Отговори
# 15
  • Мнения: 167
Galkaa23_SF., на мен са ми излезнали адски много черни точки, сдобих се и с лунички. Абе въобще, който ми кажа че всички бременни жени били хубави #2gunfire

Хахахах,дрън-дрън... поне аз съм с момиче и май е вярно,че взимали от красотата..нз за мамите с момчета.. hahaha Joy

# 16
  • Мнения: 172
И на мен ми казаха, че щом е момиче ще погрознея, защото тя краде от красотата  Laughing А при момчетата заради мъжките хормони лицето на майката се изчиства и засиява, да си кажат мъжките мами Simple Smile

# 17
  • Мнения: 177
На мен пък ми подейства обратно - преди имах пъпки,а сега ми се изчисти лицето доста....Но при мен може да е от Утрогестана който пия (Прогестерон).

# 18
  • Мнения: 146
Аз нямам пъпки или петна,но за сметка на това ми поникнаха косъмчета по коремчето  Blush Хормони какво да се прави  Crazy Само се надявам като родя нещата да се нормализират.
ЛМД,благодаря за новата темичка,както и че ме вписа  Hug

# 19
  • Мнения: 177
Аааа моля ви.....уж момиче чакам......а на майка ми приятелките като ме видяха казаха че съм се разхубавила..... newsm78 Аз не мога сама да се определя

# 20
  • Мнения: 227
Аз като майка на момче, мога да кажа, че това са пълни глупости. Бях заприличала на тюлен първата бременност. Нищо красиво нямаше в мен. Сега пак така се чувствам с момиче и момче.

# 21
  • Мнения: 146
И на мен ми казаха, че щом е момиче ще погрознея, защото тя краде от красотата  Laughing А при момчетата заради мъжките хормони лицето на майката се изчиства и засиява, да си кажат мъжките мами Simple Smile
Действително от началото на бремеността до сега не съм имала нито една пъпчица  Party

# 22
  • Мнения: 35
Относно пъпките... В началото на бременността имах доста и правих 2 пъти в седмицата маски с хума - много съм доволна, много добре изчиства лицето. Сега по-рядко ги правя (от мързел), но е полезно и ефективно  Naughty

# 23
  • Мнения: 49
Аз имах доста пъпки до към 5-ти месец, сега съм малко по-добре...

# 24
  • Мнения: 41
Чакаме момче Simple Smile и в началото имах пъпки, но сега вече всичко е наред  Peace

# 25
  • Мнения: 1 235
Изобщо не е вярно това с момиче/момче. Чакам момиче и всички ми повтарят, че съм се разхубавила, което означавало, че видеозонът лъжел. И коремът ми бил остър напред, нямало начин да е момиче. Постоянно по улицата някакви циганки, сервитьорки и т.н. ми казват, че съм с момче. Аман!
Иначе за пъпките - имам чувството, че около датата на цикъла ми се появяват. Не зная дали е възможно, но веднъж в месеца ми излизат няколко пъпки едновременно и след това отшумяват.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 735
Абсолютни глупости са това за красотата и пола на бебето.Изглеждам по сходен начин и с двете си бременностти,а първия път родих момиче,сега чакам момче.Сега съм само повечко пораснала на годинки и кг,но и вчера една млада продавачка ми направи комплимент,че съм хубава бременна.На мен като се замисля най ми се радват продавачките в магазините за хс.Явно покрай големия корем им изглежда,че хапвам доста.  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 33
никога лицето ми не е било таково...ситни пъпчици от 7м,какво ли не ползвам...на моменти са,ту се махат,после пак. важното е да не се стискат,защото на мен лично ми стават на рани.

# 28
  • Мнения: 155
Да ни е честита новата тема Simple Smile
Аз май не съм писала скоро, ама днес не мога да се сдържа - колкото пъти стана си имам един израстък под едната гърда - това малкото така яко показва краче, че хората ме заглеждат, защото много се вижда  голямо шаване му удря днес! Иначе да дам и аз един бърз отчет.  Имаме кошарка малка, количката от Англия дойде - страхотна е, имам си вече и помпа на Медела, в неделя със свеки преместихме нещата на каката и установих, че имам ужасно много дреки, дори и бодита с къс ръкав за малката беба и само трябва да изпера  остават ми 2 сутиена за мен и олио за тяло за бебка, както и шампоан пяна за главата и сме готови Simple Smile
За пъпките - аз имам рядко, сега не съм имала, тук-такем ми се появява някоя малка.. косъмчетата в началото на бременността много ми растяха, посредата намаля бързината на растежа и сега пак се засили.. и аз го нося както и каката уж за момче - ама ето, две момичета са Simple Smile

# 29

Общи условия

Активация на акаунт