Отговори
# 735
  • Мнения: 407
ела в новата групичка,там наистина е по-лесно ,а и да се "запознаем визуално " Simple Smile

# 736
  • Мнения: 219
Днес казах на АГ за тапата и тя веднага ме прати на тонове.. Отново  Grinning Заради високото кръвно шанса ми за нормално раждане е минимален. Ако тръгне да излиза сам ще се преценя на момента, а ако не към 10ти ще мислим за секцио. Иначе резултатите от изследванията ми са добри  Hug Честито отново на двете мами и само хубави емоции от сега нататък   bouquet

# 737
  • Мнения: 30
Честито за бебенцета Шантал и Ckharisma  Party Time ! ! Дано спокойно и леко да мине адаптацията на бебенцета и скоро да ви радват с още по-хубави резултати ! Да са живи и здрави   bouquet

Имаме ли нова тема вече ? Бих искала да се включа и във ФБ групичката за да имаме визуализация вече Simple Smile

Много е странно че почти всички имаме проблеми с гаденето  newsm78 Аз преминах през вирусна инфекция с повръщане и диаряи и от там продължават проблемите с гаденето и неразположението  Sad На какво се дължи всичко това..

# 738
  • София
  • Мнения: 477
Имаме нова група във фейсбук ли? Аз от предната се изтрих, че имаше много мамчета с термин различен от Октомвти 2014,а на мен не ми допада това. В новата група пак ли е така?

# 739
  • Мнения: 1 235
Бебоците ни са вече на първата страничка  newsm44
Колко различни зодии, а ще има и още!

# 740
  • Мнения: 193
За тези, които не са влезли в новата групичка.
https://www.facebook.com/groups/315186395321347/
  bouquet

# 741
  • Мнения: 925
Браво за това, че сложили бебчетата. Разчувствахте ме!  smile3518
Дано всички бебчета са здрави, да порастнат достойни човеци и да ни радват много!
 txtloves

# 742
  • Мнения: 407
я да видя първата страница  Embarassed Flutter

# 743
  • Мнения: 154
Момичета, трябва ни нова тема да не ни заключат, аз не знам как да я създам.Да пусне някой линк..

# 744
  • Мнения: 592
Имаме нова група във фейсбук ли? Аз от предната се изтрих, че имаше много мамчета с термин различен от Октомвти 2014,а на мен не ми допада това. В новата група пак ли е така?

Как така различен от октомври?Тука нали е същата работа след като има доста мами който ще раждат секцио и е плануване естествено е че няма да е октомври,но са със нас от самото начало нали така?!
И след като има бебоци който бързат да се раждат какво трябва да направим да ги изключим от темата ли?!

Ако мислиш така хубаво си направила,че си се изключила! Peace Peace Peace

# 745
  • София
  • Мнения: 477
Чети внимателно писаното от мен Слънце   bouquet
Няма нужда да се опитваш да спориш. И аз съм на мнение, че хубаво съм направила Wink

# 746
  • Мнения: 592
Чети внимателно писаното от мен Слънце   bouquet
Няма нужда да се опитваш да спориш. И аз съм на мнение, че хубаво съм направила Wink

Аз чета добре и не споря просто ми стана интересно..Сякаш има Мами със термин Октомври 2013 в групата,което няма как да стане  skeila   Peace Rolling Eyes

# 747
  • Мнения: 54
Така, започвам разказа.
В 4ч. през нощта ставам до тоалетна и на тънка струйка изтекоха малко води. Стреснах се, от там ми се доходи силно по голяма нужда. Странно за това време на деня. Седнах в леглото, събудих мъжа си и замислихме какво да правим. Нямах болка. Нямах изтичане на води. Почакахме малко и изтече още малко. Обадихме се на доктора ни, който беше на смяна в Тина Киркова, но той беше категоричен да отидем в Майчин дом, заради бебето. Докато се оправях за там, изтече тапата. Директно на бельото ми. Много гъста, чисто прозрачна с кървави жилки. Почнаха контракции леки. Дойдохме в МД, приемането стана малко бавно. Прегледи и т.н. Решихме да спираме контракциите, за да държим бебето. Водите ми буквално изтичаха на всяко мърдане. Дежурният каза, че има още депа и можем да го държим още. Качиха ме горе, в предродилна с Шантал. По това време не предполагахме, че и двете сме от форума. Тя беше на тонове, включиха и мен. Беше дошла в 2,30 след изтичане на водите, обилно изведнъж, но нямаше контракции. Така моите започнаха да се усилват главоломно и зачестиха, вместо да намалеят от системата. Милата тя не издържаше на виковете ми и викаше лекарите нон стоп, беше изплашена, аз също. Контракциите ми станаха непосилни и на 4минути. Конеца на серклажа ме дърпаше силно. Вкараха ме в родилна зала да го махнах и директно получих 2,5см разкритие. Видяха, че не могат да спрат нищо и ме посъветваха секцио, тъй като бебето е малко и има опасност за него, ако се проточи раждането. Съгласих се. Последва клизма, абсолютно безболезнена, дори облекчителна, тъй като вече толкова много напъваше бебето, че всичко се сля в едно. Локална болка не съм имала от клизмата. Свалиха ме за секцио, през това време Шантал беше получила контракции и чакаше да я срежат след мен. Поради висок диоптер и тя нямаше избор. В операционната всичко беше перфектно. Екипа си беше дежурен, много мил , учтив...Сложиха спиналната упойка и болката спря. Има само силно треперене на горната част на тялото, но това е нормално. Всичко мина нормално, Алек изплака като жабка, показаха ми го за миг и го отнесоха. В реанимация бяхме с Шантал. И двете обсъждахме колко е хубава болницата, екипа, базата. Не бяхме очаквали. Аз бях най-недоверчива за тези неща. Търсих частни клиники, лекари, лукс едва ли не, а друго ми е било писано. С две ръце гласувам за МД. За болката...аз съм повече лигла, Шантал каза, че може да тича вече, макар, че ходи като костенурка. Grinning
Страхотни сте, момичета!!!!! Колко е хубаво, че сте били заедно за подкрепа! Ckharisma , безкрайно благодаря ( сигурно от името на всички) , че отдели време да споделиш опита!!!!
  bouquet  bouquet  bouquet Големи да пораснат малките юнаци , а мамите вече заслужено да се успокоят!  Hug stork-boy stork-boy

# 748
  • Мнения: 227
Аз мога да пусна нова тема, ако някой няма нещо против Wink
НОВА ТЕМА http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=797618.0;topicrefid=19

Последна редакция: вт, 02 сеп 2014, 08:58 от LMD

# 749
  • Мнения: 328
Едвали някой ще има нещо против, пускай   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт