Дългото чакане след трансфер - 31

  • 77 537
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 203
Момичета,днес ми е 7ден след трансфер и пуснах кръвен тест който е 0.353   mU/ml  - Ж: пременопауз. небрем.< 1; постменоп. < 7; М: < 2 .
Това какво означава някой може ли да ми помогне? Май нищо не е станало или има имплантация? Благодаря ви предварително  newsm78 newsm78

# 736
  • Мнения: 1 220
Седми ден не е ли много рано? Мисля, че преди 10ти нищо не може да се каже. Но и другите момичета да кажат.

# 737
  • Мнения: 203
ами не се сдържах,но по скоро няма имплантация и нищо не е станало ..

# 738
  • Мнения: 1 869
Имплантацията може да ти е била вчера.Много бързате,ама много

# 739
  • Мнения: 1 220
Мисля, че нищо още не може да се каже. Трябва време Чхг да навлезе в кръвта. Т.е. може и за има имплантация, но тъй като е рано хормонът още да не е покачил нивата си. Пробвай пак най-рано 10-11 ден, преди това няма смисъм да се отчайваш.  bouquet

# 740
  • Мнения: 203
Това по принцип ми беше втори трансфер,при първия имах положителен тест - тогава го пуснах на 8 ден и беше 166,70. Днес ми е 7 ден,ако имаше нещо щеше да е поне  20-30-40 нещо такова .... ще пусна още един след два дни,три дни,но колкото и да ми се иска да вярвам почти съм сигурна,че нищо не е станало ,то се и вижа де... Офф Sad

# 741
  • Мнения: 1 220
Sad на мен ми е първи трансфер, затова говоря само от това, което съм чела, няма опит реално. Аз съм днес 11 ден и не смея още да си направя теста, просто ме е страх..
Дано да не си права и всичко да е наред    Praynig Praynig

# 742
  • Мнения: 603
И според мен е прекалено рано, аз прокървих на седми ден и се обадих на спешния, от там ми казаха, че е много рано за кръвен, няма смисъл да го правя, да изчакам десети ден и тогава да пускам.

# 743
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Според мен не се е получило. Изследвай пак след няколко дни преди да спреш лекарствата..понякога стават чудеса..на кой ден ти е трансфера? Ако е на трети има някакъв шанс..

# 744
  • Мнения: 203
ЗЕТ на 5 ден - двечки

# 745
  • София
  • Мнения: 1 844
ЗЕТ на 5 ден - двечки
Ако са били бластоцисти, би трябвало на 3 - ти ден от трансфера да е започнала имплантацията и на 7 -ми ден ЧХГ-то да е положително, т.е. поне 5. Ако не - мисля, че може още ЧХГ да не е навлязъл в кръвта и да има шанс.

# 746
  • Мнения: 292
При мен на 7ден чхг беше 8.990 при трансфер на 3дневни ембриони.Късмет дано да не е навленало в кръвта чхг все още и след няколко дни да видиш положителен резултат.

# 747
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Мацки, може ли някоя от бременните девойки да пусне новата темичка и да провлачи крак, че сме вече на стр.50

Успех на всички ни! За протокола аз съм 5-ти ден след ЗЕТ.

# 748
  • Мнения: 1 368
Добро утро, момичета  Hug Днес ми е 7 ден от трансфера на две тридневни ембриончета. Усетих, че гърдите ми се отпуснаха и не ме болят така. Не си търся симптоми, но предния ни неуспешен опит точно така се случи /нямах абсолютно никакви симптоми, освен болезнените подути гърди, които така се отпуснаха и знаех, че нещата не са наред/. Сега съм отчаяна, реве ми се и ми се скапа всичко. Знам, че не трябва да се мисли отрицателно, но не ми се получава. Толкова много ги искаме тия бебета....Мислите ли, че всичко е приключило?  #Cussing out

Последна редакция: пт, 24 окт 2014, 19:50 от ivivkata123

# 749
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Добро утро, момичета  Hug Днес ми е 7 ден от трансфера на тридневни ембриончета. Усетих, че гърдите ми се отпуснаха и не ме болят така. Не си търся симптоми, но предния ни неуспешен опит точно така се случи /нямах абсолютно никакви симптоми, освен болезнените подути гърди, които така се отпуснаха и знаех, че нещата не са наред/. Сега съм отчаяна, реве ми се и ми се скапа всичко. Знам, че не трябва да се мисли отрицателно, но не ми се получава. Толкова много ги искаме тия бебета....Мислите ли, че всичко е приключило?  #Cussing out
Мила, не се отчайвай, според ме е прекалено рано да мислиш за неуспех, тепърва ЧХГ ще навлиза в кръвта ти!  Hug А отностно симптоми е още по-рано, като се има впредвид, че сме натъпкани с лекарства и хормони какво очакваме да усетим. Та в този ред на мисли моя позната, без абсолютно никакви симптоми, миналата седмица теста и беше много положителен! Мисли за хубави и приятни неща, не се отчайвай!  Hug  Hug  Hug
На мен ми е 6-ти ден на 5 дневно бластоцистче! Дай Боже то да е моето щастие!

Общи условия

Активация на акаунт