Декемврийче в коремчето лудува, а мама дрешки ще купува!

  • 24 716
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 267
Ivory_ smile3525,
дам, двойна Simple Smile че и мъжка Simple Smile Но дано ги открие сестра ми Simple Smile

# 721
  • Мнения: 180
Значи да съм спокойна, че липсата на овлажняване (макар че се усещам възбудена и си го искам  Embarassed) и теснотата са си явно често явление.  newsm78 Не, че моят мъж е голям инициатор, че май и той е от притеснителните, дето си мислят, че може да се навреди на бебето....

Килограмите ми станаха +10 (вече съм в 25 г.с.)  newsm78 Имам странното усещане, че до края ще стана +20, но определено не ме притеснява това дали и колко ще кача и как ще ги смъквам после. Да сме здрави с бебо, пък колкото - толкова. Само дрехите ме притесняват вече, но вече се изръсих пари в магазин за бременни, колкото и да не исках. Обаче във втората употреба има панталони за слаби бременни, не за "пищни", като мен. И така... днес си взех вече едни дънки, които са ми малко широки, но поне да си струват парите за оставащите месеци до появата на малкия мъж.

# 722
  • Мнения: 958
Аз защо съм останала с впечатлението, че трябва да си държавна поръчка редовно обучение, а не платено..Гледах преди месец информация, затова се чудя newsm78

Съни, имаш право да си я вземеш до навършването на 6 месеца на бебето до колкото знам, и изискването е да си била редовно обучение към момента на раждането със сигурност (и то преди държавни изпити или дипломна, т.е. да не си била семестриално завършила), няма значение после прекъснала ли си, завършила ли си и т.н.

# 723
  • Мнения: 1 912
И ВУЗ трябва да бъде акредитирано, както и специалността (особено внимавайте за това, ако карате магистратура)  Peace

# 724
  • Мнения: 49
Здравейте  preggo Някой поръчвал ли си е дрехи от интернет (за бременни) ? Ако знаете някой сайт споделете ако може  Simple Smile 

# 725
  • Мнения: 236
Момичета, какво мислите за съжителството на новороденото бебе с дом. любимец?Имам лабрадор, който спи в краката ми всяка вечер и ще ми е малко трудно да го отвикна.Но се разбрахме с ММ, че поне един, два месеца ще трябва да спи извън стаята. Rolling Eyes

# 726
  • Варна
  • Мнения: 261
Аз защо съм останала с впечатлението, че трябва да си държавна поръчка редовно обучение, а не платено..Гледах преди месец информация, затова се чудя newsm78

Съни, имаш право да си я вземеш до навършването на 6 месеца на бебето до колкото знам, и изискването е да си била редовно обучение към момента на раждането със сигурност (и то преди държавни изпити или дипломна, т.е. да не си била семестриално завършила), няма значение после прекъснала ли си, завършила ли си и т.н.
Ади, както Цвети беше писала по-назад - няма значение дали си държавна поръчка или платено обучение, важното е да е редовно Wink

Аз да ви се похваля, утре ми е последен работен ден и вече нямам търпение да си почивам и да си мързелувам. Ще мога вече да отида на някоя от лекциите във Варна Мол. Също така най-накрая ще мога и да се запиша на йога за бременни. Чувала съм добри отзиви, преди съм ходила на йога и много ми харесваше, надявам се и сега да ми помогне за подобряване на цялостния тонус и раздвижване. Simple Smile

# 727
  • София
  • Мнения: 8 707
Аз не виждам никакъв проблем. Всичко зависи от стопанкна, дали ще може да поставк някаква граница и да спазва хигиена. Аз имам котка и папагал, планува да си вземем и куче след няколко месеца.

# 728
  • София
  • Мнения: 1 005
Момичета, какво мислите за съжителството на новороденото бебе с дом. любимец?Имам лабрадор, който спи в краката ми всяка вечер и ще ми е малко трудно да го отвикна.Но се разбрахме с ММ, че поне един, два месеца ще трябва да спи извън стаята. Rolling Eyes

Ох, и аз имам същата драма!
Ние имаме котарак, който спи в нашето легло! Вече и нашите и  ММ са ме натиснали, като се роди бебешорката да го дадем за няколко месеца нашите да го гледат! Аз пък не си го давам!  Whistling
Иначе ние имаме няколко познати с кучета( и то големи), които като им се родиха бебенца съвсем нормално си съжителстваха с тях! Педиатрите на всички бяха казали, че няма никакъв проблем, стига да се поддържа някакво нормално ниво на хигиена!

# 729
  • Мнения: 509
Момичета, какво мислите за съжителството на новороденото бебе с дом. любимец?Имам лабрадор, който спи в краката ми всяка вечер и ще ми е малко трудно да го отвикна.Но се разбрахме с ММ, че поне един, два месеца ще трябва да спи извън стаята. Rolling Eyes
На едно у-ще за бременни лекторът беше от б-ца Щерев и каза, че в подобни случаи бебето е по-добре по-рано да се срещне с любимеца (както и с разни алергени). Доколкото знам не всички специалисти са на такова мнение, но може би наистина зависи каква хигиена ще спазва стопанинът. При първото посещение вкъщи педиатърът ви ще ви каже.

# 730
  • Мнения: 236
Ох, направо сърце не ми дава да я отделям така.Всеки, който знае, че съм бременна и веднага първия въпрос е "Ами кучето?На кого ще го оставите?"  Mr. Green  newsm78 Кучето със сигурност си остава, аз дори не искам да е в отделна стая, единственото, което по някакъв начин може да ме притесни е лаят, тъй като е голямо куче и е доста мощна вокално  Crazy Евентуално ако бебока се стряска, но нали сега в корема ми почва да свиква  smile3521

# 731
  • София
  • Мнения: 8 707
Кучетата са много внимателни с бебетата. Котките са по-ревниви, но и те свикват.

# 732
  • София
  • Мнения: 1 005
Кучетата са много внимателни с бебетата. Котките са по-ревниви, но и те свикват.
Да, на всички наши приятели с кучета и бебета, кучетата са много внимателни и търпеливи към бебетата! Пазят ги и ги закрилят! А после като почнаха да прохождат бебешорите и да тормозят и преследват кучетата, не съм видяла нито веднъж кучето да изръмжи или реагира остро!
При котките е малко по-различно....
Моят хубостник най-редовно ми атакува краката, като мръдна леко под чаршафа и си мисли че е хванал страшен улов  Twisted Evil А и той по характер си е злобар, ама си ми е любимият злобар, та ще видим как ще се оправям с родителските тела....
Мен много ме притеснява да не се намушква в кошчето и да се гушка да спи при бебето, че той много обича да ми се настани на лицето ми нощем.....

# 733
  • София
  • Мнения: 8 707
Моята бяга от деца и надали ще изявява желание да го доближава. Гледа племенникът ми отдалеч и бяга като се.приближи.Иначе и тя си е злобничка, ама по-скоро ще изхвърля този, който ми каже да я махна, отколкото нея.

# 734
  • Мнения: 958
Аз също имам куче, но това да ми спи в краката... Naughty Ужас..Не е само до хигиена, но и не се учи добре така - все пак те са териториални животни и така решават, че това е тяхна територия, което не е добре, защото ясно трябва да си знае кой е стопанина и кой е животното (често решават обратното)..Извинявам се, ама съм супер против това да ти спи кучето в леглото. При котките е по-различно някак..Имала съм и котка, но само домашна, т.е. беше си чистичка и т.н. Но кучето, което се разхожда 2 пъти дневно навън в мърсотията..и колкото и да му миеш краката...и после в чаршафите да ми стъпи Sick Бля..Извинете, че така реагирам, ама съм много против.
Като беше малък и аз му позволявах, но после бързо го отучих от кревата.

Аз от педиатърката знам, че запознаването трябва да стане след поне 3 месеца. Преди това не е добре не само поради алергии, но и заради хигиена - ве пак всичко му се стерилизира на бебето още, а кучешката муцуна едва ли е най-стерилната..

При мен кучето ще седи до лятото в друга стая и няма да има допир с бебето изобщо до лятото поне..В смисъл ще ги запозная, но няма да му дам да си завира муцата в бебето и да го пипа бебока.
А имам и заек..

Общи условия

Активация на акаунт