Февруари е далече, но коремчето личи ни вече ! 6 тема

  • 28 584
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 22
Идеята за свинската мас + крем е супер Simple Smile Аз само не знам от къде да намеря мас. Дотук на 2-3 места попитах и нямаха.

Искам да издиря някъде готини дрехи за бременни. Дотук само  Н&М ми допадат донякъде. Поне дънките май са симпатични. Аз обмислях даже,че може просто да мина с по-широки дрехи, а да не са спец за бременни  newsm78



Аз си намерих мас в супермаркет АНЕТ в Бургас. Вярно, че е от стопена сланина, което ме отвращава, но към момента ми върши работа. Аз не знам дали сте запознати, но от старите хора знам, че трябва маста да се промие няколко пъти в студена вода. Пресипвате си в някакъв съд , слагате вода и започвате да бъркате внимателно. Това се повтаря няколко пъти. Така се убива малко миризмата, а и самата мас става по-пухкава някак. Simple Smile

Относно дрехите за бременни: аз си взех от H&M панталон, който е много удобен. Спрях се на модел, който не е с много голям ластик и не покрива корема ми чак до гърдите. Сметнах, че това ще ми е по-удобно, а и след като родя ще мога да го нося докато още не съм си върнала формата.
Когато го купувах имаха намаление и бяха по 15-20 лв.
Иначе аз лично нося клинове с туники, рокли и ест. този панталон, за който споменах. Не се харесвам в широките дрехи за бременни, които продават.
Според мен най-важното е да се чувствате добре и да ви е удобно.

# 61
  • Мнения: 8 942
muuna кога си купувала за 15 - 20 лева панталони за бременни от H&M? Аз ги гледах в сайта едни друг цени. Може би трябва да отида на място в магазина.
А за намалението от онзи сайт, аз се чудя дали да поръчам, харесах си два панталона, но не ми се плаща доставка, ако още някой иска да си поръчаме обща поръчка, така че да станат над 40 лева и доставката да е безплатна до София, да ми пише моля до края на деня. Simple Smile)

# 62
  • Мнения: 22
Панталона го взех преди максимум 2 седмици. Скоро не съм ходила, но предполагам във всеки магазин в страната би следвало да ги има намалени. Ако си от Бургас дори мога да те ориентирам къде да ги намериш в магазина или поне къде бяха когато аз купувах.  Grinning

# 63
  • Мнения: 8 942
Неее, в София съм. Имам наблизо магазин на H&M, ще мина да разгледам. Благодаря ти! Simple Smile)

# 64
  • Мнения: 427
Няколко снимки от сватбата:
Само тези качвам, че младоженецът може да се сърди.

Скрит текст:


Скрит текст:


Скрит текст:

# 65
  • Мнения: 8 942
 ivelinkaaa много сте красиви.
Пожелавам ви винаги да се обичате, точно толкова, колкото на този ден! Simple Smile

# 66
  • Мнения: 1 232
Хех, сладури  Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 37
ivelinkaaa честито! Много сте готини! А роклята ти е уникална, много симпатична:)
Много любов!!!!

# 68
  • Мнения: 221
svetleto85 Има капки от вода и сол те стават за бременни, не са от най-ефективните но помагат. Също и да си правиш инхалация с чай от лайка. Освен това аз като съм боледувала бременна се наливам с лимон и мед и гледам да ям лук. Много е гадно, но той най-голям ефект имаше върху носа и гърлото. Знам и за чесън, че помага , но аз много мразя и не съм пробвала.

# 69
  • Мнения: 1 232
Лука помага и в носа, почва много да тече. Ще пробвам и това довечера, да видим  Peace

# 70
  • Мнения: 35
Може да опиташ с промивка със такъв фиэиологичен серум и после Виброцил капки. Аз бях болна и така се оправих. Те са хомеопатични .

# 71
  • Мнения: 1 174
Как да си направя такъв разтвор или се купува от аптеките?
Етерично масло от лавандула помага , да си направиш инхалация, хем за трахеята е добре, хем отпушва носа. Ако искаш може само да втриеш по една капка масло отстрани на ноздрите пак действа. Поне при мен. Не е мазнее и бързо попива.

# 72
  • Мнения: 1 232
Мерси, момичета. Мъча се докато съм на работа с хомеопатични капки за нос и дишам смес от ментови капки и не знам още какво, но ще пробвам и натриване в ноздрите, не се бях сетила  Peace

# 73
  • Мнения: 1 174
Мерси, момичета. Мъча се докато съм на работа с хомеопатични капки за нос и дишам смес от ментови капки и не знам още какво, но ще пробвам и натриване в ноздрите, не се бях сетила  Peace
Успех,Светле, оправяй се бързо.
Аз имам ужасен проблем :'( косата ми капе на кичури вече трети месец. Пробвах скъпи шампоани, ампули против косопад , нищо за сега не ми помага. Започвам да се плаша. Кажете някаква маска или нещо, което на вас ви помага...

# 74
  • Мнения: 1 232
Аз знам, че е нормално. Единия вариант е да не капе изобщо и после като родиш да почне ( с една приятелка стана така), другия вариант е твоя. Не мога да ти препоръчам маска, за ампулите не знам пък дали са подходящи за нас Sad Трябва да питаш фармацефт може би.

Общи условия

Активация на акаунт