"За и против" алтернативното лечение на Рака

  • 26 602
  • 153
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 42
Точно от това имам нужда !!! От няколко месеца лекуват мой приятел от рак на вътрешната страна на бедрото . Последното обяснение беше , че не смеят да го режат защото било около голям кръвоносен съд.В момента му набиват яка химия но се чувства все по зле и най много се оплаква от киселини !
Често повръща вчера 5 пъти и каза че чак гърлото му е изгоряло! Какво трябва да пие за киселините и дали се чуди да не спре с тъпата химиотерапия и да пробва нещо друго. Като питам лекарите ми казват , че всичко било наред млад бил и се подобрявал а на мнего му е по зле!Дайте ми идея какво да прави.мерси на всички предварително.



Нямам нищо против г-а Заева освен това , че се представя за медицинско лице със съответното образование  , но точно тя няма с какво да ти помогне в случая защото си мисли , че всички химиотерапевтични препарати са киселини Sad

Нека сподели проблема си с лекуващия си лекар или ако на него му е неудобно , ти иди и настоявай на този проблем да се обърне внимание . Ако приятеля ти няма завишени нива на натрий спокойно може да пие обикновена сода.
Ако има проблем с натрия или бъбреците най-вероятно ще му назначи комбинация от
Фамотидин и Деган , цитрати или каквото друго реши.

Видовете състояния са колкото и пациентите и единственото правилно решение е да информирате лекуващия лекар за всичко , което ви притеснява . Ако той не се намеси , няма нищо лошо в това да поискате второ мнение от негов колега.

Ако вече лекаря не желае да вземе мерки , без да се обоснове защо - ами просто поискайте друг негов колега да поеме случая.
Госпожо,моля, ограничете коментарите относно моите познания. Когато и пред когото е трябвало съм се доказала. Нито имам намерение да Ви показвам Диплома. Защото просто не кажете на хората,че сте против алтернативното лечение..... И Какво правите изобщо в тази Тема.,? Вие сте от хората, незачитащи нищо в страни от официалната медицина.

# 76
  • Мнения: 1 273
Прослушах още една лекция на алтернативните лекари:
помагат
- инфрачервена сауна - раковите клетки не издържат на топлината
- ресвератрол - мощен антиоксидант - продава се като добавка
- протеолитни ензими

Също много важна е храната - на храната трябва да се гледа като на лекарство.

# 77
  • Мнения: 191
                                                                                                                                                                       аз съм на същото мнение и колкото повече време губя по зле ще става . ЗА АЦЕТИЛЦИСТЕИН НЕЗНАМ КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА , НО СЪМ ЕДНО КЪМ ЕДНО СИГУРЕН ЧЕ АКО ДИША ОБОГАТЕН КИСЛОРОД ТУМОРНИТЕ МЕТАСТАЗИ ДОРИ В БЕЛИЯ И ЧЕРНИЯ ДРОБ КОЙТО ВЕЧЕ ПОЧТИ НЯМА ФУНКЦИЯ ЩЕ ЗАПОЧНАТ ДА СЕ СВИВАТ ДО закрепването им на определено положение .много съм навит на тази хипотеза .познавах човек който е с проблема и се излекувал с ммляко и много чист въздух ! какжете какво да правя като тука мой близки не дават каквото и да му се  прави - било  късно !

Ацетилцистеина извежда токсини през бъбреците заедно с урината , но май е късно за него Sad

Съпруга ми е водолаз и за това ти казах , че мога да помогна - мога да ти пратя някой негов редуцил вентил и ще го питам от къде си купуват кислорода . Техническия кислород е по 15-18 лева на голяма бутилка а самата бутилка ти я дават срещу депозит от 60 лева и като я върнеш ти връщат депозита . Само че това не е чист и не знам дали е безвреден .
А този за водолази не знам дали е скъп - довечера ще го питам и от къде се купува .
Мисля , че ще мога да уредя и бутилка и вентил и кислород безплатно.

