Добре дошли в "Родени", ЮЛСКИ бебчета засмени! - Тема 1

  • 31 652
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Mar_bella ,много странно.Това ХА мляко понася добре дори на деца без проблем към белтъка.Започнали са до го изписват превантивно педиатрите.Отново да отидете на гастрото и да обясните какво става с детето?
То това си е жива мъка  Rolling Eyes

tania19 ,пробвай да мажеш загрубелите участъци със зехтин.Разреди къпането и остави купешката козметика.Само със зехтин мажи.Пробвай така няколко дни,за да видиш дали ще има подобрение

Ей,Лаленце,верно,че стана време за темата на новите юлки.Добре дошли юлки 2015 или нещо подобно
 
1905vv ,ау,тва да сте болнички е лошо.Стягай твоя мъж да се включва.Болен,не болен,това е положението.Бързо да се оправяте

# 706
  • Мнения: 322
Добро утро, ние вече папкаме, чушки пълнени се пекат, снощи ги напълних и приготвих, а днес ги а сложих във фурната. Ще има готвено и днес  chef
Открих занимавка за принцесата, магнитчетата по хладилника Simple Smile

# 707
  • Мнения: 613
Добро утро и от мен !

Мина успешно тази нощ. Виктор не вдигна температура. Не съм усетила конкретно раздразнение или нещо необичайно в поведението му. Авно ваксините са му понесли. А дано !  Praynig
Все още ми е крви, че ММ го няма...леле като малко дете съм. Не мога да се понасям. Ама винаги съм била така. Просто не мога без него!  Heart Eyes

tania: Аз съм го водила на ортопед в началото на 2ри месец и тогава той ми каза, че следващия преглед е към 6ти , по желание.

Днес е поредният прекрасен ден навън. Пожелавам ви денят ви да е толкова усмихнат, колкото слънцето е усмихнато!  Hug

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
блускай,в първия момент като те четох разбрах,че бебето вече хапва пълнени чушки.Викам си-е,тва е,някои се чудят за соци,моци,а тука мацката директно минава на тежката артилерия  Hug  Joy

Monik@,неусетно да мине времето без половинката ти

Днес съм намислила прясно зеле с пилешко.Дано да ми стигне времето.Вчера от огретена моя мъж го заболя корем,та така цяла нощ.Ха ха,като не слуша така ще е.Иначе ние двете също си хапнахме и нищо ни нямаше

# 709
  • Мнения: 212
Добро ви ютро мамета   food010
Бай дъ уей това кой го измисли "Юлски бебета 2014 2ра тема" много ми стана смешно, защото другите някакви готини засукани  а пък това много сериозно (който го е измислил да не се обижда, майтап да става)
Laughing
Аз го добавих, като заимствах идеята от юлки'2013, понеже те откакто са в раздел Родени, темите им са с такова заглавие, а не с рими. Та си викам да не би и тук да не искате да са римувани заглавията, а аз само да ви мъча да измисляте. Laughing



Лале никви такива рима да има
Ако има две черти юлче май ще бъдеш ти  Joy

Авенсис това спане от 9 до 6 сутринта как го правите  Grinning и моят ляга в 9ч.,но става в 3ч. за ядене,много му се яде.Мечтая си и аз да си легне в 9ч и чак в 6ч сутринта да се събуди пробвах и в 10 да го храня ,но пак се буди в 3ч.Сам май трябва да спре да се събужда,но като гледам скоро няма да е  Laughing вечно гладен е  Mr. Green

Значи почна така да спи като мина само на АМ (просто вече е наяден) и почнах да му увивам ръцете и така е спокоен първо няколко дена се будеше в 3ч. за манджа после вече спря да се буди или пък се разшава и аз му тикам бибата (Shut up button) и то отнася.  Ама наистина сам си го направи. Не съм му давала води и т.н. Понеже за това чух че мляко ще спре да иска ама вода не.
Lubito а това дето е в каналите само ли излиза? Или трябва да поизцеждам малко

# 710
  • Мнения: 613
Ейййй верно наближава времето за новите юлчета. Колко миличко ми стана...еххх! Искам пак !  Mr. Green Laughing

# 711
  • Мнения: 212
Ейййй верно наближава времето за новите юлчета. Колко миличко ми стана...еххх! Искам пак !  Mr. Green Laughing

