Re: След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.13

  • 29 211
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 314
Мише  Hug Hug

Краси  Hug Hug Hug , то знам че това в Мола беше показно , но не знам защо ми се иска поне още веднъж да се покажат ....да затвърдят .......за пред невярващите ..............

# 691
  • Мнения: 2 685
  БУ , знаеш ли колко много снимки има Ханде с хубави  сладки малки котенца ???

  Лайкове от К.Б и М.Б -няма - не са ги  забелязали просто колко са малки и сладки  Peace

  Сега сериозно . Разиграват пълен фарс по соц. мрежи или просто казано държат се инфантилно и се  излагат  Mr. Green  

# 692
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Защото нищо при тях не е случайно! Всичко се прави обмислено 3 хода напред, затова и виждаме снимка на Я с дясна мъжка ръка, снимка на котето с лява мъжка ръка, коментар от кака, лайк от баба и те така...

Аз докато не видя Like на бащата, не се притеснявам. При комшиите бащата казва коя ще е снахата.  Joy Joy Joy
smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3534

# 693
  • Мнения: 22 257
Оканджим няма ли някоя нова снимчица, затъжих се за него  Thinking

# 694
# 695
  • Мнения: 22 257
Ей тази кака ще вкара в пътя малката пикла  Peace Хич не е мила и добра като Ханде  Hug

# 696
  • София
  • Мнения: 30 261
 БУ , знаеш ли колко много снимки има Ханде с хубави  сладки малки котенца ???

  Лайкове от К.Б и М.Б -няма - не са ги  забелязали просто колко са малки и сладки  Peace

  Сега сериозно . Разиграват пълен фарс по соц. мрежи или просто казано държат се инфантилно и се  излагат  Mr. Green  

Да си призная, че такова чудо не съм очаквала от К.Б. Просто съм изумена. Държание не на почти 30 годишен мъж, а на 13 годишен тийн. /лично усещане, не ангажирам никого с мнението си/.

# 697
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Ех,че хубава целувка накрая Черешките  Heart Eyes

# 698
  • Мнения: 5 624
Скрит текст:

Елии Mr. Green

# 699
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
Сегаааа важно е!!!Трябва да се преброим колко ще ходим в Хисар за да се резервира заведението.Така че до края на другата седмица да кажем бройката

# 700
  • Мнения: 22 257
Този дали лайква котета из мрежите  newsm78

# 701
  • София
  • Мнения: 30 261
Мише  Hug Hug

Скрит текст:
Краси  Hug Hug Hug , то знам че това в Мола беше показно , но не знам защо ми се иска поне още веднъж да се покажат ....да затвърдят .......за пред невярващите ..............

 Hug

***

 Hug Hug Hug ако съм пропуснала някого.

# 702
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Лил, много се радвам за тия двамата, а Митьо да ходи да и се моли на оная червенокосата  Heart Eyes

# 703
  • Мнения: 282
При тази толкова голяма любов, защо е толкова тъжен и мрачен КБ, защо не сияе като ЯТ!!!!

# 704
  • Мнения: 22 257
При тази толкова голяма любов, защо е толкова тъжен и мрачен КБ, защо не сияе като ЯТ!!!!

На, ей туй се питаме и ние ден и нощ  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт