Юлски бебета 2013 - тема 25

  • 29 426
  • 757
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 237
Ще влязат, благодаря ти  Hug Така ми се искаше да мога да ти се отплатя, но не знам как. За мен всеки такъв жест е ценен и много ме радва.

# 706
  • Мнения: 251
Катенце, на Маги ли пръскаш Назикс? Ками втора седмица ми се влачи със сополи, не се търпи вече, но мисля че назикса беше за по големи. Не знам вече какво да и слагам. Освен да пробвам и с коларгол да ги изсуши?
Марти от 2 дни и той яко със сополи. Не сме го спирали от училище. Днес започна и да кашля лошо. Почнах с инхалациите. Уф...
На мен цял ден ми е лошо, отпаднало, вие ми се свят, мисля че е от преумора Sad така искам да се наспя.
Марти ми беше супер палав и още е, но още не сме стигали до пирогов и шиене и спешни кабинети. Дано и не ми се налага.
Болните да се оправят бързо

# 707
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Глупи, на Маги пръскам. Пише, че е за деца над 2 години, но то и на Виброцила така пише, а се използва. ЛЛ ми каза да пръскам по веднъж сутрин и вечер, и наистина сополките просто си изтекоха през нослето, а не се завряха назад в гърлото. Коларгола също е вариант и то добър. Той изсушава и гърлото.

Мед. сестра прегледа Маги преди малко. Каза, че за нейното пръстче това си е дълбока рана, но то е и късно вече да се шие, тъй като раничката има и коричка отстрани. Превърза я и утре ще сменим отново превръзката.

# 708
  • Варна
  • Мнения: 368
Тази вечер го сложих да си легне без АМ. Нямаше проблеми, лапна си бибата и се кротна.
Чудя се обаче дали вечерята му е достатъчна- 190мл супа с 1 сухарче.  newsm78
Исках да му дам и ябълка за десерт, обаче ми отказа. Това беше към 19:30.
Вие кога давате вечеря и какво количество?

# 709
  • София
  • Мнения: 1 832
Аз давам вечеря към 20,00 часа, супата от кухнята, ако е по-рядка със сухар и понякога КМ и една бисквитка. Преди лягане го кърмя. През нощта продължава да се буди. Вече след като яде реве. Явно е от зъби, вече трети месец няма зъб. Има 7 броя.

# 710
  • Мнения: 681
Ох, нещо много болни са се отчели, а есента едва сега почна.

Ама вярно, утре е 27.09. и Пина тръгва!

Забавлявай се страхотно, Пинке, и да знаеш, че мислено съм с теб, без значение от мястото.

# 711
  • Мнения: 2 237
Пине, приятно пътешествие и да се върнеш жива и здрава !   bouquet

# 712
  • Мнения: 481
Аз давам АМ по 210 мл.без да й давам нещо особено за вечеря. По-скоро й боцвам от това, което аз хапвам:-)  мисля обаче от тези дни да започна и за вечеря да готвя. Дали ако започна с глакамоле ще й е добре?
Иначе тия косми са само около раната... И не, не искам да е косматка. ММ не е особено космат, нито аз, така че няма от кого да го е наследила(дано)
Ох да си я похваля малката умница -казва си името:-)  казва Еееемммм:-) много ми е сладко, цял ден я питаме с баба й и тя умира от кеф да ни го казва:-)

Уф искам да се махна от София! Мисля да отидем някъде с майка ми за един уикенд:-)  тъпото е, че сме без кола и трябва с автобус. Идеи имате ли?

# 713
  • varna
  • Мнения: 871
Руми, извинявай, но просто не знаех какво да те посъветвам, затова по-добре беше да не пиша, а и имах спешен проект за предаване, та нямаше време да ровя да търся какво се прави. Мисля, че никой не те е пренебрегнал нарочно, просто си афектирана.
Пине, после ще чакаме отчет!
Ро, Ема яде в 20.00 супичката от кухнята със сухарчета и после към 23.00 220 мл АМ и това й е. Не се буди нощем.
Ох, Близначе, специално за теб споделям, днес пак ходих на Зумба и беше супер яко, щот всички стъпки си ги знаех  Mr. Green  Другия път директно отивам със салса обувките, че с маратонки изобщо не мога да правя половината работи Embarassed

# 714
  • Варна
  • Мнения: 368
Хера, къде ходиш на зумба. Надявам се като се върнеш моя мъж някой ден да мога и аз да ходя на спорт.- малко време само за мен. Дано да ми се случи някой ден.

Последна редакция: сб, 27 сеп 2014, 14:45 от ro.koleva

# 715
  • Мнения: 726
подаръче, мини да кажеш как сте с Ади, какво стана днес?

# 716
  • Мнения: 2 237
Хера, браво на теб ! Ако знаеш само как ми се танцува,ама много ! Онази вечер ме каниха на салса парти и за малко да отида. Но...бях толкова уморена от тичане по малкия дивеч, че едвам гледах. На всичкото отгоре ме боли адски стъпалото, май е паднал свод. Днес си спомних колко прекрасни мигове имах в школата, колко приятели имах там, какъв купон ставаше...И като ми стана едно мъчно ! Sad Искам пак да съм слаба и хубава и пак да ходя на танци с готини хора. Мъка ми е ама....Тука до нас също има зумба, освен да се запиша и да се утешавам някак. Но салсата ми липса, нищо друго не дава това усещане. А и къде другаде ще се отъркам в чужд мъж  Mr. Green

# 717
  • Мнения: 726
Едно мрън и от мен! Криси цял ден ми се сополиви, сутринта спа до 11, но той си спи обикновено до 9:30-10, тъй че не е чак толкова фрапантно, но после пак беше сънлив и макар да си омете закуската, не е искал да яде на обяд преди да се наспи. За сметка на това после изяде де що видя и беше много активен, но пък и много мрънкащ цял следобед и  вечер. Няма температура, но киха и кашля. За сега само му пръскам морска вода в носа и се надявам да не се влоши. А голямото мрън е, че и мен почна да ме дращи гърлото и ми се запушва носа, почва и да тече, а утре сме на сватба.  #2gunfire просто такъв карък като мен няма втори! Тая сватба от половин година я чакам, понеделник се връщам на работа, а да се разболеем със зайо точно сега - е не може просто такъв лош късмет.

# 718
  • Мнения: 86
Доста по-добре са пъпешите, гъсти, кашави акита.

Много бавно ги захранвам. От както нормализираха изхожданията давам всеки ден по 1, максимм 2 нови храни, защото доктора каза, че ако избързам може да се върнем при тях много бързо. Ако ви е интересно /полезно:
1. ден към Humana, лечебна, сухари, бисквити и солети добавих печена на фурна ябълка.
2 ден - оризова каша и пак печена ябълка
3 ден - морков, малко много добре изкиснато сирене
4 ден - кус-кус със сирене, малко захар, но БЕЗ МАЗНИНА
следващите дни ще добавя:
5 ден - пилешко месо (с ориз и моркови) и препечена филия със сирене (без масло)
6 ден - картоф (малко) + на 2-3 пъти през ден зеленикав банан (да не е презрял)
7 ден - тиквичка + филе от риба
8 ден  броколи + малко КИСЕЛО МЛЯКО
9 ден - лук + сварена чшка към дргите зеленчци
10 ден - МАСЛО (чак тогава ми казаха да дам мазнина)

след 10ти ден захранване, ако няма влошаване ще почна с подбрана детска кухня (без боб, грах, свинско). и  ще се опитам да ги пусна на ясла на 6ти окомври.като ще предупредя да внимават много с тежките храни.

Лошото е, че сополките още ги има малко, а почнаха на 12.09.

# 719
  • Мнения: 4 708
Лелее, какво става в темата, всички ли сте болни?! Ние от два дни не сме мръднали от нас, много студено времето тук, вчера дъжд, днес цял ден вятър, направо си дойде зимата. Щом и климатика пуснах Confused Бързо оздравяване на всички болни мами и бебоци.
Марти броколито на нас ни действа разхлабващо, не е ли препоръчително по-късно да се даде във вашата ситуация?
Колева ако не се буди през нощта за ядене, значи е ОК. Аз давам вечерята към 20ч, а към 21-22 АМ 180мл, зависи как е спала през деня. Буди се много пъти през нощта, както винаги, но за ядене става в 6ч, аз давам вода, тя бута и реве - вече си знае и как да иска млякото. И за Вера още сме си с 4 зъба, без изгледи за други  Wink
Пина чакаме с нетърпение да се тагнеш. Пусто любопитство  Rolling Eyes Хубаво да си изкараш и жива и здрава да се върнеш и да разказваш.

Общи условия

Активация на акаунт