Какво харесвам в мъжа ми

  • 29 064
  • 116
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 322
Разсмива ме!

# 61
  • Мнения: 32
Здравейте момичета.
Да споделя и аз за ММ.

физически качества:
-перфектен - син поглед който според настроенията варира от убийствено прозрачно синьо до теменужено наситено такова. В зависимост от това дали е вбесен или умилен ...
-дупе - стегнато,щръкнало само да го щипваш и подпляскваш
-обща фигура - мускулест и стегнат (няма как бивш спортист е) , висок (от позицията на моите 160 см. неговите 172-3 са си направо впечатляващи), светлокос ...

Предполагам все повече ви заприличва  на древногръцки бог, но истината е ,че ММ ги превъзхожда древните  значително...

Особености на характера:
- умен  newsm81
-забавен
-налагащ винаги своето #2gunfire (това може да ви се стори странно за хубаво качество, но когато след 15 год. съвместен живот осъзнаеш,че при всичките ви спорове загубени от теб, другата страна в крайна сметка е била права, почваш да уважаваш способността да отстоява позициите си )
- мил   newsm51 smile3525(до два пъти в годината ,което прави тези моменти наистина специални)
-запълващ пространството   bigdance2 - тук да поясня ...Когато сме заедно нямам нужда да се обгърна с други хора .Самото му присъствие е достатъчно, за да се чувствам цяла и на мястото си ... Когато сме сред приятели , той е центъра около който се случват събитията ;
-инициативен и способен - реши ли нещо да постигне ,брой го за свършено

Това е моето момче в бяла светлина . Nice, а?  newsm10

# 62
  • Мнения: 67
Моят мъж е почти пълната ми противоположност. Вбесява ме често. Понякога се чудя как по точно сме успели да си запазим семейството. После си давам сметка колко много го обичам този човек, защото винаги е бил с мен във всичко, включително и в нещата които не разбира. Погрижи се за децата ни с грижата на страхотен родител. Грижи се за мен, дори когато и аз го изнервям до безкрайност. Спокоен, стабилен, изключително интелектуална личност. С чувство за хумор, много подвижен и в мисли и в действия. Широко скроен/ама леко ревнив, колкото за подправка/ - изобщо............друг за мене няма на този свят.

# 63
  • София
  • Мнения: 3 249
Обича ме
Обича дъщеря ни
Обича семейството ни
Грижи се много за възрастните си родители
Грижи се и за моите, когато се налага
Старае се във всичко
...

Никога не ми се налага да му обяснявам какво имам предвид
...

 

# 64
  • Мнения: 39
в моя мъж харесвам :
Грижи се за мен , прави това което искам (в повечето случай)
Прави ме щастлива, знае какво харесвам да гледам , да хапвам и винаги ме е слагал на първо място .
Обича ме много , помага ми във всичко и е много търпелив.
Не спира да ме желае. Страстта му към мен си е все същата.
Обужавам големите му силни ръце в който съм като малко дете .
Винаги ме разсмива
той е единственият който ме вдъхновява и ме прави спокойна .
Мъжа ми е умен,забавен и мил .
Със прекрасни кафяви очи. И със красива усмивка която всяка сутрин ме буди и ме радва .
Благодаря на Бог, че ме срещна с него.
Че ме срещна и ме дари с най-прекрасното .  txtloves

# 65
  • Мнения: 609
Мил,романтичен,нежен,умен,винаги ме разбира,подкрепя.
Така като се замисля за добрите му качества ,ми става мило на душата.Припомням си защо съм избрала да споделя живота си точно с него. Simple Smile

# 66
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Понася всичката ми лудост вече 25 години и ме обича въпреки всичко. Показва любовта си, готви превъзходно, подкрепя ме във всичко и знам, че няма да ме предаде. Все още възбужда сетивата ми с външния си вид и ме кара да го желая. Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 14 170
Моят мъж има качества с които ме дразни. Преди да открия тази тема, не се бях замисляла какви са хубавите му качества. А те са:
- прекалено е добър, до степен, че вреди на себе си;
- не обича конфликтите, разбира се с околните;
- има чувство за хумор;
- много ми помага при отглеждането на децата (никой не ни е помагал, сами ги отгледахме. Още помня как хранеше големия, сменяше му памперса, къпеше го и трепереше косъм да не падне от главата му. И никога не се е срамувал да бута количката.  Heart Eyes);
- не ми е отказал нищо;
- угажда на всичките ми капризи;
- угажда на капризите и желанията на децата;
- не ме пита колко пари съм похарчила днес (или вчера, или онзи ден...);
- не флиртува с други жени;
- семейството му е достатъчно, не търси компанията на приятели вечер;
- навсякъде сме заедно;
- 14 години не е спрял да ми повтаря, че ме обича;
- и най-голямото му качество - ТЪРПИ МЕ!
Благодаря на авторката на темата. Накара ме да се замисля и да започна да ценя още повече човекът до себе си. А той го заслужава.

