Случи ми се нещо странно XI

  • 144 403
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 1 795
...или мухъл

# 706
  • Мнения: 56
Нямам влага в стаята и не готвя там. Външната стена е южна и няма грам мухъл, не сме санирали апартамента, още съм със старата дървена дограма, която си е идеална. Не е мокро петно, само под определен ъгъл се вижда, че има нещо на тавана, иначе всичко си е нормално. Помислих, че при боядисването на тавана се е получило това, но не е. Пък и от пет години не сме боядисвали тавана.

# 707
  • Мнения: 320
Време ви е за ремонт

# 708
  • Мнения: 719
Преди 1-2 години, сънувах че Майкъл Джексън чете новините по БТВ , на английски). Станах, отворих новинарски сайт и видях че е починал.
След време сънувах Руси Русев-  певец, който пееше в златните години на поп-фолка , имаше хит "на бургаската гарааа" , сънувах го как я пее. На следващия ден бях на кафе с приятел и той ми, каза че е починал журналистът Руси Русев.
Според мен са странни съвпадения, но близките ми не желаят да ги сънувам  Crazy

# 709
  • Мнения: 235
Преди 1-2 години, сънувах че Майкъл Джексън чете новините по БТВ , на английски). Станах, отворих новинарски сайт и видях че е починал.
След време сънувах Руси Русев-  певец, който пееше в златните години на поп-фолка , имаше хит "на бургаската гарааа" , сънувах го как я пее. На следващия ден бях на кафе с приятел и той ми, каза че е починал журналистът Руси Русев.
Според мен са странни съвпадения, но близките ми не желаят да ги сънувам  Crazy

Сънувала си го преди повече от 2 години, защото той почина през 2009.

# 710
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Зачела съм се в старите теми и точно преди няколко дни четох как на някои съфорумки са им гледали циганки и се оказало вярно. Вчера ме срещна една на централна гара и реших да се оставя да ми гледа, е взе ми пари, ама....
Попита ме кой много много близък мой човек е починал наскоро и тежко го преживявам, казах, че е майка ми (не и е било трудно да познае). Каза ми "Била е много красива и добра, ама много" - вярно е! Не един път са ми казвали хората, как навремето е била най-красивата жена в града ни. Каза ми "Ти си с буквата Н, кръстена си на баба ти, по майчина линия, майка ти  е с буквата Л, кръстена е на цвете" и това е вярно. Каза ми, че имам много добър мъж, който много държи на мен и много ме обича, но и аз много го обичам. Вярно. Каза, че и той има много проблеми. Вярно отново. Каза, че живея на две места (не беше трудно да се сети, предвид къде ме срещна). После започна да ме пита за букви "Кои са двама мъже с буквата С, които много те обичат" (баща ми и мъжа ми). Попита и кой е с буквата И, който иска много да ми навреди и ме тормози (роднина, който след смъртта на мама наистина ми налага тормоз, дори и номера си смених). И още много неща ми каза.
Каза, че ми дава "прилеп" и винаги трябва да е с мен, да отчупя и на мъжа ми и да му го дам (той няма да се навие де, мрази цигани, а ако чуе, че и пари съм и дала, ще ме убие  Embarassed ) та да попитам, някой наясно ли е какво е това, за добро ли е, за лошо ли? Какво да правя? newsm78

# 711
  • София
  • Мнения: 9 716
И на мен една циганка преди години ми даде прилеп ( ако наистина е прилеп ). Позна, че ще срещна мъж и ще имам дете от него, не позна пола на детето. Само където не ми каза, че този мъж ще ме направи нещастна и в крайна сметка ще си гледам детето без него.
На въпроса ти - не знам хубаво ли е, или лошо, ако питаш за прилепа. Би трябвало да е като талисман според мен, но в моя случай не помогна особено. Относно нещата, които ти е познала - доколкото разбирам, тя не ти е предсказала бъдеще, а настояще, така че няма хубаво/лошо тук - те така или иначе се случват тези неща в момента, независимо от емоцията, която ти причиняват.
Някои циганки може би наистина познават, но други са абсолютни измамници. Не им вярвам като цяло. Онази, която ми даде прилепа я познавах покрай работата си и затова се навих да ми "гледа".

# 712
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
За бъдеще ми каза, че ще ми излезе гуша и как да го лекувам. Склонна съм да вярвам, защото и мама имаше някога. Да, предимно настояще каза, но го мисля този "прилеп" да го нося ли или не...
Съжалявам за случилото се с теб  Sad

# 713
  • Мнения: 13
Awesome user name , имам някакъв спомен, че крило от прилеп се носи за късмет, пари.  Поразрових се и намерих следното " ..Талисманите изготвени от прилеп също имат сила за привличат богатство, любов и успех, както и да трансформират късмета. Подсилват го и го насочват така, че човек да получи онова, което желае. Придобиването на така обаян талисман от прилеп сам по себе си носи доста късмет. Той подобрява живота и отваря множество нови възможности за постигане на щастие, благоденствие и просперитет. ..."

# 714
  • Sofia
  • Мнения: 26 595
За бъдеще ми каза, че ще ми излезе гуша и как да го лекувам. Склонна съм да вярвам, защото и мама имаше някога. Да, предимно настояще каза, но го мисля този "прилеп" да го нося ли или не...
Съжалявам за случилото се с теб  Sad
сподели за лечението,моля Wink

# 715
  • Мнения: 11 576
Не го носи, моля те! Живеех си най- прекрасния живот докато една съседка /и майка ми/ не решиха че ми трябва нещо за късмет. Животът ми се преобърна на 180 градуса. Даде ми една иконка с нещо прилепово и още щуротии, увита в найлонче. Още ми е в чантата, все се каня да я изхвърля и забравям. Това- преди три години. Толкова лоши неща ни се случиха на мен и семейството ми, и продължават. Не знам дали е това причината, но- всичко се връща. Не вярвам в бели магии за щастие, вече не.

# 716
  • Мнения: 164
А как точно човек може да си набави крило от прилеп? Laughing
Извинявам се за глупавия въпрос,но просто не мога да си представя къде точно ще го намеря този прилеп,че и ще го хвана,а явно трябва и да го убия,за да му откъсна крилото?! Shocked Адски варварско е това и освен чувство на вина,не знам какво друго може да донесе...

# 717
  • Мнения: 927
А как точно човек може да си набави крило от прилеп? Laughing
Извинявам се за глупавия въпрос,но просто не мога да си представя къде точно ще го намеря този прилеп,че и ще го хвана,а явно трябва и да го убия,за да му откъсна крилото?! Shocked Адски варварско е това и освен чувство на вина,не знам какво друго може да донесе...

Ами, може да е вече от умрял прилеп. И без това в небитието едва ли ще му трябват крила. Wink

# 718
  • Мнения: 11 576
Не знам. В моето има и нещо от новородено- пъпна връв или нещо от сорта. А, де!

# 719
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Благодаря за инфото BlackKitten, Дари, не зная вашето какво точно е представлявало, моето е само нещо, малко черничко, да речем, че е прилеп, не зная дали да не изчакам малко да видя дали ще има някаква промяна в нещо и тогава да решавам дали да го махам или оставям  Rolling Eyes


За лечението тя ми каза сутрин и вечер чай от лайка, със сутрешния чай един локум и един жив, гол охлюв  Sick

Общи условия

Активация на акаунт