На море в Гърция 2014 - X

  • 60 788
  • 778
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 937
Докато сте на тема Сарти, разгледах снимките в хотел Агни и разбирам, че в цената е включена и закуска. А дали има и пълен пансион,някой ползвал ли го е?
Разглеждам и ми се струва, че ако  е включена храна в офертите идва по-евтино. Категорично няма да готвя на почивка. Пък 50-60Е нащувка + поне още толкова за хранене ми идват множко. Приемам всякакви ниско бюджетни оферти с хубави плажове.  Peace

# 466
  • София
  • Мнения: 462
Оо Блисс, благодаря за сайта, оправи ми настроението по повод времето Simple Smile За Лефкада го дава супер почти целия септември Simple Smile

Блед, знам че е безмислено да ти се опонира и отговаря на явните провокации, но не си мисли, че ще даваш препоръки кой къде да пише. Ще рече човек, че за животоспасяващо лечение съветваш в темата, не за хотели, достъпни за всеки на 2 клика разстояние....  Crazy

# 467
  • София
  • Мнения: 3 802
_мариана
Стаите са с кухненски бокс, затова се предлага само закуска.
Такава е всъщност идеята на подобен вид хотели, закуската да е има, обяда на плажа, вечерта с узото на терасата или по таверните.

# 468
  • София
  • Мнения: 1 904
Блед,би ли ми казала удобните места за къмпингуване "диво" от Игуменица до Лефкада?

# 469
  • София
  • Мнения: 3 802
Блед,би ли ми казала удобните места за къмпингуване "диво" от Игуменица до Лефкада?

Съжалявам k@li, но никога през живота си не съм била на къмпинг.
Въпреки това мога да ти кажа, тези които съм виждала отвън. Но информацията няма да е пълна.
След Игуменица има, видя ми се хубав, мисля че беше Елена.
Там има и един прекрасен залив с къмпинг, Калами.
Близо до хотела ни в Канали имаше много хубаво такова място,на пътя,  Monolithi, видях го от снимките ни.
Сигурно ще се сетя и други...

Последна редакция: нд, 31 авг 2014, 23:42 от Bled

# 470
  • Мнения: 12
Блед, благодаря ти! Аз нямам и много време за резерваций. От 15-ти ще сме в отпуска, поне да ме насочиш къде да гледам   bouquet

kroky
Точната дата на настаняване 15-ти ли ще бъде, защото към 20-ти цените отиват още надолу ?

Да, от 15-ти сме отпуска и искаме да тръгнем. Халкидики мисля е добре или най-много Паралия Катерини. Много ще съм благодарна ако поне ми дадеш насока къде да търся. Искаме пясъчен плаж близо до хотела и усигурена храна.

# 471
  • зад парка
  • Мнения: 1 586
Госпожи,
Какво се е случило тука?!  smile3540
Не съм влизала 1 седмица и ...
Не мога да повярвам, че е възможно в тема за пътшествия да се вихрят такива страсти.
Искам да чета за прекрасни места, а не лични нападки.
Има хора, които вече не влизат тук. И кво спечелихме взаимно?!

Последна редакция: нд, 31 авг 2014, 23:59 от InaDot

# 472
  • София...........
  • Мнения: 1 062
Момичета, на Лефкада какви магазини има от хранителните вериги и къде?
  bouquet

# 473
  • София
  • Мнения: 4 401
Привет, току що се прибрах от една вила където нета го нямаше никакъв Simple Smile) , но успях да пусна доста мейли до Вурвуру, Сарти от всякъде ми казват, че няма места от 2.09, чак след 12,13  ooooh!
Мислим утре през ноща да тръгнем за да сме по ранко на Ситоня, мислите ли ,че можем да останем без покрив над главата си и да спим в колата  Embarassed
Успокоявам се, че след 1 ще има све едно местенце за спане Simple Smile)))

# 474
  • София
  • Мнения: 1 904
Момичета, на Лефкада какви магазини има от хранителните вериги и къде?
  bouquet
Има Лидл,има и Карфур...или Марианополис,и двата са близо до марината Mr. Green
http://www.xo.gr/dir-products-az/C/carrefour/?locId=L180&lang=en
http://www.gps-data-team.com/where/Lidl_Lefkada

Kimbolina,тръгвайте смело,естествено че ще има места Peace

Последна редакция: пн, 01 сеп 2014, 00:23 от k@li

# 475
  • Мнения: 51
Здравейте момичета,
и ние сме се запътили към Гърция през септември и по-специално Вурвуру. Ние сме 6 човека компания (без деца) и ни се иска да си наемем вила или апартамент. Тук идва трудната част - или е заето за нашите дати или цените са твърде високи. Молбата ми е следната - ако някой от вас е ходил в подобна вила/апартамент, която не е обявена по сайтовете (или само в някакви по-незнайни сайтове) нека сподели. Много ви благодаря Simple Smile

# 476
  • София
  • Мнения: 783
paolina_pvp, не искам да ви се меся в избора, ама ако не сте ходили във Вурвуру, имай предвид, че на 6 възрастни ще ви е много скучно там. Има всичко на всичко 2 таверни и една пицария и близкият плаж Кариди е пълен с деца. Иначе за вили погледни в този сайт. От него си намерих страхотна вила в Закинтос  Peace

# 477
  • София
  • Мнения: 1 546
Благодаря Ви, момичеа, dechy, zvanche, Параход.
zvanche прати ми, да, координата на къщата.
Ще разгледам още някой неща и ще решим, че то време не остана.  Grinning
Гледам времето се разваля....
Нищо, това не проваля ентусиазма ни за почивка.  Mr. Green

# 478
  • Мнения: 12
 Аз да питам и за колата да носим ли големия талон , че е на лизинг. Благодаря на петерки. Той ми писа и очаквам и Блед, която е най-голямата познавачка тук, както виждам.

# 479
  • Мнения: 5 167
Аз да питам и за колата да носим ли големия талон , че е на лизинг. Благодаря на петерки. Той ми писа и очаквам и Блед, която е най-голямата познавачка тук, както виждам.

Тогава всички стоим тихо и чакаме Блед да отговори. А ти защо не си я попита директно нея на лично съобщение?

Общи условия

Активация на акаунт