Вече сме ВТОРИ клас

  • 46 623
  • 754
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 1 531
При нас нито се говори за входните, нито са ги правили - когото и да питам - не се знае...По избор на педагога ли се определя кога да се правят?

Четох някъде /но не помня къде/, че по програма първите 2 седмици са за преговор. После трябва да се проведат входните нива /първата седмица на октомври/ и после започват с новия материал.

Вчера са взели чилата до 100 и сега започват смятането до сто.

# 616
  • Мнения: 7 947
Да и аз така четох, но понеже от седмица поне чета, че в определени у-ща вече са правили входните и се зачудих...

# 617
  • Мнения: 960
Аз върнато входно ниво не съм видяла и разписала, а и родителска още не сме имали. Това че ще правят днес и утре входящи нива е по данни на синчето , та ще видим дали е така Simple Smile

# 618
  • София
  • Мнения: 4 035
По идея се правят 2 седмици след началото на учебната година, след приключване на преговора.

# 619
  • Мнения: 5 234
Минаха входните, резултатите са в бележника. Преговор най- много да е имало един час.

# 620
  • София
  • Мнения: 12 229
Отлично, но при нас входните бяха още първата седмица и началото на втората, тоест след 3-4 дни учебни, когато нищо не са преговорили.

# 621
  • София
  • Мнения: 1 058
Нашите входни са били вчера, и двете, според моя ученик. Дали е така - нямам идея. Ще видим оценките в бележника.

# 622
  • Мнения: 7 947
 Joy " Дали е така - нямам идея" - е и нашето отношение към у-ще все още...
Постоянно нещо не сме разбрали или сме забравили. Вчера го питам какво има по Развитие на речта за домашно - отговорът беше - ми да развиваме реч сигурно  Crazy

# 623
  • Мнения: 1 053
Отлично, но при нас входните бяха още първата седмица и началото на втората, тоест след 3-4 дни учебни, когато нищо не са преговорили.

И при нас беше така  Rolling Eyes
Момичета я да Ви питам,някое от Вашите деца оплакало ли Ви се е,че госпожата се държи грубо с него???

# 624
  • Мнения: 5 178
С него точно НЕ, но се оплакват от заместващата за две седмици, че много им крещяла и не ги пуска да играят в коридора

# 625
  • софия
  • Мнения: 1 305
Здравейте, на моя младеж му вадя думите с ченгели,  ooooh!, нищо не говори, имам чувството че му досаждам с въпросите си, все е зает нещо. Хубавото е че го усещам, че се чувства добре.

# 626
  • Мнения: 24 467
Цитат на:  link=topic=796855.msg29142853#msg29142853 date=1412170680
Момичета я да Ви питам,някое от Вашите деца оплакало ли Ви се е,че госпожата се държи грубо с него???

А в какво се изразява въпросната грубост? Конкретно детето какво споделя?

# 627
  • Мнения: 4 967
Входните при нас започнаха от първия учебен петък и продължиха през втората учебна седмица.  Peace
При големия ми син имаше такова грубо отношение, но в първи клас. Исках да го местя в друг клас, но директорът ме убеди да не го правя. Послушах го, не съжалявам, но малката пуснах при друга госпожа. Детето също не искаше да се мести. "Мамо, не може ли да помолим госпожата да бъде малко по-мила" - това изречение направо ми скъса сърцето навремето.
През следващите години не се е оплаквал, може би е свикнал с нея, че е малко по-студена.

# 628
  • София
  • Мнения: 723
да взема да разообразя тази поредица от отлични оценки  Grinning с една 4-ка на моя син - на диктовка...и тъй като и аз се мъча да вадя думите така и не успявам да разбера това входното ниво ли е, или какво????
но истината ще лъсна в петък като си донесе чантата... Wink
На това, че има 4 му казах, че не ме интересува колко има, важното е да се научи да пише правилно...така че явно ще трябва да работим над това

# 629
  • София
  • Мнения: 3 249
И моя има 3ка на входното ниво по български Wink Правиха го още на втората седмица, когато всичко му беше мъгла. По математика има 6ца де Wink

Общи условия

Активация на акаунт