Дългото чакане след трансфер - 31

  • 77 606
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 844
По-принцип сутрин не мога да мина без кафе, а и кръвното ми е свръх ниско. Сега обаче не мога да го пия, аромата ми харесва, но вкуса му ми е ужасен и ми се гади. Пробвах с 3в1, но отиде след първата глътка в мивката.
Мисля, че безкофеиновото със сигурност не е по-полезно и безвредно от нормалното, все пак декофеинизацията е химичен процес. Има естествен сорт безкофеиново кафе от видовете арабика, но дали го има на нашия пазар...

# 721
  • Мнения: 670
Аз пия само Инка. Заради щитовидната жлеза

# 722
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Аз си купих инка и рожков /той до някъде е заместител на какаото/ и ги смесвам в чаша мляко. Добавям само щипка нес кафе за аромат.

# 723
  • Мнения: 157
Момичета вчера ми взеха кръв (13ти ден след трансфер на 3ти ден) и днес сутринта ме зарадваха с резултата. ЧХГ 1280 Simple Smile на седмото небе сме

# 724
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Ами честито, дали са двечки  Thinking

# 725
  • Мнения: 157
Как смятате- дали е възможно и двете да са се хванали или стойността не е толкова висока . Имаше пускам един линк но сега не мога да го намеря. Цялата треперя

# 726
# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Момичета вчера ми взеха кръв (13ти ден след трансфер на 3ти ден) и днес сутринта ме зарадваха с резултата. ЧХГ 1280 Simple Smile на седмото небе сме
Бамбина страхотни новини, честито мила  Hug дай Боже всеки му такива резултати. Според мен е много възможно на този резултат да са двечки!

# 728
  • Мнения: 1 220
И аз така мисля, защото ако разбирам правилно таблицата от горния линк, дават най-високо ниво на 13 ден, за едно, 961, а твоето е повече!

# 729
  • България
  • Мнения: 988
Еха, страхотен резултат, bambina87!!!
На двечки ми намирисва.....  Hug

# 730
  • Мнения: 157
Лошото е че тук не правят повторно ЧХГ а ме викат на 13.11 на видеозон. Ще се побъркам до тогава дали всичко е както трябва. Най-вероятно ще проуча как на частно да си пусна изследвания в някоя лаборатория

# 731
  • Мнения: 157

Благодаря! Точно този е Simple Smile

# 732
  • Мнения: 1 220
Bambina, пусни си, във всяка лаборатория ще ти направят кръвен тест за бременност. И можеш примерно по телефона да се обадиш на доктора, ако нещо те притесни във втория резултат.

Сега виждам, че си писала, че живееш в чужбина, там може и да е по-различно Simple Smile

Последна редакция: чт, 23 окт 2014, 10:56 от bistrakova

# 733
  • Мнения: 54
Bambina87, страхотен резултат, и най-вaжното - да имаш безпроблемнa бременност и накрая здраво/и бебе/тa  Grinning

# 734
  • Мнения: 147
Bambina87, честито! Аз съм 8-ми ден след трансфер на 3-дневни ембриони. Снощи ми изби кръв от носа. Дали е нормално? Първи трансфер ми е и се притеснявам. Почти нямам симптоми, освен че сънувам всяка вечер и в началото ми се гадеше. Гледам да съм спокойна и да не се притеснявам, за да не се върнат паническите ми атаки. И най-важното: Вярвам, че чудото е станало.

Общи условия

Активация на акаунт