Знаете ли кого видях? - тема 26

  • 154 927
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 4 285
Той не е ли тийнейджър още?  Thinking

# 721
  • Sofia
  • Мнения: 26 580
почти на 20год е

# 722
  • София
  • Мнения: 4 285
Е, точно де -nineteen.
Необичайно е, ако става дума за връзка, както се намеква. Елен е на 31 години.  

# 723
  • Мнения: 2 140
Е, точно де -nineteen.
Необичайно е, ако става дума за връзка, както се намеква. Елен е на 31 години.  

Не съм намеквала за връзка, хората бяха излезли на вечеря, което може да се случи и без да има връзка.  Laughing

А ако Константин Белчев е онова крехко момче от снимките в нета - не беше той.

# 724
  • Мнения: 3 181
Татяна Дончева, остави ми впечатление на внимателен шофьор.

Гери Молдованска/ все не и запомням фамилията/, преди време, влезе в хранителен магазин, в който продаваха и вестници, само за да си купи 1-2 броя. Беше без грим, много красива, но някак кобилеста ми се стори, едър кокал, такава жена, колкото и да е слаба, пак си изглежда някак...грубо.

Емо Чолаков, редовно ходи с ръцете в джоба, а жена му с две пълни торби до него.

# 725
  • София
  • Мнения: 749
На премиерата на Дакота видях много селебритита. Мноооого красива Ирина на Вергов (с голям кръвоизлив на окото обаче), съвсем семпла Диана на Бахаров (тази прическа не е за нея), симпатична,  но с нищо незашеметяваща Христина на Милошев. Явно с нещо друго омайва тия известни мъже. Доста висока обаче. Явно е била по-висока от Рачков.

Малкоданска е Гери Wink Но дабълчекнах с гугъл, де Simple Smile

# 726
  • Мнения: 872
Тамара Войс, няколко пъти.

Мая Новоселска редовно я виждам да разхожда кученцето в кв."Лозенец".
Теди Москов много мърморещ, тя - позитивна, усмихната, пък той един такъв недоволен, мърморещ.


# 727
  • Мнения: 1 271
Емо Чолаков и аз го виждам редовно - в кафенето пред блока, в който живее, пиейки бира със съседи.

# 728
  • Мнения: 3 609
Снощи се върнах от една ексурзия до Черна гора и Хърватска, на която беше и самопровъзгласилата се за писателка Калина ( не и знам фамилията) с майка си. Направи ми лошо впечетление още от София, изключително надменна, все нацупена, за стайлинга думи нямам.. В Дубровник се разхождаше в умопомрачителен вид, с много тежка, бавна крачка покрай едни мъже, насядали на завдение, които бяха  в шок #Crazy Определено доста надута, така и не рзбрах защо! Подобна "литература" не ми е в приоритетите.

# 729
  • Мнения: 4 120
 Тя доста снимки пуска от тази екскурзия. С руса къса коса издухана нагоре, нали?

# 730
  • Мнения: 3 609
 Mr. Green Да! А пусна ли как се беше облякла с бял чаршаф, много странни черни сандали и ...чорапи?!!!  Crazy

# 731
  • Мнения: 4 120
така? (аз харесвам доста от съчетанията и  Crazy)

# 732
  • Мнения: 3 609
Трябваше да го видиш на живо!  Crazy Потрес, за мен това са купчина парцали.

# 733
  • Berlin
  • Мнения: 11 319
Калина Паскалева ли е това? Напиши Калина изкусителката и всички ще се сетят. Laughing

# 734
  • Мнения: 3 827
а тя сменила ли си е професията или пак същото работи ?

Общи условия

Активация на акаунт