Ти какво сготви? Снимай, покажи?! 120-та тема

  • 177 365
  • 780
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 284
preci рецептата за питата е на Венета /тутманик със сирене/

# 46
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 594
Вечерята снощи.

# 47
  • Мнения: 112
Батето със сопата, много интересен миш-маш  bouquet


"Шкембе" чорба с гъби от блога на Йоли- много ни допадна Peace
http://yoli-www.blogspot.com/2013/07/blog-post.html

# 48
  • Мнения: 701
labrex, по тази http://mousseofcoloursanddreams.blogspot.com/2014/08/blog-post_29.html,
Скрит текст:
на някой от тук е, но ?! само си модифицирах някои неща /смесих крема сирене+ извара и увеличих малко количеството им, сложих 40-50 гр брашно и 1 с.л. нишесте, моето какао е някаква смес с сухо мляко, ама стана си супер сладкиш, даже не им стигна  Joy , поръчката е следващия път поне двойна доза.

# 49
  • Мнения: 2 152
Батето със сопата, много интересен миш-маш  bouquet


Благодаря ти много. Идеята е проста, но ефектна.

От мене един Шпикован със сирена джолан



# 50
  • Мнения: 363
Здравейте дами , Бонго и Батето със сопата , най-после дойде момента , в който и аз да кача нещо направено от мен, е не съм майсторка като повечето от вас, но имам време да се науча, а и желание  Laughing
Започвам с една супичка-импровизация - в нея има заленчуци, пилешко, сиренце и забулени яйца - стана вълшебно вкусна  Heart Eyes Heart Eyes (направила съм снимки на няколко етапа от готвенето
началото


преди да сложа сиренцето и яйцата...

и ето имам готова супичка

...иии купичка ммм....  Heart Eyes

морковена салатка с магданоз и слънчогледови семки

и едно хлебче от лимец със смес от семена(които не се виждат много, не знам защо) в пекарната, само че явно след като вече беше започнало печенето, аз реших , че е много рядка сместа и добавих бяло брашно... та ето го и резултата, то си остана по коричката на хляба  Rolling Eyes  ooooh! , нищо де, пак беше вкусен  hahaha

Последна редакция: пт, 05 сеп 2014, 13:03 от kishaa

# 51
  • Мнения: 2 152
Здравейте дами и Бонго , най-после дойде момента , в който и аз да кача нещо направено от мен, е не съм майсторка като повечето от вас, но имам време да се науча, а и желание  Laughing

А мене при Дамите ли нареди?  newsm45 А сопа де!

# 52
  • Мнения: 363
ЕЕ... не се обиждай, виж реактирах се, не знаех , че си имаме нов кулинар Simple Smile не съм влизала от доста време и първо бързах да си публикувам снимките хаххаха и не съм видяла кой какво е писал и показвам Simple Smile

# 53
  • Мнения: 444
Здравейте кулинарки и кулинари при всички ви пак е мнооого вкусно.Имам едно въпросче ако напълня чушки с кайма и ориз обаче сместа е сурова дали ще стане нещо или ще изхабя продуктите ,че нямам много време вечер да готвя?

# 54
  • Мнения: 3 284
Козунаци.

# 55
  • Мнения: 6 055
mimi0585 макар и виртуално си взимам едно парче, че много вкусно изглеждат, а и от няколко дни ми се хапва точно козунак.
Кога ще направя и аз.... Hug

# 56
  • Мнения: 119
labrex, по тази http://mousseofcoloursanddreams.blogspot.com/2014/08/blog-post_29.html,
Скрит текст:
на някой от тук е, но ?! само си модифицирах някои неща /смесих крема сирене+ извара и увеличих малко количеството им, сложих 40-50 гр брашно и 1 с.л. нишесте, моето какао е някаква смес с сухо мляко, ама стана си супер сладкиш, даже не им стигна  Joy , поръчката е следващия път поне двойна доза.

Вели, и ако знаеш сега колко ме усмихна! Simple Smile Много, много ти благодаря за доверието!   bouquet
Рецептата иначе не е моя, на Иринка Купенска е. Ама на нея всичко й е вкусно, няма две мнения. Твоят сладкиш се е получил страхотен и браво, че си направила някои промени. Аз също искам мъничко, съвсем мъничко да променя, за да си го напасна. Да ви е сладко и отново ти благодаря!

# 57
  • Мнения: 399
Здравейте Simple Smile
По каква рецепта правите популярното "Негърче", защото при мен по средата остава глетаво...  #Crazy ?

една пилешка супа Simple Smile
Скрит текст:

# 58
  • Мнения: 220
за закуска беше баница без яйца


[/quote]


може ли да споделите рецепта

# 59
  • София
  • Мнения: 15 497
Бутчета с пюре.



Общи условия

Активация на акаунт