Декемврийче в коремчето лудува, а мама дрешки ще купува!

  • 24 683
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 958
Влизам за бърз запис, после ще ви чета, че съм на почивка в Хисаря  Hug на всички

# 31
  • Мнения: 74
Запис! Да се отбележа и аз  Simple Smile

И аз забелязвам,че съм почнала да се потя повече от преди, не е така обилно, но сравнение с преди си е много за мен Simple Smile В началото се дарзнех, ама после свикнах.
За обезкосмяването - все още мога да се свия , за да видя, но ми става все по-трудно. За огледало не се бях сещала. Ще пробвам  Simple Smile ама с опипване ме е страх да не се порежа,че после неприятно Simple Smile

Към варненските мами - много ви се радвам,че сте се организирали и ще се срещнете Simple Smile Да си изкарате страхотно!

# 32
  • Мнения: 1 498
Абе да ви кажа малко си ми беше шокиращо да се съзерцавам с огледалце при условие, че не го бях правила преди. Помня, че съвсем в края си купих епилатор с бръснеща приставка и с него последните няколко пъти "по спомен". Няма поразване с него. Две седмици преди термина се постригах и се боядисах, че после няколко месеца нямах време изобщо за такива разкрасителни процедури. Мисля пак да си планирам така едно по-късичко постригване и едно боядисване малко преди термина. После животът е хранене на бебето, сменяне на памперси, приспиване, хранене, сменяне на памперси, приспиване ... Чат-пат малко сън и за мама, малко хапване на крак набързо ... Първите месеци беше така.

# 33
# 34
  • Мнения: 109
 И аз да се запиша в новата темичка, че скоро не съм писала.

Потенето при мен е в повече още след първото ми раждане, но като гледам всички около мен пуфтят в жегата ,така че не му обръщам кой знае какво внимание.

ММ другата седмица се прибира и заминаваме на море за няколко дни- много ме е страх с тези вируси    и съм малко скептично настроена, ама пък имаме нужда от малко почивка   grinning039
А на всичко отгоре и малката тръгва на ясла от 1ви септември и не съм спряла да мисля как ще е- ще свикне ли, ще се разболява ли  newsm78

ФМ още не съм направила- докторът, при когото смятах да ходя- другата седмица е в почивка и за прегеда ще съм вече 23 седмица, дано не е много късно- абе общо взето все се чудя за какво да се притеснявам и нямам и един спокоен ден.
Та това е от мен. Желая лека вечер на всички и приятно кафенце на варненските мами утре  preggo lalalala

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 2 073
Да не те плаша, ама яслените и градински вируси са кошмар! Моя като тръгна нй ясла, вкъщи всички цял месец бяхме болни, включително и бабите, които не живеят с нас.

# 36
  • София
  • Мнения: 8 663
Моят племенник тръгна на година и нещо на ясла и също много боледуваше. Покрай него и ние, защото го гледахме на смени, кой когато може. Наложи се да го спрат, защото започна непрекъснато да е на антибиотици. Сега ще тръгва пак, надяваме се вече да е укрепнал.

Вие усещате ли си пулса по-силен? Доколкото знам кръвта се увеличава, може би затова сърцето ми бие по-силно, но тупя цялата. По целите ръце, врата, гърдите, корема...усещам си пулса навсякъде. Левите ръка и крак мк изтръпват сякаш по-често.
Но повече пулса ме дразни, понякога чак ми става тежко да дишам.

# 37
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Моят пулс е около 100, но заради Елтироксина. Меря си го 2 пъти дневно с кръвното.

# 38
  • Мнения: 109
Всеки ми казва, че е период, който трябва да си мине, няма как да не се разболява- само се моля да мине по-бързо този период  Praynig

Аз като се преуморя се чувствам като теб- едвам си поемам въздух, а напоследък- вечер направо не мога да си намеря място- никак не ми е удобно и по гръб като легна, все едно някой ме натиска отгоре и не мога да дишам... Може и от жегите да е.

# 39
  • Мнения: 657
sossy, определено в седенето е проблемът, значи Simple Smile Излизай в болничен вече и повече разходки Hug

И моят пулс е по-силен от преди. На моменти усещам как сърцето ми засилва, засилва, направо имам чувството, че ще изскочи от гърдите ми ooooh! В такива моменти гледам да полегна докато мине.