Ти само питай някой лекар как се дава да се диша.

# 78
  • Мнения: 16
благодаря на съфорумниците си  тук за подкрепата кой  с каквото може и  знам че Вие тук не сте отписали баща ми за разлика от сестра ми и леля ми който хората навиха да се примирят щото било късно ......  мисля че ако има кислород може да повлияе добре на всички функции ........ 

# 79
  • София
  • Мнения: 136
благодаря на съфорумниците си  тук за подкрепата кой  с каквото може и  знам че Вие тук не сте отписали баща ми за разлика от сестра ми и леля ми който хората навиха да се примирят щото било късно ......  мисля че ако има кислород може да повлияе добре на всички функции ........ 
чувал съм, че е доста ефективна комбинация за имуностимулация - джинджифил с мед - 1 кг джинджифил се настъргва на стино и се смесва с 0,5 к мед; разбърква се добре, до 'изчезването' на меда /той просто се втечнява с бъркането/; слагаш в буркана и в хладилника - първите 48 часа - по една чаена лъжичка на всеки два часа, деонощно; после продължаваш сутрин, обед и вечер по лъжичка; успоредно с това, бих опитал сода с чист кленов сироп - 1:3, веднъж на ден по чаена лъжичка; сипва се содата в сиропа и се загрява и бърка до пълното разтваряне на содата; щом е толкова отпаднал, най-много по една чаена лъжичка на ден; нищо друго сладко!;
пращам ти и на лични

# 80
  • Мнения: 191
Пращам ти редуцил в понеделник.

# 81
  • Мнения: 1 273
Цитат
резултатите от изследване на български колектив - 75 на сто от населението има дефицит или недостиг.

дефицитът на витамин D е свързан с поне 14 вида рак! Между тях и много разпространени като рак на гърдата, на простата и на дебелото черво.
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=3151706

# 82
  • Мнения: 16
положението е все същото - първо умориха баща ми от 1  курс ХТ и казаха повече неможе ! Ха доизживяване .

# 83
  • Мнения: 1 273
Салвестролите – Естествени противоракови химикали, съдържащи се в плодовете
http://zdravivsekiden.com/salvestroli-sreshtu-rak/

Препоръчва се консумация на горски плодове - продават се замразени по магазините.

# 84
  • Мнения: 191
Госпожо,моля, ограничете коментарите относно моите познания. Когато и пред когото е трябвало съм се доказала. Нито имам намерение да Ви показвам Диплома. Защото просто не кажете на хората,че сте против алтернативното лечение..... И Какво правите изобщо в тази Тема.,? Вие сте от хората, незачитащи нищо в страни от официалната медицина

Госпожо Заева ! Има разлика между алтернативна медицина и алтернативна шарлатания .

Само за миналата година печалбата в световен мащаб от спа и хранителни добавки е 3,4 трилиона долара  newsm78
Само за миналата година Валмарк отчете само за България печалба от 17 милиона евро от продажбата на "панацеи" ....

Вие Заева сте типичния рекламен агент на тази индустрия - представяте се за по-авторитетно за БИОЛОГ И ЛЕКАР - Тоест държите на асоциирането ви с ОФИЦИАЛНАТА МЕДИЦИНА за да кажете малко по-долу , че ОФИЦИАЛНАТА МЕДИЦИНА НЕ ВЪРШИ РАБОТА  newsm78

Какво търся в тази тема ли? Ами опитвам се да помагам без да търся девиденти ....

А вашата роля каква е ? Да лъжете хората , че "химиотерапията е базирана на киселини"?

Не държа да ми показвате дипломата си , но ми се иска да узная : Дали наистина имате медицинско образование и нарочно лъжете хората за химиотерапията ?

Или пък излъгахте за медицинското си образование и изказването ви за киселинната химиотерапия е просто от незнание?

