НОЕМВРИйче смело се изправя - иска то света да опознава

  • 32 898
  • 761
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 837
Dr.Who на мен ми е по странно ,че сина ми преди дни стана на 20 години  Simple Smileей на това му се вика Времето лети  Wink

# 16
  • Мнения: 729
Dr.Who на мен ми е по странно ,че сина ми преди дни стана на 20 години  Simple Smileей на това му се вика Времето лети  Wink

stefi 1304, искрено ме разсмя. Ти написа продължението на размишленията ми - че, докато се огледам, и ще окаже, че е приет студент Simple Smile

# 17
  • Мнения: 371
  bouquet за новата темичка !!!
Ох, момичета, и мен ме разсмяхте.... ние се готвим за РД на каката ни.... има време до РД на малката.... ама то времето така бързо ще се изтърколи, както винаги Simple Smile))

# 18
  • Мнения: 134
Много дразнещо всеки път като влизам в темата ми излиза гадното съобщение за malicious  software   comp03

 Ние ще заминаваме с Боби при майка ми в Смолян за седмица и ще си почина там Simple Smile А и в планината въздухът е чист много хубаво е, добре ще се отрази и на малкия и на мен  Crazy

Времето лети, а някои по-умни не ставаме   rotfImbo

# 19
  • Мнения: 72
По този повод какво планирате за годинката - шумен банкет в заведение, или кротко празненство у дома?  Thinking

# 20
  • Мнения: 197
При нас ще е нещо по средата - кротко празненство в заведение  Grinning
Искаме да съберем най-близките роднини и приятели (около 25 възрастни) в заведението, в което работи таткото. Доста сме зле в момента с парите, но решихме, че ще се опитаме да ги отделим...ако ги поканим по отделно вкъщи, пак същото ще ни излезе, а искам да ги събера всички заедно, да се почерпим, за да й върви на малката Simple Smile Освен това се пада в събота...дано успеем да го направим така, както искаме!  Praynig

# 21
  • Мнения: 657
Момичета,  ще си позволя да се консултирам и с вас .Момченцето ми от както е захранен (5м и 3 седмици с оризова каша), изхожданията му са кашеви.Редували са се по гъсти и редки, но мислех, че е нормално.Като брой сме стигали максимум 3 пъти, но редовно 2. Реших да споделя това с личният лекар и ме насочи към педиатър -специалист.На прегледа не се установи нищо освен леко засилена перисталтика,която може и да се е повлияла от вида на пюрето.Д-р назначи диета и оризова вода за 4 дена.Днес го водих на контрола и каза, че на слушалка не се чува почти нищо ,но да добавя към диетата сирене и месо и след 3 дена да отидем пак.Изхожданията продължават да са кашеви.Възможно било да има намален някакъв вид ензим.Детето няма никакви признаци ,които да ми сигнализират за проблем, спи непробудно през ноща от месеци.Да си призная се притесних и не знам да търся друго мнение или да следвам съветите на този педиатър.Ако е удобно споделете как и колко често се изхождат вашите деца.Може и на лични ако някой е имал подобен проблем.Благодаря ви!

# 22
  • Мнения: 520
Малкия а*а по 3-5 пъти на ден. Embarassed Обикновено кашави са изпражненията. В неговата диета присъстват много плодове,зърнени храни,овесени ядки и т.н. Давам му разбира се и ориз,моркови,картофи.Не се притеснявам изобщо.
Преди да го захраня ходеше по един път на ден или на 2-3 дни.След захранването с твърда храна изпражненията се регулираха до няколко пъти всеки ден.

# 23
  • Мнения: 134
И Боби ходи по 3-4 пъти на ден, понякога са по гъсти, но обикновно са кашави изпражненият. Аз мисля че, си е ок на този етап. Все пак те не могат да разграждат и усвояват храната като нас и затова изхвърлят повече и съответно по-кашави.

За рожденния ден не сме мислили, но предпочитам да сме си вкъщи с близките само. Не съм фен на бакети било то и скромни. Първо че детето няма да разбере нищо от партито на този етап, второ на мен не ми се занимава с подобен тип мероприятия. По нататък ще има такива искам не искам така или иначе. За да зарадвам него, а не други хора, бих го завела някъдете да се забавлява. Може в някой от моловете където имат центрове за игра например, нали се сещате с големите колички и куп други такива неща. Той пак няма да помни, но поне в момента ще се е забавлявал. А ако правим тържество в заведение най-вероятно ще има много познати за нас, но не и за него хора и най-много да се стресира, че всички искат да го видят. Това си е моето виждане за нещата де  Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 30 авг 2014, 09:15 от Kamsita

# 24
  • Мнения: 1 034
Дени ака 2-3 пъти, като също е кашаво. Определено след захранването станаха по-редички. А преди, когато беше само на АМ ходеше през 3 дни, така че приемам, че сега нещата се регулираха.

# 25
  • Истанбул
  • Мнения: 329
Здравейте и от мен! Симонка благодаря за темата! Мелани чудесно заглавие!
Боряна също а*а понякога разкашено, но мен това не ме притеснява. Смятам че зависи от храната която е яла. Иначе ходи по 2 пъти на ден, рядко 3. Докато беше на кърма ходеше само веднъж, но това време отдавна отлетя.
Аз за рождения ден се чудя все още. Как ще го празнуваме зависи от това колко хора ще дойдат. Но Октомври месец ще му мисля. За едно съм сигурна, ще и направим фотосесия. С ММ снощи тъкмо това си говорихме, колко бързо мина времето - тя скоро ще е на 1 годинка. Направо не мога да го побера в главата си.

# 26
  • Мнения: 657
Благодаря ви много момичета.Аз също съм доволна, че детето си ходи редовно, защото с голямата ми дъщеря имах обратния проблем с години  докато регулираме стомаха й с храна и пробиотици.
 За рожденните дни.Ние мислим в много тесен кръг само семейството и родителите ни.На 1г според мен шумните тържества не се отразяват добре емоционално на бебетата.По скоро празнуваме ние големите.

# 27
  • Мнения: 837
Nia7 не се притеснявай мисля,че е нормално и Никол пълни памперса с аки 2-3 пъти и понякога е кашаво .Но ако хапва по разхлабващи плодове и зеленчуци е нормално.Комбинирай зеленчуците с ориз  .АЗ съм забелязала ,че някой плодове и действат така (сини сливи) и винаги ги добавям към каша или ги давам с ябълка .
За РД -може би с няколко мами БГ и бебетата им ще направя парти обмислям или в Парка или в едно заведение което се надявам да е готово сега го обзавеждат ще е кафе и явно ще има нещо за игра на бебета и деца  Simple Smile поне така пише ....в нашият град е дано е хубаво  Simple Smile
Вариант у дома е последен ..понеже са 4 майки 4 деца и то малки и ще е един ужас ...то не че в заведението ще по добре .
Може и да го направя само за нас у дома ....то Никол нищо няма да помни нито разбира ...
Мисля и ще видя кое ще последното все пак има време ,а и финансите ще видим как са и ще преценим какво и как.

# 28
  • София
  • Мнения: 10 698
Има 3 месеца до рождения ден, ще го мисля. На сина ми за годинката беше градинско парти с към 40 човека гости, беше много готино, малкия не се стресира от хората, напротив, видимо много се забавляваше, с тортата беше много сладък. Имаше разни съоръжения за децата, но сега ще е края на ноември- живот и здраве и вероятно ще е в клубче, нищо, че е малка. Има клубчета със забавления за различни възрасти заедно.

# 29
  • Мнения: 837
Как са ви къщите ,подредени или разхвърляни...?У дома е ужас целият под е в играчки и хартия ,списания които бебе Никол чете  Grinning,къса и яде ,смъква дрехи ако има някоя оставена на дивана ,мигом е на пода .
Какви бели правят вашите разбойници? Ето вчера Никол събори газовата отоплителна печка върху себе си,толкова се уплаших ,а тя малко плака и започна да я сочи  hahaha и да вика ЕЕЕЕ.Днес пък се е добрала до пакета с овесени ядки добре ,че я видях преди да го разпилее ,отделно от това отваря шкафовете това го научи преди 2 дена и всичко вади хаха то аз съм сложила играчки ама и един пъзел имаше и го разпиля из цялата всекидневна ....Но най-лошото е ,че АЗ трябва да прибирам  Wink

Общи условия

Активация на акаунт