Някой пробвал ли е капсулите за отслабване Инхуа Слим?

  • 6 123
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 833
Това с тоалетната е пресилено, няма такъв разхлабителен ефект, а и ефекта на отслабване е нулев. Ако сте почитателки на билковите препарати за отслабване има много и къде-къде по-добри резултати.

Абе не е съвсем така. АЗ първите 3 дни се притесних да не се обезводня. Но после всичко си в границите на нормалното и поносимото. При майка ми обаче разстройството не спираше. А тя пиеше само чая.

# 16
  • Мнения: 4 711
Чая е по-силен  Peace. Аз разбрах за тези продукти от козметичката ми. Тя пиеше чая, беше много доволна. За някакъв период беше приемала и капсулите, при нея нямало същия ефект. За тоалетната мога да твърдя същото. От чая в началото имах проблеми, залепи ми се корема за гърба

# 17
  • Мнения: 1 780
 ooooh! не "включих", че има и чай. Аз съм пила само капсулите и затова пиша само за тях.
Пила съм мноооого отдавна чай "Сание"
Скрит текст:
и той ми действаше разхлабващо /но не дотам, че да не се издържа/, но много ме белеше стомаха от него, но ефект определено имаше  Peace

# 18
  • Мнения: 281
Чайовете действат драстично, да Simple Smile Пиех едно време китайски и така си прецаках червата, че не е истина. Лошото при тях е освен, че всичко се случва със студена пот, те чистат както токсините и 'лошите' неща, така и минералите и другите важни неща от червата. Другото е, че след като го спреш, няма шанс да ходиш нормално до WC...

Общи условия

Активация на акаунт