# 85
  • Мнения: 1 273
Освен останалото, има билкови рецепти срещу рак. Тях могат да ги изпълнят във всяка билкова аптека. Евентуално там могат и да препоръчат такава рецепта.

Георгиева Magi , а какви са печалбите на фармацевтичните компании и лекарите? Точно Валмарк не е марка, която бих препоръчала.

# 86
  • Мнения: 42
Госпожо,моля, ограничете коментарите относно моите познания. Когато и пред когото е трябвало съм се доказала. Нито имам намерение да Ви показвам Диплома. Защото просто не кажете на хората,че сте против алтернативното лечение..... И Какво правите изобщо в тази Тема.,? Вие сте от хората, незачитащи нищо в страни от официалната медицина

Госпожо Заева ! Има разлика между алтернативна медицина и алтернативна шарлатания .

Само за миналата година печалбата в световен мащаб от спа и хранителни добавки е 3,4 трилиона долара  newsm78
Само за миналата година Валмарк отчете само за България печалба от 17 милиона евро от продажбата на "панацеи" ....

Вие Заева сте типичния рекламен агент на тази индустрия - представяте се за по-авторитетно за БИОЛОГ И ЛЕКАР - Тоест държите на асоциирането ви с ОФИЦИАЛНАТА МЕДИЦИНА за да кажете малко по-долу , че ОФИЦИАЛНАТА МЕДИЦИНА НЕ ВЪРШИ РАБОТА  newsm78

Какво търся в тази тема ли? Ами опитвам се да помагам без да търся девиденти ....

А вашата роля каква е ? Да лъжете хората , че "химиотерапията е базирана на киселини"?

Не държа да ми показвате дипломата си , но ми се иска да узная : Дали наистина имате медицинско образование и нарочно лъжете хората за химиотерапията ?

Или пък излъгахте за медицинското си образование и изказването ви за киселинната химиотерапия е просто от незнание?
Бихте ли ми цитирали пасаж от написаното от мен до момента, където рекламирам или искам пари.? За момента само Вие рекламирате..... Или членовете на форума са длъжни за пореден път да се съобразяват с лекарско мнение?. Или Вие сте най -вещата между нас?

# 87
  • Мнения: 2
Мерси Марина , Мерси Маги !!!Много много помогнахте и двете !Лекаря каза, че разрешава и сода до 5 грама дневно но е по добре да му дават алмагел таблетки защото имал лек магнезиев дефицит.Права беше Марина за вливки със кислородна вода - не разреши , защото било опасно.
Мерихме и пх на кръв и урина накръвта е 7,4 което било идеално. Оставиха и тестлентички за да си мери сам ако иска. ЛИмон и сода можело да пие ако иска - било безопасно.
Днес няма киселини !!! мерси хора Simple Smile

# 88
  • Мнения: 1 273
Използва се вит. С интравенозно. Кислородната вода можела да разтвори вените.

Специално содата през устата на мен ми причинява стомашни киселини. Не знам дали сода през устата може да стигне до рака.

# 89
  • Мнения: 197
Здравейте!
Разбира се, че содата през устата може да стигне до рака, защото в нашия организъм всичко се поема през дебелото черво (това е нашата имунна система - там се образуват Т-клетки и т.н.). Ако то е чисто, тогава всичко стига до кръвта. Така Натрия (в случай, че изследването показва, че няма излишък от него), стига до кръвта, както и до засегнатите участъци от тялото.

За вливането на кислородната вода вътревенно:
няма лекар, който да се съгласи да го направи, защото в Института ги учат така. Но ще предложа на тези, които следят темата да прочетат следното нещо:
Водородният прекис е много силен окислител и в определено количество присъства във всеки
човешки организъм, изпълнявайки функция на детоксикация. Още от времето на И. И. Мечников е
известно, че левкоцитите в кръвта на човека изпълняват функция на убийци на всяка инфекция, като
извършват това чрез «окислителен удар», произвеждайки от кислорода и водата водороден прекис, който се явява враг на бактериите и вирусите. Този ефект се усилва при получаване от организма на
допълнителна доза водороден прекис. У. Дъглас (САЩ) в своята книга «Целебните свойства на
водородния прекис» пише следното: «...левкоцитите прекрасно си знаят работата и я изпълняват с
истинско изящество. Отначало те определят кой е решил да нахлуе в организма – «добър» или «лош»,
след това, в случай на необходимост се подготвят за атака. Обкръжават неканения гост и го отравят с
помощта на Н2О2. Просто и гениално». И по-нататък : «Ако левкоцитите (белите кръвни телца в нашия
организъм) не произвеждаха Н2О2, то окислителният удар не би бил възможен и бактериите щяха
отдавна да унищожат живота на Земята. По такъв начин водородният прекис се превръща от средство
за изплакване на зъбите в най-важен компонент на биосферата».

Така че, ако Н2О2 се вкара в организма в такива пропорции, с които той се произвежда от нашия организъм, то тогава излиза, че тези пропорции няма да му навредят. Но това не се изучава вИнститута, защото е твърде елементарно за лечение и НЕ НОСИ ПЕЧАЛБА!

Ако всички се лекувахме така, нямаше Бялата Мафия да прави тези печалби, пък и кога ще се изпълни плана на НОВИЯ СВЕТОВЕН РЕД да живеят на Земята по-малко хора?

Извинете ме, всички, за толкова отрицателно отношение към "УПРАВЛЯВАЩИТЕ СВЕТА", но това е самата истина. И, повярвайте ми, ИМА НАЧИНИ КАК ДА СЕ БОРИМ СРЕЩУ ТОВА!!!!! НО САМО ДА Е НА ВРЕМЕ И ПО ПРАВИЛНИЯ НАЧИН!

Много ще се радвам, ако сте разбрали, че Кислородната вода в пропорции, съответстващи на пропорциите, с които се образува тя в нашия организъм не е опасна, а напратив.

И още едно нещо: имунната ни система НЕ МОЖЕ ДА ОБРАЗУВА Н2О2 В СЛУЧАЙ НА ЗАМЪРСЕНО ДЕБЕЛО ЧЕРВО, КАКТО И ДРУГИ КОМПОНЕНТИ, КОИТО СЕ ПОЯВЯВАТ В ИМУННАТА НИ СИСТЕМА ЗА ДА УБИВАТ "ЛОШИТЕ" !!!!!!! СЛЕДОВАТЕЛНО ИЛИ ПОЧИСТВАМЕ СТОМАШНО ЧРЕВНИЯТ ТРАКТ, ИЛИ ПРИЕМАМЕ ДОПЪЛНИТЕЛНИ МААААЛКИ ДОЗИ Н2О2, ЗА ДА СМЕ ЗДРАВИ. НА КОЙТО НЕ МУ ПОНАСЯ, Е ПО-ДОБРЕ ДА НЕ ПРАВИ. ВСЕКИ ОРГАНИЗЪМ Е РАЗЛИЧЕН И Е ХУБАВО ДА СЕ ВСЛУШВАМЕ В ЗНАЦИТЕ!!!!

ВСЕКИ ВЕЧЕ МОЖЕ САМ ДА НАМЕРИ НЕОБХОДИМАТА ИНФОРМАЦИЯ ПО ТЕМАТА И ДОПЪЛНИТЕЛНИТЕ НЕЩА, КОИТО Е НЕОБХОДИМО ДА ЗНАЕ, ЗА ДА СЕ ПРАВИ ВСИЧКО ПРАВИЛНО.

ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ МНОГО ЗДРАВЕ И УСПЕШНА НОВА СЕДМИЦА!

С УВАЖЕНИЕ,
МАРИНА

Общи условия

Активация на акаунт