да и аз

# 712
  • Мнения: 208
Добро утро момичета от няколко дена се опитвам да ви изчета, че бяхме малко на балкан и докато се наканя вие сте написали 10тина страници, иначе във ФБ съм си редовна.
За къпането ние къпем малката почти всеки ден с козметика  Embarassed ама сега като застудеее ще го разредим.
На болните пожелавам бързо оздравяване, то тепърва се почва с вирусите. Дано се опазим, както ние така и бебоците.
бебе2 много ме кефиш omm
Mar_bella пожелавам скорошно разрешаване на вашия проблем  Hug
Monik@ knick_knack честити ви зъбчета  Wink
блускай аз мисля като застудее и да почна подготовка за Коледа, да си майсторя коледната украса Wink
Така, сега да кажа за есенните и зимни дрешки, накупих май повечко от нужното и сега като ударих чертата се оказа, че съм похарчила около 450лв. а не съм купила космонафче......дали не прекалих  newsm78. Сега чакам някакво намаление за космонафчето, че то 70лв. струва, ама ако почакам още малко може и свърши, като си знам късмета.
Да ви се похваля, че си възвърнахме предишния интимен живот  luvbed, ММ постоянно ми прави намеци и ми говори колко секси съм изглеждала  Mr. Green Много съм доволна, защото по едно време се бях притеснила, че отношенията ни може да се превърнат в такива на брат и сестра хахах. Но и двамата се отпуснахме и успокоихме, бебка вече няма колики, ака си редовно, не се напъва на пръцка, общо взето спокойни сме, че тя е спокойна.
Ех Лаленце кога мина това време....как всяка от нас с трепет очакваше да чуе тупкащото сърчице на точицата, да разбере пола, да го види на ехографа и да сподели с всички нас. Все още като погледна вечер спящата си красавица и не мога да повярвам, че я имам и че от една трохичка се е превърнала в това 5 и половина килограмово мишленце  Heart Eyes Обожавам я, и се надявам след време да ме чуства освен като майка, а и като най-добра приятелка, както съм аз сега с моята майка. Сега си спомних как с ММ съобщихме новината на родителите ни. Аз знаех още на 9 ноември, че съм бременна, една седмица по - късно отидохме на преглед и това беше един от най-ужасните дни в живота ми. Първо аг каза: Няма наличие на бременност, виждам две средно големи кисти и ти знаеш ли, че си с обърната матка? Леле казвам ви бучка ми заседна на гърлото, а ММ пребледня, поиска да седна и да изпие една чаша с вода. Тръгнахме си  и едва в колата избухнах в плач, както и той. Решихме да се успокоим и да изчакаме, след седмица вече се виждаше сакчето, след още една тупкащото сърчице. Решихме, че е време на споделим, тогава обаче дядо ми направи втори успешен опит да се самоубие, мир на праха му, моите родители са много чуствителни, особено баща ми, пък и това беше всъщност неговия баща, запазихме тайната за бебенцето до Коледа, тъй като от шока покрай случката с дядо нямаше да се нарадват на новината както трябва и щяха да се притеснят за мен, до тогава си знаехме само ние двамата. Купихме и на двете семейства по едно ангелче, на което бяхме закрепили сътворено от мен стихче, което да прочетат, а именно:
И ето Коледата наближава
всеки подаръчета подарява.
И ние имаме подаръче за вас
от което ще останете в захлас.
Не търпи отлагането вече,
вестта за юлското човече!     
Извинявам се за дългия пост, но ме сполетяха много спомени, и вярвам, че има връзка между кончината на дядо и появата на нашата дъщеричка, защото на деня след неговото погребение, бяхме на преглед и чухме сърчицето й.

# 713
  • Русе
  • Мнения: 1 781

Lubito а това дето е в каналите само ли излиза? Или трябва да поизцеждам малко

Днес не е чак толкова страшно, но вчера доста ме боляха гърдите. Парих ги няколко пъти, масажирах, цедих, колкото да изцапам помпата. Днес още нищо не съм предприемала, но готвих до сега ( и аз чушки  hahaha) и перални пусках. Чакам бебуна да се събуди и да излезем, че днес е разкошно времето.
bee_di, не искам да ти се меся, но тук има космонафти по тридесет и няколко лева. Ако искаш "хвърли" едно око:
http://www.abubu.bg/products.php?category=1&subcategory=4&am … subsubcategory=35

# 714
  • Мнения: 208
lubito благодаря ти :*

# 715
  • Мнения: 770
Здравейте и от мен.
Днес рано-рано водих Ивайло на очен лекар - запушено каналче. Предписаха нови капки и масажи. Писна ми вече, все нещо ще има. Очите - гурлясали, носът - в сополи от хремата, дупето - наакано до кръста.....Навсякъде бърша и мажа/капя...Аз вече нямам глас...Изобщо чудна картинка сме. Направих една обиколка на квартала, пазарих от Кауфланд на спокойствие и сега, ако дребсън заспи, ще направя нещо сладко, че у нас се яде в промишлени количества. Купих си и две нови форми за печене и нямам търпение да ги сефтосам. Ама ако Ивчо заспи за повече от 10-20 минути. Хич не е от поспаливите, та много-много не ми остава свободно време.

За къпането - и баткото, и бебето се къпят всяка вечер, с шампоан и душ гел. Ние с таткото така процедираме, децата - тоже. На 7 г. и половина Никито няма една пропусната вечер за къпане. Не му е изсушена кожата нито сега, нито като бебе. Никога не е мазан с нищо след баня, защото се обриваше от всякакви мазила. Кожата му е перфектна, дори му завиждам на гладкостта и еластичността. На бебето също не виждам да му се отразява зле къпането с козметики. Така че продължавам, тъй като банята много го успокоява. Друго си е "да спиш като къпан", дет викат хората.

