"За и против" алтернативното лечение на Рака

  • 26 599
  • 153
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 136
Маги,защо все си опозиция и си мислиш, че някой прави реклама. Някаква параноя те тресе, май?
Цитираш мислите на не малко от читателите, предполагам. Но ... не се гаси туй, що не гасне.
Лека и безаварийна!

# 121
  • Мнения: 191
Маги,защо все си опозиция и си мислиш, че някой прави реклама. Някаква параноя те тресе, май?

Прочетете по-горе и ще видите , че не съм все в опозиция .

# 122
  • Мнения: 197
Маги,защо все си опозиция и си мислиш, че някой прави реклама. Някаква параноя те тресе, май?
Цитираш мислите на не малко от читателите, предполагам. Но ... не се гаси туй, що не гасне.
Лека и безаварийна!

Подкрепям написаното!

# 123
  • София
  • Мнения: 136
Приятели, не забравяйте, че целият свят знае защо тревата е зелена /кое вещество и дава зелената окраска/ и никой, никога, ниъде не е успял да промени този факт.
Не забравяйте и че Титаник е строен от топ професионалистите на света, а ноевият ковчег от абсолютни лаици!
Това, което ни е дадено, ведно с мъдростта как да го ползваме и т.н. е безброй пъти по-добро от всичко останало, т.е. 'съотвореното' от 'нас'!
Спорна и много усмивки!!!

# 124
  • Мнения: 197
Приятели, не забравяйте, че целият свят знае защо тревата е зелена /кое вещество и дава зелената окраска/ и никой, никога, ниъде не е успял да промени този факт.
Не забравяйте и че Титаник е строен от топ професионалистите на света, а ноевият ковчег от абсолютни лаици!
Това, което ни е дадено, ведно с мъдростта как да го ползваме и т.н. е безброй пъти по-добро от всичко останало, т.е. 'съотвореното' от 'нас'!
Спорна и много усмивки!!!

Много добре казано  Party Право в целта  newsm74
Хубав ден на всички и нека всички да са спокойни и здрави  bouquet
Марина

# 125
  • Мнения: 191
Приятели, не забравяйте, че целият свят знае защо тревата е зелена /кое вещество и дава зелената окраска/ и никой, никога, ниъде не е успял да промени този факт.
Не забравяйте и че Титаник е строен от топ професионалистите на света, а ноевият ковчег от абсолютни лаици!
Това, което ни е дадено, ведно с мъдростта как да го ползваме и т.н. е безброй пъти по-добро от всичко останало, т.е. 'съотвореното' от 'нас'!
Спорна и много усмивки!!!

Тоест спрете да мислите , спрете да учите и да изнамирате нови и нови лекарства ! Четете библията и се молете да оздравеете

Вярвайте , че земята е плоска и содата ще ви излекува от всички видове рак !

Успех на всички фанатици във форума , а когато нещата станат сериозни те лекарите ще са длъжни да ви помогнат - това им е орисията и за това са се жертвали - да учат по 10 години и да търпят лишения и унижения от ваша страна !

# 126
  • Мнения: 42
Маги,защо не искаш да приемеш,че някои хора са отчаяни от медицината. И двете прекрасно знаем за това до колко и как помага химио и лъчетерапията. Разликата е ,че аз лекувам тези, които съсипват колеги,невиждащи по далеч от носа си,а ти ги подкрепяш. А може би и сама даваш направления за лъче и химия......или се лъжа. Разбери едно. Медицината като цяло е нещо прекрасно,но когато са намесени огромни печалби,тогава всичко е на заден план.

# 127
  • София
  • Мнения: 136
Маги,защо не искаш да приемеш,че някои хора са отчаяни от медицината. И двете прекрасно знаем за това до колко и как помага химио и лъчетерапията. Разликата е ,че аз лекувам тези, които съсипват колеги,невиждащи по далеч от носа си,а ти ги подкрепяш. А може би и сама даваш направления за лъче и химия......или се лъжа. Разбери едно. Медицината като цяло е нещо прекрасно,но когато са намесени огромни печалби,тогава всичко е на заден план.
Не й се връзвай!
Поздравявам те за подхода в службата ти! Ти май наистина си приела професията, като служба на обществото. Желая крепко здраве и много много успехи в борбата, ведно с достатъчно удовлетворение, разбира се Simple Smile
За съжаление днешната медицина е защитена и по закон за бруталните вреди и дори убийства, в световен мащаб, Като за целта е повече от достатъчно да бъдат спазени съответните процедури.

# 128
  • Мнения: 197
Здравейте, уважаеми!
Понеже има голямо затишие по темата и всеки знае защо настана то....., Ви предлагам да прочетете от начало до край следната статия:

http://www.burgasnovinite.bg/D-r-Lionel-Kolduel-Rak-se-lekuva-za-6-8-sedmizi.html

Вижте какво казва един доктор..... Обърнете внимание на всяка една думичка. Неговото мнение за болестта не се отличава от мнението на Проф. Д-р. И.П. Неумивакин (РФ), нито пък от Д-р У. Дъглас (САЩ).

