"Гаден" квартал ли е "Меден рудник"?

  • 10 990
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Благодарна съм ви, че споделяте, защото - по мое мнение - най-добра информация се черпи от хората, не от суха информация в справочници.
Хората имат бюджет от около 35 000 евро (няма да ми се сърдят, че го казвам); толкова могат да отделят. И искат да ги вложат разумно, защото си е много сериозна инвестиция. Решават да се местят с мисълта за по-добра работна среда и по-добро място за децата.

# 16
  • Мнения: 581
Калинка, не знам колко стаи искат, но аз купих двустаен, с отделна голяма кухня, с нов ламинат, нова дограма, сменени врати и прясно боядисан, за 34 500 в Изгрев. Това зимата. ЕПК да добавя, не е нова кооперация.

# 17
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
 Младо семейство с две дечица.
Предпочитат тристаен - заради децата. Но според нашия познат, би им свършило работа и жилище с голяма всекидневна, която може да стане трапезария + кухн. бокс, а кухнята да се превърне в спалня. И така да имат две отделни стаи. Не знам жена му дали е съгласна напълно, но той казва, че и така става.

# 18
  • някъде по морето
  • Мнения: 810
Младо семейство с две дечица.
Предпочитат тристаен - заради децата. Но според нашия познат, би им свършило работа и жилище с голяма всекидневна, която може да стане трапезария + кухн. бокс, а кухнята да се превърне в спалня. И така да имат две отделни стаи. Не знам жена му дали е съгласна напълно, но той казва, че и така става.
За 35 х мога да ти предложа 3 - ст с отделна кухня, панелен на 8 ет в Изгрев.
Ако те интересува, пиши ми на лични.

# 19
  • Мнения: 581
Да добавя, че типа ЕПК какъвто е моя, позволява преустройството в тристаен, понеже хола е геобразен, голям е, и това, което виждам от съседите около мен е, че масово чупката са я превърнали в кухня, а кухнята в детска стая. Въобще много съм доволна от разположението и големината на ЕПК апартаментите, доста изгледах и смятам, че са удачен избор. Панелите също позволяват пресутройство, но не знам там как стоят нещата със задължителното саниране, предстои ли, или не, вече май не се говори по въпроса.

# 20
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Благодаря ви за любезността и че бяхте толкова отзивчиви.  Hug
Предала съм всичко, което сте споделили. Сега остава хората да вземат решение. Доколкото разбрах, от последния ни разговор преди два дни, те са решили да вземат жилище на по-добро място, с помощта на малък кредит в добавка.
Извинявам се, че отговарям чак сега, но влязох в недотам приятния цикъл "летен вирус + бебе с никнещи зъби" и ми беше нужно време да се понаспя и възстановя.  ooooh!
  Успешен ден на всички!

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 252
А, как ви се струва варианта, жилище в Съни хил, градини и училища в широк център? Мисия невъзможна ли е?

# 22
  • Мнения: X
Какво е Съни Хил?

# 23
  • някъде по морето
  • Мнения: 810
А, как ви се струва варианта, жилище в Съни хил, градини и училища в широк център? Мисия невъзможна ли е?
Съни Хил не си струва парите....според мен
Иначе транспортът е много добър....

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 252
А, как ви се струва варианта, жилище в Съни хил, градини и училища в широк център? Мисия невъзможна ли е?
Съни Хил не си струва парите....според мен
Иначе транспортът е много добър....
Защо да не си струва парите? Какви са съображенията? В сравнение с предлаганото в другите квартали, като че ли му натежаха плюсовете.

# 25
  • Мнения: 887
 А ти била ли си в Меден Рудник-знаеш  ли че той си е като отделно населено място? Пътувала ли си в трафика? Знаеш ли къде са училищата в града за които има наплив? Имаш ли идея как се стига до тях? А за допълнителни мероприятия- езици, музика, спорт?
 Надявам се въпросът ти да не е с рекламна цел, че 99% от бургазлии не са и чували за  Съни хил.



# 26
  • някъде по морето
  • Мнения: 810
Знаят го, но не знаят как се казва Grinning
Комплексът е точно срещу Кауфланд....
Като казвам, че не си струва е, защото цената е по-висока, но качеството не...
Детските градини в Меден рудник са много хубави, не виждам причини за притеснение.
Задръстванията са на Трапезица, а не на изхода от М.рудник.
Двете предпочитани училища са Братя Миладинови и Васил Априлов, а те са в центъра.
Останалите училища са почти еднакви по предпочитания...

# 27
  • Мнения: 887
Zvezdna, питах  Kalinka Malinka, не теб. Simple Smile

Тя е питала за детска градина в града, а не в Меден Рудник. И за училище също.
Колкото до училищата- аз много добре ги знам. Както и възможностите за паркиране около тях. Както и как от тях се стига сега до младежкия и до НХК за извънкласни дейности.  Wink
Нищо лошо не съм писала за района.  Само че идеята и  /за мен/ не е добра. Тази за училищата и градините, не за имота. За имота - нямам мнение. Има начин да провери- около 18ч - с колата от Меден Рудник до центъра и до набелязаните училища.

 И да повечето не го знаят. И къде е Кауфланд в Меден Рудник не го знаят, но не за това е темата........

# 28
  • някъде по морето
  • Мнения: 810
Е, всеки си решава сам.... Hug
Изказах се като човек, живеещ в Меден рудник и занимаващ се с имоти...

# 29
  • Мнения: 581
Звездна, теб пък не те е срам, да отговаряш като не те питат Wink И не те е страх явно също, защото като чета постовете на това с многото хиксове, имам чувството, че скоро ще започне да раздава и шамари Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт