Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Камила Лекберг

Хенинг Манкел

Майкъл Конъли

Лий Чайлд

Джон Гришам

Джефри Арчър

Харесвам криминални и трилър романи и затова ми предстоят още много други да открия.

# 16
  • Мнения: X
Харесвам книгите на Джеймс Патерсън и Дейвид Морел.

# 17
  • Австрия
  • Мнения: 2 549
А, и покрай Майкъл Конъли, се сетих за Джон Конъли:

'Всяко мъртво нещо'
'Дарк Холоу'
'Белият път'
'Отмъщение от отвъдното'

Интересни, напрегнати, талантливо написани с подробно познаване психиката на убиеца..

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 8 979
Аз съм привърженик на класиката Simple Smile
Агата Кристи
Ърл Стенли Гарднър
Едгар Уолъс и т.н.

Благодаря за темата. Днес се сдобих с четец и ще следя тук за интересни книги за теглене  Hug

# 19
  • Мнения: 12 722
Алън Брадли
Джанет Еванович
Алекзандър Маккол-Смит
Не помня автора - поредицата за комисар Монтанабло.

Някак си по.леки, не са трилъри.

# 20
  • Мнения: 4 765
На мен любими са ми :
" Жената в бяло " - Уилки Колинс
книгите  за Поаро - Агата Кристи
тези с Хю Корбет - Пол Дохърти
споменатата Кей Скарпета
Опитах с няколко скандинавски автори, но нещо не ми се понравиха.

# 21
  • Мнения: 1 273
Аз чета Дейвид Балдачи, Майкъл Конъли, Лий Чайлд и Дан Браун.

# 22
  • Мнения: 1 448
Сидни Шелдън, Патерсън, Конъли, Балдачи, Джефри Дивър, Нора Робъртс
Пробвах Арчър няколко пъти - хич не ми хареса  Crazy

Като ученичка направо "изяждах" Агата Кристи и Чейс  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 1 319
Изчела съм доста и препоръчвам романите на Сидни Шелдън, Дейвид Балдачи, Майкъл Конъли. Четох на Мери Хигинс Кларк "Къде си сега" и "Вик в нощта" - добри са, но другите не ми допаднаха, сториха ми се предсказуеми.

В момента чета "Игра на часове" и е доста интригуващ
Wink

# 24
  • Blondeville
  • Мнения: 2 879
Вал Макдърмид, Майкъл Конъли, Джефри Арчър, Агата Кристи - това са автори, които много харесвам

П.П Камила Лекберг също

Последна редакция: нд, 21 сеп 2014, 20:38 от blondie_anna

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Вал Макдърмит я пробвах, но не ми понесе.

# 26
  • Blondeville
  • Мнения: 2 879
Вал Макдърмит я пробвах, но не ми понесе.

Коя от книгите й пробва? Аз я харесвам много, защото като цяло много обичам крими трилъри за серийни убийци.

# 27
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 821
Цитат
Фенка съм на Кей Скарпета http://chitanka.info/serie/kej-skarpeta

+ 1

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Вал Макдърмит я пробвах, но не ми понесе.

Коя от книгите й пробва? Аз я харесвам много, защото като цяло много обичам крими трилъри за серийни убийци.
Мястото на екзекуцията

# 29
  • Blondeville
  • Мнения: 2 879
Вал Макдърмит я пробвах, но не ми понесе.

Коя от книгите й пробва? Аз я харесвам много, защото като цяло много обичам крими трилъри за серийни убийци.
Мястото на екзекуцията

Харесвам я и нея, но все пак бих ти препоръчала  да дадеш шанс на "Струна в кръвта" или "Чуждото страдание" например, те са ми сред любимите нейни. Но пък ако стилът й като цяло не ти допада, може би мнението ти няма да се промени.

Общи условия

Активация на акаунт