Какво харесвам в мъжа ми

  • 29 043
  • 116
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 305
Висок и силен - чувствам се мъничка до него, макар че като ме загледа "отгоре" се чувствам малка  Crossing Arms
Харесвам косата му, която сутрин е като на таралеж. А като му видя очите ми се дояжда шоколад  Embarassed
Много обичам усмивката му и онзи поглед, когато е готов да ме "атакува"  Heart Eyes
Харесвам чувството му за хумор и това, че не е мълчалив. Споделяме си и разговаряме много. Много рядко се караме, а ако се случи, то е за дреболии. Макар и да не си признава, е чувствителен и гушлив. И други неща има, но това е най-важното. Абе шматка си е, но пък си го обичам  hahaha

# 76
  • Мнения: 1 844
Най-голямото качество на мъжа ми в моите очи е отношението му към мен. Любовта, грижата, нежността, отдадеността, разбирането. Хубаво е да знаеш, че имаш някого, който ще бъде неотлъчно до теб във всяка една ситуация.

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Най-голямото качество на мъжа ми в моите очи е отношението му към мен. Любовта, грижата, нежността, отдадеността, разбирането. Хубаво е да знаеш, че имаш някого, който ще бъде неотлъчно до теб във всяка една ситуация.

Да, освен ако нямаш доста грижовен мъж, защото понякога е досадно. Давам пример. Снощи пекох козунаци до 2ч. през нощта. В 8,20ч. сутринта се събуждам, при което той започва да ме гали "Мило, още е рано, поспи си още малко" и се започва едно "чакай да те завия",  "да ти наместя възглавницата", "прибери си ръката под завивката да не ти е студено" /а на мен ми е топло/ и в крайна сметка тотално се разбудих  Laughing.

# 78
  • Мнения: 1 844
Най-голямото качество на мъжа ми в моите очи е отношението му към мен. Любовта, грижата, нежността, отдадеността, разбирането. Хубаво е да знаеш, че имаш някого, който ще бъде неотлъчно до теб във всяка една ситуация.

Да, освен ако нямаш доста грижовен мъж, защото понякога е досадно. Давам пример. Снощи пекох козунаци до 2ч. през нощта. В 8,20ч. сутринта се събуждам, при което той започва да ме гали "Мило, още е рано, поспи си още малко" и се започва едно "чакай да те завия",  "да ти наместя възглавницата", "прибери си ръката под завивката да не ти е студено" /а на мен ми е топло/ и в крайна сметка тотално се разбудих  Laughing.

Искрено ме развесели  Laughing Е, да, звучи малко досадно, но пък е мило - в случая между темерут и досадно мил, бих избрала милия.  Laughing Моят не е чак такъв, особено когато спя - знае, че трябва да стъпва тихо. Joy

# 79
  • Мнения: 4 418
Сладурани, аааа? Хехе!

Иначе на кой му пука, какво някой си непознат интернет юзер харесвал в също така непознатия му съпруг, ама явно има и такива хора. Хора без работа (грин).

# 80
  • Мнения: 148
Ами да хора "без работа" сме си Simple Smile
Харесвам в него разбирането и това че не свенява да помага за каквото и да било, било в домакинството, детето. Харесвам отговорността му, нежността му, почти всичко в него. Няма как все да е перфектно, но има един лаф: ефекта е в дефекта Simple Smile.

# 81
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Харесвам, че е отговорен, добър, страхотен баща и се старае да ме пази и защитава дори и от себе си понякога. Готов е на всичко за семейството и то е на първо място в живота му.

# 82
  • Мнения: 1 111
Добър вечер! Аз в моят мъж харесвам чувството му за хумор, това че показва, че ме обича, грижите му за мен, подкрепя ме винаги, не ми се ядосва на нервните изблици и мрънкането, винаги гледа да ми угоди и да съм доволна.  От друга страна вече са външният вид  и интимните отношения Peace

# 83
  • Мнения: 524
Харесвам това, че има чест. Отстоява мнението си, грижи се за мен и винаги ми помага.

# 84
  • Мнения: 73
В мъжа с който съм харесвам естествено най-важната част в неговото тяло члена му! Simple Smile

# 85
  • София
  • Мнения: 11 497
В мъжа с който съм харесвам естествено най-важната част в неговото тяло члена му! Simple Smile

 hahaha hahaha Joy Joy hahaha
А допада ли ти да речем... мозъка му?  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 477
- обичам това, че мога да му вярвам със затворени очи
-обичам да ми готви
-обичам хубавите му устни, нежното му лице
-обичам меките му нежни ръце
-обичам да си мълчим заедно
-обичам, когато ми дава кураж и ме разведрява
-обичам добротата му, има много голямо сърце
-обичам секси дупето му
-много е интелегентен и любознателен, чете постоянно, говори малко, но умно..
-обичам усмивката му, много е сърдечна
-не на последно място е и грижовен

# 87
  • Мнения: X
В мъжа с който съм харесвам естествено най-важната част в неговото тяло члена му! Simple Smile
Е, като си няма друго за харесване горкия,  и това става........    Joy



# 88
  • Мнения: 1 174
Абе не ви ли е страх, че като си хвалите така мъжете, ще вземат да ви ги откраднат 😀
Моя има и хубави черти:
Пуска си чорапите винаги на едно и също място на пода, което показва постоянство. Така, разбира се улеснява мен, защото не търся чорапи из цялата къща, а само на строго определено място.
Закъснява Винаги, не отвреме навреме, което също показва последователност и сила характера. Така е ясно, че ако трябва да е някъде в 6 ще е там в 6.30, но не в 6 или пък преди това. Така лесно уговарям срещи, казвам 6, отивам в 6.30 и всички сме навреме  Laughing
Никога няма планове, това е добре, защото аз винаги имам такива, които променям в последния момент. Няма начин да объркам неговите планове  bowuu
А, и също разни дреболии - обича мен и децата, грижовен и добър баща е.

# 89
  • Мнения: 477
Абе не ви ли е страх, че като си хвалите така мъжете, ще вземат да ви ги откраднат 😀
Моя има и хубави черти:
Пуска си чорапите винаги на едно и също място на пода, което показва постоянство. Така, разбира се улеснява мен, защото не търся чорапи из цялата къща, а само на строго определено място.
Закъснява Винаги, не отвреме навреме, което също показва последователност и сила характера. Така е ясно, че ако трябва да е някъде в 6 ще е там в 6.30, но не в 6 или пък преди това. Така лесно уговарям срещи, казвам 6, отивам в 6.30 и всички сме навреме  Laughing
Никога няма планове, това е добре, защото аз винаги имам такива, които променям в последния момент. Няма начин да объркам неговите планове  bowuu
А, и също разни дреболии - обича мен и децата, грижовен и добър баща е.
Хихихих, мен понякога ме е страх да не си ми го откраднат, естествено има и недостатъци, но то кой няма, а и аз го обичам, и не ги забелязвам много мисля.

Общи условия

Активация на акаунт