Манито, можеш да започнеш от сега да й даваш Ехинацея - много хубав натурален продукт е, засилва имунната система Peace Аз давах на дъщеря ми когато тръгна на градина, не мога да кажа, че изобщо не се разболя, но май беше само веднъж и като цяло много бързо и лесно се адаптира Simple Smile  Има и разни хомеопатични гранулки, ако се интересуваш от този тип медицина. Предпазването от разболяване в градината не е съвсем мисия невъзможна Simple Smile Просто трябва упоритост и постоянство Peace Приятна почивка с мъжлето другата седмица! Hug

Ади, приятна и на теб Hug Хич не ни мисли нас, наслаждавай се на почивката на макс! Flutter

# 40
  • Мнения: 636
Честита ни темичка  Hug
Момичета (да не казвам голяма дума) моите болки в слабините и кръстта отминаха и в момента се чувствам доста добре.Апетита ми обаче напоследък се увеличи,доста си хапвам.За сега съм около +5 кг.,но с това темпо до къде ще я докарам  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 509
Здравейте и от мен! Както беше писала една от вас, докато ме няма сте изписали света! Отне ми няколко часа да ви изчета. Честита нова тема, Мимченце, браво!
Ние вчера се върнахме от морето. Беше хубаво, особено че не готвех, но най си е хубаво вкъщи! Най-лошото е, че съм качила 1,5кг за 1 седмица!! А се бях застояла на +3...
Започнаха и мен да ме болят тазовите стави, понякога трудно се обръщам и ставам. Също и опашната кост. Някой ми каза, че това било бременен ишиас.
С кола маската и аз се измъчих преди тръгване - то нищо не се вижда! Май това ще е до към декември... Ще трябват други методи.
А като се пипам при миене и аз усещам някакво набъбване...
Гърдите до 4-я мес ми бяха набъбнали и твърди и ме боляха, сега само зърната са ми по-чувствителни и доста по-тъмни. Сменила съм само един номер. Не виждам нищо да изтича, но откривам нещо засъхнало и заради болката трудно се почиства.
Краката не ми се подуват, обаче вечер ми идва да ги накисна в лед. Мажа се с крема на Матернеа, но ефектът сякаш е мн кратък...
 Моят пулс също е по-учестен и се задъхвам мн лесно. Четох, че това било заради по-голямото количество кръв при бременност, сърцето се затруднява да изпомпва.
Пък да ви са оплача, откакто преди месец се притесних за антителата, не минавам с по-малко от 5 контракции на ден! А преди бяха по 1 на ден-два... Пия магнезий, ама... Добре, че поне не са болезнени!
Както се вижда от часа, продължавам да се будя посред нощ и да се чудя какво да правя! Тези хормони ще ме побъркат, рева за най-малкото нещо!

И така... Добре дошли на новите мами, честито за новините от ФМ и за придобивките! И на мен ми се пазарува, ама като си имам всичко...

Ади, пожелавам приятна почивка! Мимченце, да се оправяш бързо, Мария Атанасова също!

Последна редакция: пт, 15 авг 2014, 04:17 от Dakota

# 42
  • Мнения: 109
Мимченце благодаря ти!   bouquet

# 43
  • Варна
  • Мнения: 759
Мимченце, благодаря за новата темичка   bouquet, нека я изпълним  с предимно добри новини и вече снимки на покупки  Grinning Та бързам да се похваля - вчера си харесахме и поръчахме кошарка

sossy, аз имам хемороид от преди, не ми създаваше проблеми до скоро, но напоследък се раздразни от по-честото ходене по голяма нужда. Това, което знам и мога да те посъветвам, са по-честите разходки, ограничаване на доматите, неизползване на тоалетна хартия (миене с хладка вода) и вече някакво кремче ако е нетърпимо положението (аз не съм ползвала досега, облекчавам го по изброените начини).
Моето сърце също бие по-силно, корема ми винаги пулсира.

Последна редакция: пт, 15 авг 2014, 09:28 от Tsvetivn

# 44
  • Мнения: 267
Tsvetivn, кошарката е много сладка Simple Smile Страхотна е Simple Smile
Ние пък вчера гледахме количките на Cosatto и не съм очарована, определено очаквах повече.
http://www.za-bebeto.com/product_info.php?products_id=318 сега тази ми харесва...и разбира се, няма къде да я види човек Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт