Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-20

  • 106 817
  • 752
  •   1
Отговори
# 375
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 607

Нямам никакво мнение за него, защото не съм го ползвала. Сподели малко повече, как усещаш лифтинг ефекта, има ли наистина такъв?  Ако не е тайна , на каква възраст си ?

# 376
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676

Нямам никакво мнение за него, защото не съм го ползвала. Сподели малко повече, как усещаш лифтинг ефекта, има ли наистина такъв?  Ако не е тайна , на каква възраст си ?
Никакъв лифтинг ефект не виждам, ама пусто нали ни се иска да сме перфектни.  Joy Joy

# 377
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Някакви отзиви за Max factor Skin Luminizer
http://maxfactor-international.com/make-up-products/face/foundat … inizer-foundation
Пробвах го на ръката си, хареса ми много като консистенция, има лек и кадифен завършек, но сякаш има доста блестящи частици.

# 378
  • София
  • Мнения: 3 883
Искам го, но у нас са внесли много малко цветове, само 3-4, и не намирам подходящ. Разните Beige, Sand, които обикновено си взимам, въобще не се предлагат.

# 379
  • Мнения: 2 805
Аз искам да си поръчам Хелти микс на Буржоа от БГ, но не знам как да се ориентирам да си избера цвят. Тук няма Буржоа, а ми стана любопитен от отзивите.

Някой може ли да ме ориентира с цветовете?

# 380
  • София
  • Мнения: 3 883
51 и 52 са ванилия, най-светлите цветове. На много места започват направо от 52. После има 3 нюанса Beige - светло, нормално и тъмно, съответно 53, 54 и 55. 56 и 58 са най-тъмните, за кожа с тен. Аз лично взимам 53 или 54.

# 381
  • Мнения: 2 805
51 и 52 са ванилия, най-светлите цветове. На много места започват направо от 52. После има 3 нюанса Beige - светло, нормално и тъмно, съответно 53, 54 и 55. 56 и 58 са най-тъмните, за кожа с тен. Аз лично взимам 53 или 54.

Много ти благодаря, значи ще се ориентирам към 53 и 54. Аз съм с жълт подтон.

# 382
  • София
  • Мнения: 2 952
Много ти благодаря, значи ще се ориентирам към 53 и 54. Аз съм с жълт подтон.
И аз съм с жълт подтон - мисля, че Хелти микс е добър за този нюанс. Аз съм с 52 - светла, но не твърде много за нашите ширини. 53 вече отива накъм нито светла, нито тъмна. Вероятно би паснал на най-много българки. 52 е някъде м/у 20 и 30 на Шанел. За сравнение 20 на мен ми е леко светло, 30 леко тъмно, но мога да нося и двете в зависимост от сезона. Дано това ти е още някакъв ориентир.

# 383
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 607
Такааа, пробвах и аз Диор Стар  Grinning . След суперлативите на консултантката очаквах много повече, но уви, Форевъра си остава моя фаворит. Не е лош Стара, но определено не е моят фдт, ще повече , че и цвета не бях улучила и още повече не ми допадна.
Пробвах отново Тейнт Перфекшън на Герлен, за да видя как ще се държи в по-студено време и определено от него съм много по-доволна. Дава точно тази сочност, която търся.

Дадоха ми и тестер на Шанел Vitalumiere Aqua, но още не съм го пробвала, някой може ли да даде някакви отзиви за него??

В дрогерии Лили има 30% намаление на фдт-ните на Римел Simple Smile  Mr. Green

# 384
  • Мнения: X
Момичета моля да ми препоръчате матиращ фон дьо тен който да не оранжавеещ.Като цена съм склонна да дам до 30 лева максимум.
Преди 6 месеца си взех на  лумене и бях много доволна , но обичам да експериментирам и да изпробвам нови неща именно за това и търся мнение и препоръка за друг фон дьо тен.Който да стои на кожата добре да я озарява и да не лъщи и да не изглежда мазна.Кожата ми е смесена.На моменти е много суха в други е по мазна.
Също така ще се радвам да ми препоръчате и четка за нанасяне на фон дьо тен .

# 385
  • Мнения: 214
ani_d, на мен лично Vitalumiere Aqua много ми харесва. 20-ката ми пасва отлично като цвят. Формулата е доста по-течна в сравнение с други фдт и преди да се използва, флаконът се разклаща хубаво (затова бих казала, че има разлика от мостра и от флакон). На мен ми е най-удобно да го нанасям с пръсти. Много хора се оплакват, че им оксидира, но мисля, че това е, ако се напласти прекомерно, което не е трудно да стане с четка. Въпреки името си е с мат финиш. Покритието е средно. Случвало ми се е да имам някакво петънце, да се погледна преди да си изчистя грима вечерта и да си помисля, че се е махнало, но когато сваля фдт, да установя, че все още си е там. Съответно ме устройва и като трайност, но винаги го запечатвам със свободната пудра на NARS. Кожата ми го понася добре.  Peace

# 386
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
ani_d, пробвай Шанел-а и после пиши как го намираш - аз много големи надежди му възлагах, толкова положителни отзиви за него съм чела, но се изринах след първата употреба:? - не знам от коя от съставките направих реакция, пробвах след време пак - същата работа; иначе финиша при мен беше точно както го описа Nathalie. Peace

# 387
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 607
Натали , благодаря ти   bouquet консултантката ми препоръча да разтъркам хубаво тестера между дланите на ръцете си , за да може да се разбие съдържанието вътре. Дано да успея да добия някаква представа Simple Smile Търся точно средна покривност. Също нанасям само с пръсти, така и не е научих с гъбки и четки Sad

# 388
  • Мнения: 214
Пробвай и Perfection Lumiere Velvet. С малко по-силно покритие е и е доста специфичен като усещане, бих го оприличила на течна пудра, може би защото "изсъхва" в мига, който се сложи на лицето. 

# 389
  • Мнения: 222
Моля ви за съвет - каква техника трябва да се използва за нанасяне на фондьотен с пудра? Кожата ми е мазна, с големи пори. Пробвах MUFE HD и Hourglass Immaculate с обикновена обла четка за фондьотен, но се получава наслояване вътре в порите и на места, където се бели кожата.
Въобще как се полага най-добре матиращ фондьотен?

Общи условия

Активация на акаунт