срещали сме го много пъти. Дори "Пикадили", което е на 30-40 метра от дома му ходи облечен с костюм.

Ангел Джамбазки в ресторант с приятел. Не е висок.

Като си чета поста само политико-занимаващи се... Confused


# 141
  • Мнения: 238
Днес видях Диляна Попова (дето чака бебе от Асен Блатечки) в МБАЛ Надежда. С дооста голям корем е и една мес.сестра й носеше багажа. Беше облечена согромна риза,сигурно 5 размера по-голяма. Иначе много свежо изглеждаше.
Много ще е тъжно ако е отишла да ражда сама.. Confused Имам чувството,че на красавици като нея нещо не им върви в личния живот.Дано тя е щастлива!

Много тъжно наистина...  Tired
Ама онзи никакъв мъж не е... Винаги жените страдат повече и изживяват всичко сами... Sad

# 142
  • Sofia
  • Мнения: 8 824
Орлин Павлов, Мария Грънчарова, с компания, в Парадайз,на кино. Гледхаме "Лесна плячка".
Орлин-свеж и ухилен  Hug
Мария-кльощава и облечена в черно.

# 143
  • София
  • Мнения: 749
Аз бях чела, че е много вероятно Диляна да роди на рожденния си ден - 24 Септември.

# 144
  • Мнения: 22
Аз бях чела, че е много вероятно Диляна да роди на рожденния си ден - 24 Септември.
И аз така разбрах. Смо дето пишеше,че ще ражда в Шейново  newsm78

# 145
  • Мнения: 43 236
Ще ме разплачете с тая Диляна. А като го зачеваше от женен мъж, сигурно не сте цъкали за жена му на Блатечки. Че не е мъж, не е, ама за мен и тя не е стока.

# 146
  • Мнения: 238
Според мен когато някой изневерява, основно вината си е негова. Третият човек просто се появява в определен момент на определено място. Разбира се, че такава постъпка не е хубава, защото носи болка на други хора, но за това редно е основната отговорност да си понесе изневеряващият. А и за да се стигне до забременяване, представям си как е наредил нещата той... Rolling Eyes

# 147
  • Мнения: 814
Че ние безгрешни ли сме,та да съдим другите.. Tired Тъжно е една жена да отиде да ражда сама пък била тя Диляна,Пенка или Иванка. Peace

# 148
  • Sofia
  • Мнения: 8 824
Ееееееее,как сте ожалили момичето  Shocked(Диляна,имам предвид).
Съмнявам се да е отишла сама. Има сестра,приятелки,родители...
Освен това и аз като отидох да раждам, таткото остана в чакалнята, аз-с багажчето и една акушерка-в родилното  Crossing Arms
Много й симпатизирам,чисто физически,красива жена  Hug А сама и самотна са съвсем различни състояния  Peace

# 149
  • Мнения: 274
Според мен когато някой изневерява, основно вината си е негова. Третият човек просто се появява в определен момент на определено място. Разбира се, че такава постъпка не е хубава, защото носи болка на други хора, но за това редно е основната отговорност да си понесе изневеряващият. А и за да се стигне до забременяване, представям си как е наредил нещата той... Rolling Eyes

Третият човек също има равна вина.
Харесвам Диляна, но с кой акъл една жена зачева от мъж, който си има вече семейство  Shocked Не че не се случва често, но всеки си има глава на раменете и трябва да си носи последствията от решенията.  Така че въобще не я съжалявам, че е в такава ситуация, сама си го е направила.

Общи условия

Активация на акаунт