Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-20

  • 106 933
  • 752
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 3 920
Аз съм за добрия стар метод с пръсти. Повече контрол и не се хаби продукт в гъби или четки. Иначе някои препоръчват т.нар. stippling brush.

Скрит текст:

# 391
  • Мнения: 15
Здравейте, мили дами. Бих искала да ви попитам откъде сте се сдобили със своята пудра Ben nye?
От кой саит? Благодаря ви предварително  Laughing

# 392
  • Мнения: 5 892
И аз така и не се научих да си слагам ФДт с четка или гъбичка- губи ми се 80% от покритието.
ФДТ-пудра имах на Келвин Клайн и си беше гъбичка, но не я ползвах като основна, а за оправяне на грима по някое време(беше много гъста и покривна)  Peace

# 393
  • Мнения: 2 045
Аз отдавна ми е по-лесно с четка, даже количеството продукт, което ползвам с четка е по-малко. Гъбичка ползвам само за да обера ако някъде съм напластила повече или се получи брашнян ефект.

# 394
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Не знам колко количество се губи или не с нанасянето с четка, но лично на мен не ми допада. Оставят следи от косъма на четката върху кожата и после трябва да заглаждам с пръсти отгоре. Може проблема да е от четката. Освен, че остават следи от косъма, се и скубе. Тази е моята четка
http://www.iherb.com/EcoTools-Retractable-Foundation-Brush-1-Bru … sr=null&ic=24

# 395
  • Мнения: X
След много четене и чудене се спрях на ето този  Фон дьо тен
http://www.ivis.bg/bourjois-flower-perfection-%D1%84%D0%BE%D0%BD … %D0%BD-p7554.html да попитам някой използвал ли го е и хубав ли е действително.В блоговете прочетох хубави неща за него .
Другото за което искам да попитам е дали може да се намери в лили дрогериите.Ходих до ДМ да проверя случайно дали го има но за съжаление нямаха нито един техен продукт.

# 396
  • Мнения: 992
За коя пудра на Ben nye се говори в темата. Искам прозрачна, прахообразна, матираща.
Една от тези ли е? Имам спомен, че говорехте, че е голяма, а тук гледам първата е 9гр. На нея пише матираща. newsm78 Другите са доста големи като грамаж, но не пише да са матиращи. Rolling Eyes



http://-spam088-.com/index.php?manufacturers_id=5&sort=d&filter_id=269

# 397
  • София
  • Мнения: 3 920
Да - в дрогерии Лили има продукти на Буржоа. За Flower Perfection не съм ползвала, но знам, че е силно покривен и матиращ, и стои тежко върху кожата. Ако нямаш много проблеми за прикриване, се ориентирай към нещо друго на Буржоа, те имат доста добри ФДТ.

# 398
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
След много четене и чудене се спрях на ето този  Фон дьо тен
http://www.ivis.bg/bourjois-flower-perfection-%D1%84%D0%BE%D0%BD … %D0%BD-p7554.html да попитам някой използвал ли го е и хубав ли е действително.В блоговете прочетох хубави неща за него .
Другото за което искам да попитам е дали може да се намери в лили дрогериите.Ходих до ДМ да проверя случайно дали го има но за съжаление нямаха нито един техен продукт.

Да, има го в Лили, както и в Beauty zone.

# 399
  • Мнения: 5 892
Не знам колко количество се губи или не с нанасянето с четка, но лично на мен не ми допада. Оставят следи от косъма на четката върху кожата и после трябва да заглаждам с пръсти отгоре. Може проблема да е от четката. Освен, че остават следи от косъма, се и скубе. Тази е моята четка
http://www.iherb.com/EcoTools-Retractable-Foundation-Brush-1-Bru … sr=null&ic=24

По същия начин става и при мен.  Close
Пудрата на Ben nye и аз я търсих и в Ибей и Амазон май я имаше  newsm78

# 400
  • Мнения: 36 192
аз не харесвам четките на екотуулс + не харесвам и четките с такава форма за фдт  Laughing
Аз съм за добрия стар метод с пръсти. Повече контрол и не се хаби продукт в гъби или четки. Иначе някои препоръчват т.нар. stippling brush.

Скрит текст:

за мен това е поредпочитраната форма на четка за фтд

# 401
  • Мнения: X
Благодаря ви за отговорите.Нямам нужда от чак толкова голям покривност.Тогава към кой ФДТ на Буржоа бихте ме насочили?
Искам да е матиращ най вече и да избегна ефекта все едно имам пудра от горе.При този на лумене матт ФДТ е хубав но стои все едно имам и пудра отгоре а слагам много малко и разнасям много хубаво с потупване Simple Smile

# 402
  • Мнения: 912
Момичета,някой ползвал ли е тази пудра?Имам Диор Форевър пудрата и се чудя и на тази newsm78

# 403
  • София
  • Мнения: 2 045
Пробвай и Perfection Lumiere Velvet. С малко по-силно покритие е и е доста специфичен като усещане, бих го оприличила на течна пудра, може би защото "изсъхва" в мига, който се сложи на лицето. 
Освен проби и времето и моментното състояние на кожата е важно :peace:Perfection Lumiere Velvet уж ми беше сух и подчертаващ като го купих,а пък от една седмица го нося редовно и ми е супер в момента CrazyТо затова  все купувам по сто фдт ooooh!Не мога с един продукт,а и винаги давам шанс ако нещо не ми харесва в момента.

# 404
  • Мнения: 18 589
Аз нанасям с плоска четка или с пръсти. Единия фон дю тен на Мейбълин го нанасям с четката, много по-добре става, но той е по-течен. А пък този, който си взех на Лумене матиращия /с дива арктическа къпина/ го нанасям само с пръсти. Доволна съм доста от Луменето-средно покритие, не покрива съвършено, но пък е естествен и най-важното матира, кожата не ми мазнее и е по-сух, а пък цвета ми пасна идеално.
Скоро ще направя ревю. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт