Отговори
# 720
  • Мнения: 281
Честито на новите мами! Да са им много здрави рожбите, много щастливи, на мамите бързо да се възстановяват.   bouquet

# 721
  • Мнения: 49
Честито и от мен на новите мами - да са им живи, здрави и послушни бебоците!
А на тях бързо възстановяване  Hug

# 722
  • Мнения: 169
Catkouta,честито бебе!!!!Живи и здрави да сте!Дай Боже всекиму толкова лесно раждане! newsm51
Аз от днес съм в 38 седмица!Нямам търпение вече и аз да родя!!!!

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 631
Здравейте мамчета! Честитоо на новата мама да са живи и здрави и скорошно прибираме Simple Smile
Мен нещо ме наболява кръста и мен точно в областта на таза и корема ме наболя като менструална болка.... дали е нещо!??!?! newsm78 Пих едно но шпа да не се мъча. Да видим дали ще отпусне. Ама нямам режеща болка или втърдяване на корема-контракции
И честит празник на всички празнуващи.
Знам че днес не се пере но....пуснах една пералня -няма как от толкова бебешки дрешки нашите се насъбраха....

# 724
  • Мнения: 172
Честито на новите мами Simple Smile Да са живи и здрави малките слънца  Hug

Имам киселини през цялата бременност, появяват се от всичко Grinning Помага ми газирана вода, една чашка и киселините отшумяват, пробвах различни неща и това поне при мен действа най-ефикасно.

# 725
  • Мнения: 1 235
Catkouta, честито, от здраве да не се отървете и двамата.

Много ви благодаря, момичета, за отговорите.
sa6eva, нищо не смятам. Опитвам се да събера повече информация, защото взима да ме дострашава. Отделно имам много силни болки в кръста от 2 седмици. Разбира се, че няма как да зная как ще ми протече раждането, още по-малко първо.

Да се похваля, че вече сме 3200 гр. и мога да родя нормално, ако всичко мине по план. Нямам изгледи за раждане скоро, макар вече да ми се иска  Mr. Green

# 726
  • Мнения: 167
Здравейте мамчета,Честито на новата мама и от мен,да са живи и здрави с бебока и много щастливи!

Аз снощи,като си легнах и ме сви корема ниско долу,по-скоро от дясно и леко преминаваше към кръста,болката беше ''тъпа''..,но неприятна,като преди цикъл(но не най-силната,която имам при цикъл..) Според мен това би трябвало да са т.н.- ''подготвителни или фалшиви конктракции''...??.. newsm78 newsm78

# 727
  • Мнения: 592
Catkouta Честита Рожба живи и здрави да сте и бързо възтановяване Hug Hug Hug
Скоро ще имаме и нова тема  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 728
  • Мнения: 414
Ехе, още един бебко  Hug  Да ти е жив и здрав Catkouta и бързо възстановяване. 3 часа звучи доста добре  Whistling

С всеки изминал ден започва да ни боли тук там... нямаме търпение вече  hahaha И на мен ми се засилиха болките в кръста /освен онези режещите ниско долу/ и въобще не мога да спя. Лошото е, че като родя пак няма да мога да спя, но ще има кого да гушкам  Heart Eyes

Преди известно количество страници говорихме как някои бебета сами си избират имената. Е, онази вечер сънувах име! Направо не мога да повярвам. Ей така от никъде излезе това име в съня ми и не мога да повярвам, че бебето го иска. Типично английско е и просто абсурд да го кръстя така  Crossing Arms Аз бях разправяла, че бебко ми казва какво му се яде като сънувам манджите... Ама вече и името си да поръчва - много ще му стане още от нероден да командва  Joy

# 729
  • Мнения: 328
Честито на всички нови мами и техните бебчета, да са живи и здрави   bouquet
На мен за киселините много ми помага вода с лимон. Преди няколко дни такива киселини имах, и така ме болеше, ужас беше, и като пих вода с лимон за 5 минути всичко отмина, направо да не повярваш  #Crazy Mr. Green

А за болките, в неделя сутринта като ме почнаха едни менструални болки ниско в корема и кръста, и в началото си мислех че след малко ще отминат. Ама не . И колкото повече продължаваха толкова се паникьосвах  #Crazy Пих но-шпа и нищо. И така горе долу до късния следобед и преминаха, но много се уплаших и всякакви мисли ми минаваха през бременната глава  ooooh! Laughing

# 730
  • Мнения: 592
Мили момичета,

Посрещнахме на този свят прекрасната ни дъщеря София тежи 2,9 кг. 49 см. и е много сладка нацелувах я веднага.. на мама Judji е


и още една девойка се показа  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts newsm32 newsm32 newsm32

Последна редакция: ср, 17 сеп 2014, 14:33 от Izgrqvashto Slance

# 731
  • Мнения: 364
Мили момичета,

Посрещнахме на този свят прекрасната ни дъщеря София тежи 2,9 кг. 49 см. и е много сладка нацелувах я веднага


и още една девойка се показа  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts newsm32 newsm32 newsm32

Честито!!!!! Да сте живи и здрави!!! Само здраве и много усмивки!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 732
  • Мнения: 328
Izgrqvashto Slance Честито   bouquet  Да сте живи и здрави и бързо възстановяване. Много хубаво име, беше ми от фаворитите за момиче в началото, преди да разберем че чакаме момченце  Simple Smile

# 733
  • Мнения: 173
Мили момичета,

Посрещнахме на този свят прекрасната ни дъщеря София тежи 2,9 кг. 49 см. и е много сладка нацелувах я веднага


и още една девойка се показа  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts newsm32 newsm32 newsm32
Честито! Много здраве и щастие.
Кога успя? Докато преди час се радваше за предстоящата нова тема и хоп бебенце  newsm51

# 734
  • Мнения: 592
Мили момичета,

Посрещнахме на този свят прекрасната ни дъщеря София тежи 2,9 кг. 49 см. и е много сладка нацелувах я веднага


и още една девойка се показа  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts newsm32 newsm32 newsm32

Честито!!!!! Да сте живи и здрави!!! Само здраве и много усмивки!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

ей не е моето на една мама от форума е но не и знам ника да я посна просто писа във ФБ групата..
Моля да ме извините за объркването Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт