Юлски бебета 2013 - тема 25

  • 29 453
  • 757
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 318
Руми, благодаря за идеята.
Днес времето е кофти, а темата не е активна Thinking

# 691
  • Варна
  • Мнения: 368
Подаръче, недей така, ако някой е можел да даде адекватен отговор го е направил.
Дано мъжът ти да е успял да излезе по- рано от работа и да ви закара до някой стоматолог- хирург.

Катенце, дано и на дребосъчка и минава бързо и да не я боли.

Как са днес болните дечица, дано са по- добре.

А ММ мъж нещо се опитва да ме депресира още повече, като ми подхвърля, че можело да се прибере  края на януари. Знаете ли колко много време е това? Аз с Е. се оправям идеално, не ми тежи изобщо, той яде, спи по 2 пъти през деня и вечер си ляга рано, а през деня си играе и се забавлява.
Но ми е самотно, а зимата ще е още по- депресиращо. Снощи почти се разревах, защото си купих едно пилешко бутче на грил.

# 692
  • София
  • Мнения: 1 318
Колева, а той за постоянно ли ще се прибере или ваканция?
Катенце, какво даваш за сополките?

# 693
  • Варна
  • Мнения: 368
Джина, за постоянно, ще се прибере, но иска да спести малко пари, тъй като тук ще е без работа. Да може да ни е по- спокойно, докато измисли какво ще прави.
Абе, ще устискам някакси, аз като цяло не се давам на депресии и подобни, такива мисли ме държат най- много час.  Sunglasses

# 694
  • Мнения: 481
Колева - ако те успокоява и нашият татко ще го видим края на годината. Ей сега около 22 ри ми идваше да се гръмна- сама, майка ми болна, всички на някъде... Обаче мина и замина. Използвай това време за теб си, чисти си, когато ти се чисти, готви, когато ти се готви... Абе гшедай си само своята дупара:-)  и не го мисли, времето минава много бързо. Повярвай ми на него му е по-тегаво, защото е без детенце. Аз го гледам така и не ми е тежко, дори си признавам, че има моменти, когато ми е по-добре, че го няма. Не готвя, не чистя... Абе минава времето. На мен ми е най-криво събота и неделя-всички по семейно, аз бременна като кукувица с детето. Ама минават и тия дни. Ходи чри роднини, виждай се с приятелки. Въобще доколкото можеш - ергенската:-)  изливай си тук душата - помага:-)  иначе според мен той добре го е решил да остане да поспести малко. А вариант вие да отидете там и да се установите има ли?
Лили извинявай, че те бъркам. Нещо съм запомнила от бременните снимки и все си мисля, че си ти Simple Smile. А не мога нещо да вляза да разгледам пак албума Simple Smile.

Утре ако е хубаво времето ще заведа Еми на лекар за тия косми, че не ме кефят. Освен кола маска друго няма какво да й направи, ама поне да даде логично обяснения. Сега пък съм си втълпила, че й растат и косъмчета мвжду веждите и въобще има проблем с това. Най-вероятно е филм, но като знам че й давам пилешко пт магазина...вярно избирам на дук винаги, но човек никога не знае:-) 
Форума е умрял защото всички мами спят като бебетата си:-)

# 695
  • Мнения: 11 747
Моята уста е шита, но бях на 6г. и не мога да дам конструктивно мнение. Важно е да е хубаво зашита, за да не остане белег. Аз имам, но отвътре и не личи. Не мога да съм полезна наистина, само свободни разсъждения.

# 696
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Джине, Назик кидс пръскам. Сутрин и вечер по едно впръскване. Тя вече почти няма, но честно да си кажа доста бързо и отшумяха. Друг път ги влачи със седмици, а този път за около 7-8 дни ги изчистихме.

Маги е по-добре. Не я боли уж или поне не дава сигнал да я боли. Само, дето днес си свали превръзката и сега чакам една мед.сестра да се прибере/комшийка ми е/, за да й промие раната и да я превърже по-добре. На мен обаче ми се вижда дълбока тая цепка да му се не знае. И се чудя как ще зарасне като е точно на сгъвката и Маги като си мръдне палеца, дупката зейва  Sick
А сега пък за капак и Марти си го прибрах с температура и болки в корема. ЛЛ каза, че ако до утре не започне да повръща или да получи разстройство, а продължава да си държи температура с болки, трябва да го водим в Пирогов, че може и нещо хирургично да е. Ужас пък!

Последна редакция: пт, 26 сеп 2014, 17:23 от Katencetoo

# 697
  • Мнения: 4 709
Жалина дори и да й растат косми между веждите, сигурно е нормално, много други жени имат, и ги скубят както знаеш. А за краката, е нали рано или късно ще им поникнат косми на краката, нашата като каза я огледах има мъх - рус, но чак косми не са. Но тя е светла и очаквам да са й светли и космите. Поне е наследила от мен тънките вежди  Praynig та няма да има проблеми с тях поне  Laughing
А нашият татко си е уж у нас, но от два дни е само на работа и днес го видях цифром и словом за 30мин, не знам и аз защо изобщо се прибра, май за да обядва. Гадно е, но пък все някой трябва да изкарва повечето средства, че ако се разчита на моите 340лв от глад да сме умрели  Rolling Eyes Стискате зъби и си казвате, че е за ваше добро, че е временно и така.
След днешното падане от бюрото има огромна резка, която почва от окото и стига до средата на бузата. Но така се беше уплашила, че от рев не бях я видяла. Но така растат децата.
Кате не си вкарвай лоши мисли. Щом са ти казали, че не е за шев, значи не е. Ама и ние майките сме едни, както казваше моята навремето, да не ти се случва това дето ти го мисли майка ти. Дано ти се случи това, което ти мислят комшиите. А за Марти, ако почне да повръща, пак си е за доктор, така че заведи го още днес

# 698
  • Мнения: 377
Подаръче, чакаме да се отчетеш   Hug
Катенце, да се оправят дечицата ти.
И аз съм вкъщи с 2 болни деца. Голямото с кашлица, малкото с висока Т без други симптоми (в сряда му биха ваксината за морбили/паротит/рубеола).
ro.koleva, със сигурност не ти е леко, но нека те крепи мисълта, че все пак ТМ си идва за постоянно, па макар и след 4 мес.
Пина, желая ти всичко да е по мед и масло и да събереш незабравими спомени и снимки Simple Smile
Aquawoman, ЧРД! Бъди здрава и много щастлива   bouquet

Мъхчето силно липсва...  Cry

# 699
  • Мнения: 2 381
Подаръче, аз не бих шила устна, ако док вече е казал. Даже бих се молила да не трябва да се шие/лепи.  Ако детето не е имало проблеми с ваксини до момента, не бих отлагала и ваксинирането.

Гърл ин блу къде е?

# 700
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Мисти, аз по принцип гледам да не се втелясвам много, ама порезни рани ме плашат, особено ако се разтварят. Бях забравила да напиша в предния пост, че ЛЛ каза това за повръщането, че сега имало такъв вирус, който траел 3 дни и било придружено с температура и разстройство. Ама засега Марти има само температура, та ще го видим до утре как ще да е.

Жалина, странно е това с косъмчетата, но сигурно ще паднат. Още е рано да й се появяват дълги косми, но знае ли човек.

Бени, бързо оправяне и на вас.  Hug

# 701
  • Варна
  • Мнения: 368
Идеята първоначално беше той да замине, да се установи там (в Лондон) и след като се подреди всичко там и ние да заминем. Но като видяхме как се живее там , решихме че тук живеем по- добре и не си струва да си причиняваме всичко това. А и освен това догодина искаме да си направим още едно детенце.  Mr. Green Така че засега си оставаме тук, където всъщност не ни е зле.

По нататък живот и здраве, може да пробваме пак, но определено Лондон  не е нашето място.
Може би  Германия, езика го говоря, така че мисля че може да ни се получи.
Но както казах, по нататък.  Simple Smile

Жалина аз пък преди няколко дни забелязах 2-3 такива косъма на рамото на Е.  newsm78

# 702
  • София
  • Мнения: 377
Руми, извинявай, че не мога да ти бъда полезна Hug. Лазар си разби устата скоро, но по скоро беше венеца и юздичката. Не знам какво да ти кажа, нямам представа дали се шие или лепи уста. Аз не съм го водила да му сложат тетанус, не мисля, че е необходимо. Той си падна вкъщи на земята. Ади на нещо мръсно ли се удари та искаш да й биеш тетанус?

Оф, Лазар е с температура. Не знам от какво е. Днес му е десети ден след ваксината. Докторката твърди, че не можело да е от нея, не й се е вярвало. Може да е настинал, то гледай какво време е. Може пък защото през нощта му беше изпуснал памперса, много изпуснал. Беше се напикал до под мишниците. Никога не ми се беше случвало.
От както се е родил до сега е боледувал един път. Беше на 5 месеца. Но сега е толкова различен, не е моето дете.

Бързо да мине на Маги раничката. Дано се окаже, че не е това което вижда майка й.  Hug

# 703
  • Мнения: 2 237
Весе и при нас като при Лазар. Явно е настинал, не знам. Ама яко напикан, чак памперса станал огромен. Със червени очи и сополки, но поне няма температура. Ваксина не му е бита, явно е от мини-вирусчето което как му кара в момента.

Кате, много е хубаво че си имате под ръка мед. сестра-комшийка. Да се оправя Маги, а Марти да минава леко каквото има да минава  Praynig

Ники, огромно и човешко благодаря за вниманието ти  Hug Не можах да отида да се видя със сестра ти, Боян се разпищя като видя да излизам и се върнах. Пратих баща му. Благодаря ти !!!!   bouquet

Мъхчето дали не ни се сърди там заради фейсовите неща Sad

Момичета, тоз дребния се е научил много да пищи напоследък, особено в магазини. Ама пищи яко, пронизително, жестоко, зверски...и после си се кефи. Чак ми заглъхват ушите. Вчера така пищя в Лидъл, че не знам как не ни изгониха  ooooh! Някой друг с подобни прояви?

Ро, ей сега ще мине времето и ще се върне ТМ. Много е хубаво, че искате да останете тук. Аз също съм от тия на които тук им е добре, доволна съм и не ща (за момента) да чуя за чужбина.

# 704
  • Мнения: 2 381
Близначе, радвам се  Simple Smile Трябваше да стане по- рано, но....организация. Надявам се да влязат в употреба.

Общи условия

Активация на акаунт