Приятно четене и успешна нова седмица на всички!
С уважение,
Марина 

# 129
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
откъде идва стъклото в солта?!

"Проблемът е в това, че в такива случаи те имат предвид трапезната сол - тя много често съдържа една трета стъкло, една трета пясък и една трета сол. Стъклото и пясъка драскат артериите, които започват да кървят. "


 newsm78

# 130
  • Мнения: 197
откъде идва стъклото в солта?!

"Проблемът е в това, че в такива случаи те имат предвид трапезната сол - тя много често съдържа една трета стъкло, една трета пясък и една трета сол. Стъклото и пясъка драскат артериите, които започват да кървят. "


 newsm78

Имам предложение: да изследваме трапезната сол, която се предлага на ПАЗАРА... според мен е хубава идея, хем ще можем да се уверим в истинността на споменатото изречение от статията.

Иначе за Холестерола - не знаех и още се съмнявам в това. Нека някой, който е на "ТИ" с Медицината, да сподели мнението си.

# 131
  • София
  • Мнения: 136
откъде идва стъклото в солта?!

"Проблемът е в това, че в такива случаи те имат предвид трапезната сол - тя много често съдържа една трета стъкло, една трета пясък и една трета сол. Стъклото и пясъка драскат артериите, които започват да кървят. "

 newsm78
Имам предложение: да изследваме трапезната сол, която се предлага на ПАЗАРА... според мен е хубава идея, хем ще можем да се уверим в истинността на споменатото изречение от статията.
Иначе за Холестерола - не знаех и още се съмнявам в това. Нека някой, който е на "ТИ" с Медицината, да сподели мнението си.
За холестерола се знае отдавна. А на "ТИ" с медицината са доказаните лечители - лично за мен това са онези, които МОГАТ да поставеят достатъчно ТОЧНА диагноза и  могат да ИЗлекуват съответната аномалия/болест. Всички останали, в речника на които водещи изрази са - "при всеки е различно", "не се знае", "всичко може да се очаква" и прочие .... са измамници, макар и с дипломи. От личен опит знам, че има истински лечители. За съжаление, най-голям е процентът им /на фона на общия брой дипломирани такива/ в най-бедните страни /където световната мафия-фармация обръща най-малко внимание/. Ракът е старо заболяване. Лекува са от векове, напълно успешно, без 'зависи', 'не се знае', 'при всеки различно' .... Тук препъни камъкът е - ако беше така, защо толкова хора умират от рак, а има и много богати хора сред тях. От личен опит мога да твърдя, че колкото и да не ви се вярва, повечето от сред нас не са склонни да се отклонят и крачка от налаганото от 'официалната' медицина. В много случаи съм давал съвети/рецепти, които не костват нито съществени усилия, нито пари - и пак не, и не, и не. Ако не е в официалния лекарски кабинет, сред 'официалната' позната отдавна среда и атмосфера повечето от нас не го считат за сериозно. За рака специално, много публикации, вкл видео, има на Тулио Симончини. Прочетете и гледайте тях. Има доста детайлни описания на съвсем конкретни 'ракови ситуации'. Съгласен съм с изложеното и от Колдуел за сериозна и експедитивна детоксикация и алкализация на организма. Прочетете за содата и рака. Прочетете за содата в писанията на Елена Рьорих, а и не само в тях. Тези истини никога няма да видят бял свят през официалните медии, защото не носят милиони и милиарди на никого ! ! ! От векове е известно, че храната е нашето лекарство /в смисъл, че ни лекува или разболява/. От много векове е известно, че отровата е в количеството - прекалено малко  (нищожно) не действа, 'умерено' количество е полезно; прекалено много вреди. И това се отнася за всичко природно около нас, без изключение. Замислете се - змийската отрова се използва за лекарства. А ножът се ползва за готвене и за убиване. Лечителя знае достатъчно, за да прецени всичко това - за теб, за мен, за него ..... И няма подобни глупави 'ограничения' - 'при всеки е различно и аз не мога да знам как точно е при теб', ... Да, това не са приказки. Но дори при такъв, когато съм водил не малко хора - не приемат, не вярват, не допускат дори, че в тези 'бабешки' на пръв поглед приказки е спасението им, а търсят отново и отновно онези отрови и ножовете на т.нар. официална медицина. За съжаление,  последните десетилетия, тя се превърна изцяло в официален убиец - законоутвърден, 'научно' доказан, брутално печеливш. Днес, щатните лекари са длъжни преди всичко да спазват установените /неясно как, от кого и защо/ процедури, и ако въпреки това болният не се излекува или дори умре, те са напълно чисти - пред 'закона'. ТЕ СА СПАЗИЛИ СЪОТВЕТНТА ПРОЦЕДУРА! Убийствена медицина, утвърдена с убийствени закони, гарантиращи брутални печалби на шайка алчни печалбари, в световен план.
С появата на интернет, иинформационният обмен нарастна неизмеримо. Контролът върху него е невъзможен. И като така, тази мафия-фармация /наясно съм, че звучи повече от конспиративно/ инжектира всячески нета  с всевъзможни 'медицински' лъжи. Човек може да срещне неподозирано долни лъжи, предназначени да навредят на хиляди, не - на милиони хора по света. И това също е факт. Разбира се, поднесени в достатъчно напудрени и накъдрени форми, тон и 'благоприличие'. Че какво благоприличие може да има в лъжата !?!?
По време на преглед в 'стандартен' лекарски кабинет, нарочно изчаквам 'докторът' да си каже /ако изобщо каже нещо  съществено, а не надраска мърляшки някаква рецепта/ и го запитвам - "сигурен ли сте", при което в общия случай срещам невероятно учудени/изненадани/облещени/... физиономии. Обърнете внимание - диагностицирането днес не се документира, лечението - също, крайните резултати - хич. Кой от вас е получил подробно разписана диагноза в ръцете си ?!? Кой е получил подробен план за лечението ?!!? И кой е видял поне еднозначно ясно описани крайни разултати /за успешни говоря/ ?!?! На някой може и да не им се вярва, но познавам лекар, който прави всичко това. Не си го измислям! Извинявам се за многословието!

Последна редакция: пн, 24 ное 2014, 18:32 от igochev

# 132
  • Мнения: 191
Здравейте, уважаеми!
Понеже има голямо затишие по темата и всеки знае защо настана то....., Ви предлагам да прочетете от начало до край следната статия:

http://www.burgasnovinite.bg/D-r-Lionel-Kolduel-Rak-se-lekuva-za-6-8-sedmizi.html

Вижте какво казва един доктор..... Обърнете внимание на всяка една думичка. Неговото мнение за болестта не се отличава от мнението на Проф. Д-р. И.П. Неумивакин (РФ), нито пък от Д-р У. Дъглас (САЩ).

Приятно четене и успешна нова седмица на всички!

С уважение,
Марина  

Леле тоз доктор съвсем е изтрещял  Sad  Една трета стъкло и една трета пясък Sad Че нали всеки може да си я провери лесно солта???

Взема се една прозрачна чаша , сипва се 200 грама вода и една супена лъжичка сол и се разбърква. Ако остане нещо неразтворено значи е пясък или стъкло / не слагайте много сол , защото водата се насища /

А как ще стигнат стъклото и пясъка до кръвта направо не ми се мисли и то толкова едри , че да драскат вените . Сигурно пилешкото дето го ядем постоянно ни хрупа между зъбите , след като кокошките ядат пясък за да храносмилат ?

Разбира се сега някой ще каже , че стъклото в солта може да е разбито до нано-частици и да не го виждаме но това , дори икономически погледнато не се връзва - стъклото е 3 пъти по-скъпо от солта на международната борса пък камо ли в нано форма .

Е вярно - за този случай проверката би била по-трудна но и ефекта от "драскане" по вените абсолютно нулев .

Последна редакция: вт, 25 ное 2014, 04:35 от Георгиева Magi

# 133
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Разбира се сега някой ще каже , че стъклото в солта може да е разбито до нано-частици и да не го виждаме но това , дори икономически погледнато не се връзва - стъклото е 3 пъти по-скъпо от солта на международната борса пък камо ли в нано форма .

според мен този лекар изхожда, че в изходния материал сол има частици пясък и стъкло, а не, че някой обогатява солта със стъкло  Wink
та цените на борсата са без значение...
обаче коя сол е трапезна - в Германия се консумира основно каменна сол, по Средиземноморието морска... коя е трапезна?

igochev , доколкото знам Стийв Джобс е прилагал и алтернативни методи налечение...
не вярвам безмълвно да се е доверявал на един лекар...

# 134
  • Мнения: 191

Разбира се сега някой ще каже , че стъклото в солта може да е разбито до нано-частици и да не го виждаме но това , дори икономически погледнато не се връзва - стъклото е 3 пъти по-скъпо от солта на международната борса пък камо ли в нано форма .

според мен този лекар изхожда, че в изходния материал сол има частици пясък и стъкло, а не, че някой обогатява солта със стъкло  Wink
та цените на борсата са без значение...
обаче коя сол е трапезна - в Германия се консумира основно каменна сол, по Средиземноморието морска... коя е трапезна?

igochev , доколкото знам Стийв Джобс е прилагал и алтернативни методи налечение...
не вярвам безмълвно да се е доверявал на един лекар...

А според мен този човек е пълен мушенник , който чрез идиотски твърдения е решил да си направи скандална реклама.

Общи условия

Активация на акаунт