От ПУ в НБУ (спец. Право)

  • 3 945
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 213
аз май не съм против заверките като цяло  newsm78
като го карах без заверки 3 години често пропусках и като се замисля работих повече отколкото да уча...

# 16
  • Мнения: 413
И аз работех миналите години, но тази реших, че не си заслужава да давам толкова пари за обучение и  главно да работя, отколкото да уча.. и то за 600лв. дето не стигат за никъде в днешно време  Confused

# 17
  • София
  • Мнения: 1 213
ами да, факт, аз също реших така, ще го карам по-икономично, ще си изкарам и някой друг сертификат и така...

# 18
  • Мнения: 1 196
Много ще е кофти със заверките, ако стане, не виждам смисъл просто...така или иначе накрая ако нямаш нужните кредити не можеш да завършиш... Пък и повечето работят заради високите такси...

# 19
  • Мнения: 413
Какво общо имат кредитите с присъствието? Получаваш нужния брой кредити и с 3ка, без да си присъствала.

# 20
  • Мнения: 1 196
Всеки курс отговаря на определен брой кредити, които трябва да вземеш през дадения семестър. Ако не си вземеш изпита, не получаваш и кредитите, въпреки че си платила таксата. Отиваш на поправка, ако и там не вземеш изпита, вече имаш 2 варианта да се явяваш на поправки докато го вземеш или да запишеш друг курс със същия брой кредити и да взимаш него. Хубавото е ,че не повтаряш година заради това,просто ти се трупат не взети изпити. Основната ти цел през 4-те години е да покриеш нужните кредити за да завършиш, т.е. да си записала нужния брой курсове и да си ги взела независимо с каква оценка. Ако въведат заверките, ще има много повтарящи годината студенти, защото повечето работят и влачат изпити. На времето от моя курс завършихме 3-ма човека от 60-т , точно на 4-тата година, останалите влачиха няколко години изпити, е завършха накрая де (част от тях) Wink

# 21
  • Мнения: 413
Да, това го знаем. Ти какво си учила там?

Общи условия

Активация на акаунт