Добре дошли в "Родени", ЮЛСКИ бебчета засмени! - Тема 1

  • 31 651
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10 874
Mar_bella, много ми е мъчно за малката ти принцеса. Sad Нямат ли вече край тия неразположения... Измъчи се милата, че и вие заедно с нея. Дано скоро всичко това да е само спомен. Голямо гуш от мен! Hug

# 721
  • Мнения: 43
Момичета, а аз да попитам, какво е акото на вашите бебчета. Последните два пъти моя юнак ака по гъсто, не както в началото и вече понамирисва. Нормално ли е, и кога започва да се згъстява акото при бебоците?

# 722
  • Мнения: 10 874
Елица ака на 2-3 дни и също е по-гъсто и мирише повече (и по-неприятно). Мисля, че е нормално, все пак им се развива храносмилателната, а и отделителната система. Peace Ако бебето е здраво и спокойно, не мисля, че има от какво да се притесняваш. Вече ако се напъва, гърчи и/или плаче е друго. Confused

# 723
  • Мнения: 322
Акото е поне три пъти на ден, но сме на кърма. Ние я къпем бубата всеки ден с малки изключения, без козметика.  Мажа я с мляко на Бюбхен и крем заради подсичане на Галафарм.
Пълнените чушки станаха страхотни, заповядайте. Елфита, беба вече ги опита Peace

# 724
  • Мнения: 500
Ние я втасахме ММ е на антибиотик от сутринта и сега след работа само ми помогна с количката и го изпратих при свекърва ми, а аз обяд вземам инфлуцид, тази нощ с Влади сме сами или докато се оправи Мм, а аз няма да ви кажа солко съм се панирала да не се разболее детето или на мен нещо да ми стане да не мога за го кърма  ........

# 725
  • Мнения: 10 874
1905vv, бързо да се оправяте всички! Hug

yulianka, спокойно, не се настройвай предварително. Надявам се всичко да бъде наред. Hug

Новата тема е готова. Само да стигнем 50-та страница и я пускам.  bouquet

# 726
  • Мнения: 556
момичета, и тук да кажа.
След една кошмарна сряда ( беба спи на пресекулки, по 15-20 минутки, супер изнервена, само плаче, не успява да заспи, все в ръцете, абе трагедия по цял ден), отидох до нашата парааптека и обясних случая и тя ни даде на гранули лайка и игнатиа амара. Взимаме по 5 гранулки 4 пъти на ден на гладно, като редувам веднъж, едното веднъж другото.. И така от бебе, което се будеше 2 пъти на нощ, сега си ляга преди 20ч ( сега спи вече) и две поредни нощи спи непробудно до 5 Crazy Heart Eyes Направо не мога да повярвам...И понеже се наспива, през деня заспива по-лесно и е спокойна и вече си играем, заглежда се в неща, застоява се самичка за 15-тина минутки. Абе, мечта!
И двете билки се дават при силна раздразнителност и възбудимост.
С две думи, на 2 месеца и вече на транквиланти Joy Joy

# 727
  • Мнения: 556
2 идеи за новата юлска тема
Мами чакат с нетърпение положителните 2 черти на свойто Юлско вдъхновение
Теста с 2 черти малко Юлче ще ни извести

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
yulianka ,аз пък съм сигурна,че Влади няма да се разболее.Вярвай ми  Peace
Много хубаво е,че сте отделили мъжа ти.Двамата ще се гледкате и ще се справите супер

Бебе2,аз хич не вярвам в тези билчици и отвари,но пък я гледай как са успокоили детето.Браво

Ние се прибрахме дружно вкъщи,след игра пред блока с децата.Беболина я настискаха и разходиха комшииките.Къпане,мъпане,вечеря и сега сме в очакване на мача

# 729
  • Мнения: 10 874
и сега сме в очакване на мача
Айде, наш'те!!!  Hands Clap  jumpuu football

# 730
  • Мнения: 500
Благодаря, момичето за подкрепата, ние ще си се гледкаме и ще се справим и самички въпрос на мобилизация от моя страна.
Спането Влади сам си го определя, през деня спи на пресекулки, вечер си знае банята в 20.30 и до 21.30 е в леглото да заспива. На няколко пъти и той ми изревава в съня си но реването е до пищене.
Стискаме палци на Лудогорец

# 731
  • Мнения: 212
Изядох цяла кутия котешки езичета и ми стана лошо  Sick

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Изядох цяла кутия котешки езичета и ми стана лошо  Sick


Те са много сладки и затова.Хапни нещо солено
Аз вчера така навъчих 4 ри вафли наведнъж и после ми беше гадно.Ама пуста лакомия


Много гадно постоянно вчера ни режеше съдията.Лудогорец играха добре и ме изкефиха как първи напълниха кошницата на Реал.А тоя Роналдо е егати и актьорчето

# 733
  • Мнения: 95

knick_knack,как си днес?



Привет, вече съм добре и съм на линия Simple Smile Благодаря ти   bouquet

Времето вчера наистина беше прекрасно и му се насладих и аз. Мъжът ми си беше в къщи, гледаше малката, а аз се напичах на терасата..кеф Simple Smile

На всички болни, скорошно оздравяване Hug

# 734
  • Мнения: 556
аз пък вчера за десерт на обяд изядох прилично парче сиропирано реване, после бях с детето на РД и си изядох парчето торта, реших че не е зле дч приключа със сладките неща, беше около 18 часа. Да, ама ММ беше купил мини еклерчета ( изядох 5, а не са чак толкова мини) + 5 бисквити с шоколадова плочица отгоре
Я кажете сега кой е доброто прасе Rolling Eyes. Отчайвам се от себе си просто. После що си седя на кг след болницата  Thinkingooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт