Re: След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.13

  • 29 135
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
 В новия сериал не може да направи такава химия, защото ролята му не е такава .В Слънцата - влюбен до уши ученик, отначало мечтаеше , после се бореше, докаато накрая изживя любовта си. Докато в ШМ ще се забавлява с различни жени , ще ги използва за отмъщение, но няма да има чувства  Naughty

# 721
  • Мнения: 5 624















Момичета, аз така и не разбрах на ей тия снимки къде са ходилите?  newsm78

# 722
  • Мнения: 2 685
  Ели , няма такова чудо в Тр. сериал  И двамата братя ще са влюбени в Ясемин, която ще е манекенка . Без изпепеляваща страст и любов серии няма да се получат , за рейтинг да не говорим  Peace

  Лил,  на интервю за списание май .

# 723
  • Мнения: 22 148
Направо нямам търпение да започне този сериал  Laughing
Скептично съм настроена за химията между Яскер, не защото няма да се постараят, особено Керем. Ясеминката ми изглежда студена жена, как ще стоят един до друг  newsm78

# 724
  • Мнения: 564
http://instagram.com/p/sR0swHzUyv/?modal=true   doh doh doh
P.S. Написано е грешно.

# 725
  • Мнения: 22 148
Я, какви сцени имало в турско дизи  Laughing

# 726
  • Мнения: 5 624
Благодаря, Краси  Hug


# 727
# 728
# 729
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Няма как да стане с анкета, защото не се знае кой може да удари, че ще идва ей така за спорта, и няма да ни излязат сметките. Трябва директно, който ще идва да пише на, Дани  Hug Hug Hug
Бе стига с това коте, не е от Кирето, а за миналата година рд, на Зъбла, Кирето каза така, ама и на рд, на Ханде, каза същото, че и по-интимно беше, по-спомен карам  Peace
Нарочно го слага с тая цел да се шуми около нея, и гледам има ефекта, който иска тя  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Днеска прочетох, че снимат как Кирето, целува Ясемин, кога се запознаха, кога се зацелуваха пък  Mr. Green

# 730
  • Мнения: 22 148
Ирчето дойде и въведе ред и дисциплина  Peace
Какво е това вкарване във филми  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ирче  Hug

Дали ще вкарат целувката във фрагмана  Joy Joy Joy

# 731
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Еви  Heart Eyes Hug
Ми гледам, вече и багажа само дето не му пренесохте в тях, викам време е да се намеся с моето отричане пословично на, Зъбларова  Joy Joy Joy

# 732
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Скрит текст:
Това е момичето от, Фатиха, главната. Е направо страшна красота е това момиче, евала мога да кажа само  Crazy

# 733
  • Мнения: 22 148
 newsm10
Виновни сме  Peace Оспамихме и темата  Naughty

Я да пуснем нещо тематично и красиво и да си припомним защо, аджеба, сме се събрали тук  Hug


# 734

Общи условия

Активация на акаунт