Декемврийче в коремчето лудува, а мама дрешки ще купува!

  • 24 683
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 907
Мимченце   bouquet

Сега виждам, че към нашата мъжка дружина с термин 10.12 се е присъединила и една дама  Heart Eyes  Hug
Обаче 24-ти декември е абсолютен шампион, хахахах, много мъж, много нещо, пу-пу Heart Eyes Моят мъж е роден на 25-ти и искам да ви кажа, че мъжете Козирози са чудесни.

Последна редакция: чт, 14 авг 2014, 18:02 от Елиас

# 16
  • Мнения: 54
запис и от мен ,за първи път Simple Smile
Благодаря за прекрасната тема Мимченце Simple Smile
От днес започвам да се включвам в темите (с голямо закъснение),тъй като спирам да ходя на работа и свободно време много Simple Smile Hug Laughing

# 17
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
да се запиша и аз
Мили мами предстоят ми изследвания до сега не съм се иследвала през какви иследвания трябва да мина?

# 18
  • Мнения: 273
да се запиша и аз  Simple Smile

# 19
  • Мнения: X
Запис.Мимченце  Heart Eyes  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 421
Благодаря за новата тема Мимченце    bouquet Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 42
Запис и от мен Simple Smile

Мимченце, благодарско за темичката  Hug
Добре дошли на новоприсъединилите се декемврийски мами, много е хубаво, че се увеличаваме Simple Smile

Аз срам, не срам да си кажа. Получих още една бременна екстра - хемороид! Направо съм в потрес  smile3511 За сега не ми създава никакви проблеми, но то има достатъчно време, за да ми покаже на какво е способен. Не съм имала подобно нещо до момента, дори не знам какво да очаквам. Има ли още някой като мен или ще съм си сама в мъките?  ooooh!

И още нещо ме мъчи. Така и така съм подхванала срамни теми - имам проблем с обезкосмяването. Не успявам да видя "приятелката" отдолу, че коремчето ми пречи. Голяма мъка  newsm78 
Вие как се справяте?

# 22
  • Мнения: 207
Запис и от мен в новата тема Simple Smile Мимченце, благодаря!

Днес ФМ ми мина добре, всичко изглежда добре, момченце - няма никакво съмнение Simple Smile Докторът каза, че според него няма смисъл да ходя на ФМ в 28 седмица... Аз ще си помисля, има време до тогава Simple Smile  
Да изпишем темата само с хубави новини и случки!

fanFar /Emy/, весело изкарване утре и прекрасен празник ви желая!

# 23
  • Мнения: 54
Хайде и аз се включвам, браво за темичката!:-)
Sossy, случва се и тая неприятност понякога... Аз имах след раждането, но си мина сам за около месец. Мисля, че има някакви кремчета за облекчаване, питай гинеколога ти. По другия въпрос - миналата бременност до края успявах да се свия, сега също успявам, не знам дали не съм си намерила удобна поза. Ако ти е неудобно - пробвай на козметик.
Момичета, никога не е било такова потене при мен... Ужас! По принцип винаги съм се потила страшно малко, даже на 40 градуса, ама тая година е страшно. Дано минава бързо...

# 24
  • София
  • Мнения: 8 658
Аз карам на спомени при обезкосмяването   Laughing
Пък аз имам друг смущаващ проблем  Joy То реално не е проблем, но много се шокирах. Къпах се и с ръка тръгнах да се "измия". Имам чувството, че всичко ми се е увеличило там долу, някакви големи неща имам...може би заради многото кръв ми е пораснало всичко  hahaha
Иначе доста пот, но не забелязвам да е повече при същите температури от преди да съм бременна.
Аз си се потя като е жега, винаги ми е било странно примерно 35 градуса, някоя жена с прилепнала тениска и няма мокри кръгчета.Аз ако съм с тениска или високо изрязан потник, ще бъда с потни кръгове.

# 25
  • Мнения: 139
запис в новата тема,да е пълна само с хубави и всели неща  bouquet

# 26
  • Мнения: 657
Леле, обезкосмяването - болна тема ooooh! Последния път се борих половин час.. по спомен, с напипване и накрая си взех огледало Blush Успях да се оправя, обаче имам чувството, че за една седмица пак съм космясала.. много бързо пораснаха.. по-бързо от нормално ooooh! Не стига, че е трудно сега, ами по-бързо да растат.. баси, не съм съгласна Crossing Arms

sossy, и аз имах хемороид с първата си бременност и да ти кажа, ако се храниш правилно и не допускаш да се запичаш, проблеми почти няма да имаш Simple Smile Хапвай плодове, зеленчуци, неща които разхлабват. А трябва и повече движение, по-малко заседяване Simple Smile Така правех аз тогава, не си спомням повече от 2-3 пъти да съм имала кървене и болка при изхождане Peace Дано не ти създава много проблеми! Hug

И за потенето да си кажа - преди първата си бременност потенето ми винаги е било малко и незабележимо. От тогава, по време на самата бременност и след нея, като се отпушиха ония ми ти пори.. уууужасссс! ooooh! И мокри кръгове, и всички екстри. До ден днешен така си остана. Много е неприятно.. но пък бях чела, че с разните там рол-он-ове и подобни продукти не било хубаво да се прекалява, защото се запушват въпросните пори, а потенето е "добър" процес за организма, защото така се изхвърлят ненужни токсини и прочие "боклук" от тялото Thinking Гледам да се попивам със сухи кърпички като усетя, че се запотявам и да се преобличам често.

Боже, сега като си прочетох поста и се замислих.. на какво сме подложени ние ЖЕНИТЕ, какво преживяваме, за да дадем начало на един нов живот baby_neutral Heart Eyes И това ако не го оценяват мъжете ни, незнам кое! bowuu   bouquet

# 27
  • Мнения: 1 498
Я, нова тема Simple Smile Да се изкажа по две теми.

Потене - И аз се потя много повече от преди, но акушерката ми каза, че е съвсем нормално бременните да се потят повече. Каза да се къпя, както нормално, да пия много вода и да не си пресушавам кожата. И да не прекалявам с рол-он, защото потенето хем охлажда в жегите, хем се отделят токсини.

Обезкосмяване - С каката успявах с много свиване напред да свърша тая работа, но последните 2 месеца вече нямаше свиване и тогава с огледалце отпред и малко "по спомен" кое къде беше. Simple Smile Сега успявам да свърша тая работа със свиване и като стане невъзможно - пак огледалце и "по спомен".

# 28
  • Мнения: 1 289
Аз последно се порязах жестоко.... После след 5 дена сякаш не ми стигаше ми пак повторих... Simple Smile))) И сега се чудя дали да пробвам пак, ама то с напипване е кофти, защото повтарям много пъти и накрая се режа... А с огледалце няма как да стане защото ще ми трябват 3 ръце  Joy

# 29
  • Мнения: 42
Ирайн, много се забавлявах докато четох поста ти, но съм по същия начин. Забелязвам драстинчо набъбване на всичко там долу Simple Smile Леко е плашещо, дано всичко се обяснява с многото кръв и дано след раждането всичко си дойде на мястото.

Мимченце, благодаря за съветите. Като по чудо точно от началото на бременноста нямам ниаккви проблеми с ходенето по голяма нужда. Смея да твърдя, че се храня изключително здравословно. Явно проблема е в движението. Работя седнала по 8-9 часа на ден, след това съм изморена и ми се спи... Явно трябва да увелича разходките Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт