Юлски бебета 2013 - тема 25

  • 29 426
  • 757
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 681
Близначе, радвам се, че нещата са се наредили. Тъкмо мислех да пиша, че GPRS е по-старата технология и всички телефони би трябвало да я имат.

Мартина, морският вирус и при нас докара зелена вода в памперса, но аз изобщо не се занимавах с д-р. Педито в самото начало даде лекарства и даже ни прати на море. Такъв беше първоначалният план. Аз все пак не посмях да заминем, но се лекувахме с каквото намерим. Не ми е и хрумвало да ходим в инфекциозна болница. Измъчихме се и доста дрискане падна, но и захранване не съм правила. Има един лечебен сок на Хип ORS 200, само той вървеше, нито лечебна храна, нито разни прахчета.

Жалинка, честито колело! Ако не е с колани, имай предвид, че децата се измъкват страшно лесно, като се хванат за нещо. На ММ му се случи още при първата разходка.

Колева, какво е оризовка? Аз съм купувала извара и на "Хармоника". Доста е евтина в сравнение с другите им продукти.

# 736
  • Мнения: 481
Нашето колело е за напреднали с материала - няма колани, няма облегалки...абе за професионалисти  Sunglasses
Нещо такова е - пак от продавалника.
Татко й искаше да вземем такова само с две гуми за баланс, но аз я пробвах в магазина и освен да падне с него, друго не направи Simple Smile Голям ни е зор да я научим да кара колело, понеже ние обожаваме с ММ
Скрит текст:

# 737
  • Мнения: 86
Bemol пробвах със сока, но го отказаха, не искаха и да близнат. Те точно тогава ми отказаха категотично да пият даже вода, и като смених 8 памперса един след друг педиатъра ни прати в инфекциозна (ние предния ден се видяхме с него и тъкмо се зарадвах,че имаме подобрение). Бяха се обезводнили. Жалко, че не предложиха да си спазаме хранително-оводнителния режим вкъщи и да ходим на контроли.  Иначе аз се оказа, че съм ги подложила на картофено, морковено оризова диета, а картофите надували и предзвиквали газове.

Явно сме били в контакт с някои скорошно-морски юнак или девойка.

# 738
  • Варна
  • Мнения: 368
Ехе, Жалина, не е ли рано за такова чудо.
Е. даже и догодина сигурно няма да се справи с такова.

Оризовките са пресовани оризови блокчета- натурални, направени от кафяв ориз.
Могат да се използват като заместител на хляба.

# 739
  • Мнения: 681
Жалинка, Еми кара такова колела! Вярно е напреднала! Как я обучихте?

Мисти, ако не се лъжа, ти се оплакваше, че каната ти за вода мирише. Как се справи накрая? Аз купих нова. Старата не миришеше изобщо, но замина, след като няколко пъти я пуснах на сухо. Беше Нео, иноксова, само 30 лв. Много хубава. Новата е по-джиджана, има прозорче, което свети при включване и май няма опасност да се пусне без вода, освен ако юзърката не е изкукала, а тя е. Та всичко добре, ама водата мирише, малко като на йод.

Мартина, всяко акане беше придружено с къпане и миене на пода. Какво им правиха там? Вливания ли? Не можахте ли да отидете на друго място?

Имам въпрос за спазъма на белия дроб. Как разбирате, че се случва? От какво се получава? Знам, че продължителният рев може да означава точно това. Къде бихте завели детето в такава ситуация?

# 740
  • Мнения: 86
Не стигнахме до вливания, погладуваха малко с много рядка каша на Хумана + солети и сами пропиха вода под заплахата от  включване на системи. Прие ни доста читава смяна. В третата смяна, която дойде имаше много зла сестра , на 2-3 пъти успя да ме разреве и бях категорична, че ще си ходя веднага, но не исках да се влошат. За дрго място не съм обмисляла, за пръв път съм в инфекциозното.

# 741
  • Мнения: 4 708
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Днес диването спа от 12:15 до 13:45. Мислех, че до вечерта ще капне, да ама не. Сложих я както винаги в 21, събуди се в 22, с рев, рева 45мин. И я вдигнах окончателно от кревата, сега обикаля, и няма никакво намерение да си ляга. Защо ми се падна толкова неспящо дете, направо не издържам вече. Писна ми. Искам да стане чудо, и да се превърне в кротко, спящо дете.
Бемол сега виждам за каната. Смених я за друга марка, тефал по-скъпа уж. Тя ръждяса на 3-ия месец, и я смених за хлебопекарна  Mr. Green Приключих с тези кани завинаги.

# 742
  • Мнения: 681
Мисти, трябва да ги запознаем наш'те караконджули. Винаги съм си мислела, че децата спят по 14-15 часа нощем.
Помня, че накрая се сдоби с пекарна, но не бях запомнила какво стана с миризмата. Аз много свикнах с кана. И за себе си я ползвам, че сутрин пия топла вода. Ама щом Тефал може да ръждяса, моят Таурус жаби ще завъди.

# 743
  • Мнения: 377
Бемол, моята кана е на 5-6 мес., за 15 лв. я взех от Кауфланд, марка Muhler, но нито мирише, ни жабясва. Само се чудя в кой момент може да реши да изгори, ама за 15 лв. - здраве да е Simple Smile
Мисти, и моето редовно се буди с рев около 30-40 мин. след вечерното заспиване, но гушвам за няколко минутки, успокоява се и пак заспива.

# 744
  • varna
  • Мнения: 871
Бени, забелязала съм, че кауфландската техника е доста държелива. Каквото сме взели, работи. Щом кафеварка имахме за 15 лв и още е читава, смятай Simple Smile Нещо с Х в средата бяха марката, ама ся не ми се става да проверявам...
Абе само на мен ли тая сутрин Гугъл ми блокира мамата и твърдеше, че имала малуеър, вируси и троянци newsm78

# 745
  • Мнения: 11 747
  Grinning  imam oshte dva chasa za gubene. Tuka e pylno s beebeta. Pytuvat si horrata.

# 746
  • Мнения: 481
Не си представяйте нещо невероятно с това колело-принципа е абсолютно същият като на камиончетата за бутане, супер стабилно е Simple Smile
Искам да се оплача от моя свекър! Днес съм на 40 дена на бебето на моята приятелка от дете и той точно днес реши, че ще ми кара ябълки.... И то точно в часа, когато трябва да съм там. И държи да съм тук, не можело майка да го посрещне. Вие си имате свекърви, аз си имам свекър:-)  да не го плюя много, че не е чаааак толкова лош, но като си науми нещо и трябва да е неговото, без да се съобразява. Подозирам го и в контрол да не би да хойкам, докато сина му го няма, но гледам да не се втилясвам. Искаше ми се да отида, но няма да мога заради три чивала ябълки, които обезателно трябва да посрещна. Както и да е ще видя бебчето друг път... С него просто на глава не може да се излезе, а и ми се напомни как миналата година като искаше да ми носи ябълки в 12 часа през нощта аз съм спяла и не съм му вдигнала телефона. Не съм ядосана, просто си мрънкам:-)

# 747
  • Мнения: 2 237
Да, и аз не мога да влизам цяла сутрин. Дава ми , че сайта е със зловреден софтуер, вируси, и т.н. Сега някак стана чрез Яндекс, и то като влязох в някаква тема "Русская кухня". Но нито от Гугъл, ни от Мозила иска да ме пусне  Thinking
Дано скоро го оправят, че иначе ще висим повечко във фейс-групата Simple Smile

# 748
  • Мнения: 726
Много странно! И на мен от хрома на лаптопа не ме пусна, но пак с хром на таблета си влязох без проблеми.

Жална, честито ви колело. Лекоми безаварийно да се ползва! Ама и твоя свекър е голям образ. Съжалявам за пропуснатата погача и то по такава причина.

Марти, радвам се че пъпешите са по-добре.
Кате, браво че заздравява и не я боли, а и че се е разминал леко Марти!

Дейзи, Жалина, мерси за интереса към Криси. По-добре е детето. Той от вчера сутринта е на гости при баба и дядо с приспиване. За сефте е там, че снощи бяхме с ММ на сватба. Докладват че е жизнен и енергичен, яде си добре, почти не му течал носа. Въобще леко го кара. За сметка на това мен ме е тръшнала една хрема...направо супер! А утре се връщам на работа. Ще съм чудна гледка с този червен нос, ама няма какво да се прави.

Аз сега съм в друга "драма" - Криси го приеха на ясла. Изтеглиха го по жребий втори от 75 деца за 2 места. Страшен късмет! Обаче аз не искам да го пускам още - баба ще го гледа. Мислех да не го записвам, но ме плашат, че ако не го запиша, после няма да може да кандидатстваме пак, та сега съм в голям размисъл какво да правя. Май сама го прекарах от много акъл - не трябваше изобщо да кандидатстваме толкова рано, ама аз изобщо не вярвах, че ще го изтеглят баш него....

# 749
  • Мнения: 481
Уф, аз започнах да се ядосвам много! Егати тъпият номер ми спретна тоя старец! А неговият син сега е на морето и въобще не му дреме! Бясна съм вече! Никъде не ходя, с никакви хора не се виждам и тоя така да ме наказва буквално да не мога абсолютно никъде да отида, заради някакви си смотани ябълки! Пълна селяния! Бясна съм вече! Майчето и нея я вързах тука... Абе нямам думи супер ми е криво и ми се реве....

Общи условия

Активация на акаунт