Дрехи - не купувам в големи количества. Имам подарени, други купувам на момента. От баткото има два космонавта, така че засега не ми трябва нищо есенно. Вече като застудее пак постепенно ще набавям това-онова. Иначе ме е страх, че ще омалеят дрехите.

Monik@ knick_knack честити ви зъбчета

 bee_di, много красив начин да съобщиш новината!

Отивам да ям, дребния се умири

# 716
  • Мнения: 10 874
Ех Лаленце кога мина това време....как всяка от нас с трепет очакваше да чуе тупкащото сърчице на точицата, да разбере пола, да го види на ехографа и да сподели с всички нас. Все още като погледна вечер спящата си красавица и не мога да повярвам, че я имам и че от една трохичка се е превърнала в това 5 и половина килограмово мишленце  Heart Eyes Обожавам я, и се надявам след време да ме чуства освен като майка, а и като най-добра приятелка, както съм аз сега с моята майка. Сега си спомних как с ММ съобщихме новината на родителите ни. Аз знаех още на 9 ноември, че съм бременна, една седмица по - късно отидохме на преглед и това беше един от най-ужасните дни в живота ми. Първо аг каза: Няма наличие на бременност, виждам две средно големи кисти и ти знаеш ли, че си с обърната матка? Леле казвам ви бучка ми заседна на гърлото, а ММ пребледня, поиска да седна и да изпие една чаша с вода. Тръгнахме си  и едва в колата избухнах в плач, както и той. Решихме да се успокоим и да изчакаме, след седмица вече се виждаше сакчето, след още една тупкащото сърчице. Решихме, че е време на споделим, тогава обаче дядо ми направи втори успешен опит да се самоубие, мир на праха му, моите родители са много чуствителни, особено баща ми, пък и това беше всъщност неговия баща, запазихме тайната за бебенцето до Коледа, тъй като от шока покрай случката с дядо нямаше да се нарадват на новината както трябва и щяха да се притеснят за мен, до тогава си знаехме само ние двамата. Купихме и на двете семейства по едно ангелче, на което бяхме закрепили сътворено от мен стихче, което да прочетат, а именно:
И ето Коледата наближава
всеки подаръчета подарява.
И ние имаме подаръче за вас
от което ще останете в захлас.
Не търпи отлагането вече,
вестта за юлското човече!     
Извинявам се за дългия пост, но ме сполетяха много спомени, и вярвам, че има връзка между кончината на дядо и появата на нашата дъщеричка, защото на деня след неговото погребение, бяхме на преглед и чухме сърчицето й.
Милата. Hug Съжалявам за дядо ти. Cry
При мен има сходно обстоятелство - едната ми баба почина на 11-ти октомври. А според моята докторка зачеването е станало някъде в периода 10-15 октомври. И още нещо - последният ми цикъл започна на 26 септември и продължи до 29-ти, след което се е получила и нашата принцеса. А 29-ти септември е рожденият ден на брат ми, когото, за съжаление, загубих преди две години. Sad Колкото и да не е планирана Елица, аз не вярвам в случайностите. Знам, че всичко се случва с причина и точно тогава, когато трябва да се случи. Животът продължава, в един момент свикваме с болката и трябва да продължим напред. Сега си имаме нашите съкровища, с които тепърва ни предстоят още щастливи мигове. Hug

# 717
  • Мнения: 556
bee_di, разчувствувува ме, даже и сълзи пуснах   smile3525
мие пък с ММ, на 31.10.13, за първи път в Белоградчик, след бутилка вино и няколко рИкийки  Blush Blush...много акробатична бебана си сътвоихме

# 718
  • Русе
  • Мнения: 1 781

За нищо. Радвам се, че съм била полезна. Много е вълнуваща историята за вашето бебче.  Hug

# 719
  • Варна
  • Мнения: 483
Привет! Ние днес сме малко по-спокойни. В момента спи върху мен и опитът ми да я оставя на леглото пропадна с рев, но поне спи и имам една свободна ръка. Като се събуди я мятам в количката и навън, че довечера си идва за няколко дена вуйчо й от Ирландия.
След вчерашния кошмарен ден написах един отчаян мейл на докторката и тя ни повика днес на преглед. Гледа я на ехограф и там поне всичко е ок. Засега оставаме на НАН ХА и сиропчето за рефлукса, тъй като както и подозирах имаме т.нар. тих рефлукс, който трудносе установява, тъй като е без повръщане. Ще трябва да повдигнем матрака за да не се качва храната нагоре. Изписаха ни и още пробиотици и Еспумизан Комфорт за коремчето.
Утре сме на консултация и вероятно ще прибавим и неразположение от имунизация към картинката.
След вчерашния кошмар снощи сънувах, че се връщам на работа.

bee_di, и аз се разчувствах

Общи условия

Активация на акаунт