# 68
  • Мнения: 390
Много хубава тема! Радвам се, че е така позитивна и усмихната!  Simple Smile

Какво харесвам в моя мъж... ох... трябва да напиша роман! Много щастлива ме прави... винаги. Има такова търпение към мен, понякога съм изнервяща, мрънкам, искам всичко да стане на мига. А той ме успокоява...
Грижи се за мен постоянно. Бил е до мен в моменти, в които не е имало на кого да разчитам, а сме били заедно от малко време. Той толкова бързо се превърна в моето семейство.
Обичам отговорността и мъжеството в него. Обичам, когато никога не се съмнява в мен, както аз никога не се съмнявам в него. В последната седмица отново доказа, че на него може да се разчита за всичко. Дава ми сигурност.
Обожавам, когато ме сваля. Иска да се доказва постоянно, да ме ухажва, да ме глези. И как ми обяснява, че съм си неговата жена и друга не е достойна да ме замени.
Обожавам секса ни, който винаги е страстен и чувствен. Обичам да правим всичко заедно, обичам колко е разнолик. Обичам работливостта му, лоялността, благородството, верността.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 017
- Има чувство за хумор, умее да се самоиронизира
- подкрепя ме във всичко
- умен е и то много, добре познава хората и ми дава правилни съвети и преценки, когато аз се чудя защо някой е реагирал по даден начин, който не разбирам
- готви прекрасно, сервира ми и изобщо се грижи за мене
- мога да му споделя всичко и винаги получавам откровена обратна информация независимо дали ще ми хареса или не
- има мъжкарско излъчване, онова, което те кара да се чувстваш сигурна и защитена, защото до себе си имаш МЪЖ
- умее да се грижи за себе си, всичко в живота си е постигнал сам
Има и други неща, но засега се сещам за тези Simple Smile А, да, не на последно място - сексът с него е чудесен Sunglasses

# 70
  • София
  • Мнения: 197
Харесвам много неща:
- лоялен е;
- отговорен към семейството и приятелите си;
- любящ съпруг;
- добър и отдаден баща;
- добра опора и подкрепа е в трудни моменти;
- може да се разчита на преценката му;
- може да е много романтичен (на 14-ти февруари и на други лични празници винаги получавам благородната завист на колежките си, понеже той не пропуска възможност да ме зарадва с огромен букет и прикрепено към него любовно писъмце, доставени на работното ми място  Heart Eyes );
- когато аз или детето сме болни- винаги е до нас неотлъчно и се грижи за нас- а това за мен е безценно негово качество!  Peace;
- не ме пита и не се интересува от парите, които харча  Simple Smile; споделял ми е, че ми има доверие и знае, че ще пазарувам разумно;
- гордее се с мен и постиженията ми;
- гордее се с детето ни и с неговите постижения;
- помага ми в домакинството;
- образован и интелигентен е; можем да разговаряме на каквито и да е теми заедно без да ни доскучее;
- не пропуска да ме целуне и да ми каже, че ме обича  Heart Eyes

И изобщо- всеки ден с него е основание за мен да кажа, че съм една много щастлива жена!  Hug Пожелавам си още много, много такива дни и години с него!  Peace

# 71
  • Мнения: 12 473
Мъдростта и силата му.
и нежността, с която ги споделя с мен. Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 8
Моят мъж има качества с които ме дразни. Преди да открия тази тема, не се бях замисляла какви са хубавите му качества. А те са:
- прекалено е добър, до степен, че вреди на себе си;
- не обича конфликтите, разбира се с околните;
- има чувство за хумор;
- много ми помага при отглеждането на децата (никой не ни е помагал, сами ги отгледахме. Още помня как хранеше големия, сменяше му памперса, къпеше го и трепереше косъм да не падне от главата му. И никога не се е срамувал да бута количката.  Heart Eyes);
- не ми е отказал нищо;
- угажда на всичките ми капризи;
- угажда на капризите и желанията на децата;
- не ме пита колко пари съм похарчила днес (или вчера, или онзи ден...);
- не флиртува с други жени;
- семейството му е достатъчно, не търси компанията на приятели вечер;
- навсякъде сме заедно;
- 14 години не е спрял да ми повтаря, че ме обича;
- и най-голямото му качество - ТЪРПИ МЕ!
Благодаря на авторката на темата. Накара ме да се замисля и да започна да ценя още повече човекът до себе си. А той го заслужава.

# 73
  • Мнения: 50
Кара ме да се чувствам на сигурно място. Знам че заедно можем да променим света. С него се чувствам много силна и уверена.
Много е грижовен, когато съм в ПМС или ме е хванал някой грип оставя всичко - работа, бизненс, доставки и търчи в аптеката.
Дори да съм сготвила най-големият буламач той яде и се облизва!

ПС: бях му много ядосана до преди да отворя тази тема и да напиша коментар в нея. Сега вече съм много по спокойна  Simple Smile Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 1 365
Харесвам това, че от очите му лъха доброта, но когато е дяволит се появяват две пламъчета. Невероятно грижовен човек. Обожавам малките му бързи целувки по ръцете ми нощем, когато си мисли, че спа. Оценява нещата, които правя за него - дори и най - малките жестове. Носи ме на ръце и понякога ме вее във въздуха / Mr. Green/. Дали ще е разговор или мълчаливо лежане с него се чувствам щастлива. Имаме сходни интереси, а към тези, които не споделяме се отнася с уважение. Обожава разходките и природата. Харесва ми това, че и двамата сме в синхрон и рядко се случва да имаме спречквания. Харесва ми, че има мързеливи моменти, но това не му пречи да е страшно амбициозен.

И изобщо това е първия човек с който съм си помисляла за семейство.

Общи условия

Активация на акаунт