Re: След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.13

  • 29 195
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 30 253
Този дали лайква котета из мрежите  newsm78

Скрит текст:


Ухххх, голяма слабост ми е.  Crazy

# 706
  • Мнения: 5 624
Скрит текст:
Всеки мъж сам си поставя "оценка", избирайки жената до себе си. Някои избират шестицата, други се оценяват за среден.................   Whistling  Mr. Green

# 707
  • Мнения: 16 938
Ех тоз Керем беееее да вземе да дойде при мен ще му разкажа играта.

# 708
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
При тази толкова голяма любов, защо е толкова тъжен и мрачен КБ, защо не сияе като ЯТ!!!!
Защото сърцето му е щастливо,но то не се вижда, а той е чок професионалист и прикрива чувствата си  Naughty Mr. Green

# 709
  • Мнения: 4 314
Пепини как смяташ да се преброим ...аз мисля който иска да прати съгласие на лични на Дани и така тя ще ни преброй иначе как ..... тук всеки по различно време пише и как ще се преброим ...ти имаш ли предложение  newsm78

# 710
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Скрит текст:
Всеки мъж сам си поставя "оценка", избирайки жената до себе си. Някои избират шестицата, други се оценяват за среден.................   Whistling  Mr. Green
Браво,това много ми хареса  Heart Eyes
И стара истина е, че до всеки успял мъж стои една умна жена  Naughty а сега да видим- по тоя път до къде ще стигнат и двамата  ooooh!

# 711
  • Мнения: 4 314
Този дали лайква котета из мрежите  newsm78



така като го гледам ............. Thinking на него лайкове на му трябват .....
представете си сега , че Керем е влюбен в Ямур ..... кой нормален 30 годишен мъж , който снима нов сериал ,ще лайква котета ......

# 712
# 713
  • Мнения: 4 314
Пепини нищо не каза за предложението ми .... newsm78 Hug Hug

# 714
  • Мнения: 16 938
А има мъже който предпочитат жената до себе си да е тъпа.
А аз се чуди защо наистина ако има чувства към ЯТ не сияе както когато е до Ханде.
Дано тая новата му партньорка го вкара. в пътя и така да се осъзнае.
И се надявам в новият си проект Керем да направи химия такава каквато му се получи между него и Ханде.В това се съмнавам но ще видим.

# 715
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 412
Пепини как смяташ да се преброим ...аз мисля който иска да прати съгласие на лични на Дани и така тя ще ни преброй иначе как ..... тук всеки по различно време пише и как ще се преброим ...ти имаш ли предложение  newsm78

Може Влади да добави анкета в началото на темата.Със ще присъствам,Няма да присъствам,и може би.Тия които не са сигурни ще ги предвидим с няколко места примерно

# 716
  • Мнения: 2 685
Този дали лайква котета из мрежите  newsm78



  Много лайкове раздава , ноооо котките просто не са му слабост  Joy Joy Joy

 Мише , с  нищо вече не може да ме изненада К.Б . Пълна волна програма направи

 Образно за сега това е положението

# 717
  • Мнения: 22 238
Аз взех да се чудя, дали не са на един акъл и двамата от чифтето  Crossing Arms

# 718
  • Мнения: 3 917
Скрит текст:
Всеки мъж сам си поставя "оценка", избирайки жената до себе си. Някои избират шестицата, други се оценяват за среден.................   Whistling  Mr. Green
  А Кирето се  оценил със слаб Simple Smile

# 719
  • Мнения: 16 938
Най добре да покаже Керем като е чок професионалист химия и с новата си партньорка и тогава го признавам.

Общи условия

Активация на акаунт