Жилище под наем в Бургас?

  • 1 746
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Понеже в момента си търся жилище под наем и забелязах следната тенденция - на частно лице не мога да попадна, а тъй наречените агенции направо ми изглеждат нелоялни, да не кажа откровени мошеници. Отварям темата с надеждата, че някой би могъл да ми даде съвет как да подходя или пък директно би излезнал с предложение.

# 1
  • Мнения: 1 700
общо взето е много трудно да се намерят свестни хазяй.преди няколко месеца като сменях квартирата къде ли не  звъняхме,до една фирма се обърнахме,размотаваха ни близо седмица и само гледат как да ти пробутат по-скъпа квартира за да налапат парата.целта им е да се умориш от размотаване и накрая като видиш някоя ,просто да се нанесеш в нея  Naughty страшно некоректни в това отношение.само нервите напразно ще си хабиш.ти в кой квартал си търсиш?с колко стай апартамент за колко души?не се сещам някой да е давал под наем.дано си намериш нещо свястно с разбрани хора

# 2
  • Мнения: 42
Търся дву- или тристаен, около 55-60 кв.м до 300 лева, може и полуобзаведен. Кварталите са Възраждане, Братя Миладинови, Лазур или Център, ако видя нещо което ми хареса съм склонна и в Зорница или Изгрев. Проблема е, че обявите, които гледам в момента се вместват в бюджета, но фирмите са на един собственик, на адреса който им е посочен като офис няма нищо, а това ме кара да се съмнявам в лоялността им.
Иначе аз в момента имам много свестни хазяи, но апартамента взе да ни отеснява.

# 3
  • Мнения: 780
Колко човека сте?
Ще говоря с майка ми-разполага с нещо подобно на това, което търсиш...

# 4
  • Мнения: 42
Двама възрастни и дете на година.

# 5
  • Мнения: 22
Здравей, аз се сблъсквам със същия проблем, няма частни обяви, а агенциите също не помагат особено ...

# 6
  • Мнения: 42
Здравей,
Аз си намерих през вестника на ало.бг. Там има колонка за частни наемодатели. Не са много, но поне не се занимаваш с агенция.

# 7
  • Мнения: 1 700
Здравей,
Аз си намерих през вестника на ало.бг. Там има колонка за частни наемодатели. Не са много, но поне не се занимаваш с агенция.
и аз също от там ,но от сайта им!радвам се че си си намерила квартира

# 8
  • Мнения: 22
Радвам се , че сте си намерили сега стискайте палци и за мен Simple Smile

# 9
  • Мнения: 364
аз също търся дългосрочно  квартира в Бургас - тристаен  , може и не обзаведен  ,  о ремонтиран . Двамa възрастни и едно дете .

Общи условия

Активация на акаунт