Септември пред нас е вече, дано ни донесе мъничко човече!-Тема 85

  • 21 515
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 960
защо си правиш тест аз за О аз забременях с календар на телефона  моят календар и беше лесно макар и дълго
Thinking Как не съм се сетила до сега  Whistling Whistling Whistling

 Mr. Green
Съжалявам, но не се сдържах!
Това звучи несериозно - но аз не разбирам, с цикъл 30-40-60-90 дни моя календар трябва да си е направи Магическо кълбо!  hahaha

Много съм изнервена!  ooooh! Само и утре да мине.. и вдругиден тази снимка и да продължаваме с плана.. съвсем малко ме хваща паниката - признавам си!
Но няма да ви тормозя  Hug
Ще надничам, ще чета.. а с писането - ще пиша след някой друг ден  Hug
Стискам палци на всички, гушкам ви много и дано има есенен дъжд от положителни тестове!  Crazy

П.П. сега е времето да правим Близначета  Crazy ММ е Близнаци, термина ми се пада на 7.06, брат му има бал догодина, ММ е на 25.05 - няма да има нищо по-хубаво от това в цялата тази галимация аз да родя!  Crazy  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

смейте се аз бях с много нередовен цикъл но щом увеличихме секса по време но овулацията то стана да ми е живо и здраво май  месец  stork-girl и си следях календара .а и си показва кога ти е примерно, самия опит не се прави в деня а поне два дена преди и после преди ден и и след .тогава става вече може и в деня  на О за да сте спокойни .10 месеца ми отне почти нямах ме опити и тоя месец пробвахме така и ето  EFP

# 676
  • Мнения: 777
Татяна ,не съм искала да те засегна и се извинявам, ако е така.
Прозвуча ми несериозно, защото знам аз и част от момичетата тук с какви проблеми сме - и просто няма как да разчитаме само на това.
Радвам се, че се е случило при теб, и разбира се не само при теб - в историята случки всякакви!  Hug
За това сме различни и всяка има своята история - надявам се и всяка история ще завърши скоро с хубав край!   bouquet

# 677
  • Мнения: 19 721
Ellie D, много се радвам, че сте се харесали с Шефкетова. Дано да ти е на късмет!

Goldengirl, при мен засега няма много за писане. Настроила съм се вече за стимулация и ПИД, само да видим дали ще е следващия цикъл или по-следващия.

# 678
  • Мнения: 4 954
Татяна, наистина, разбирам, че го правиш с най-добри чувства, но календарът помага колкото и вдигането на краката след секс - т.е никак, просто двойката явно няма проблеми и щеше да стане и без. Дано има повече забременели така и да се пълни света с малки дечица, но не трябва да се препоръчва и като точен метод за следене на овулация, защото на този свят има и кьораво, и сакато и такива като мен  Mr. Green , за които е измислена тежката артилерия.

Е, Кристи, успех! Току-виж заедно киснем пред кабинета на Шефкетова, ако ми е наред биопсията предполагам и ние тогава някъде ще правим втори опит.

# 679
  • Мнения: 4 696
 Татяна, моята овулация също е на различен ден от цикъла на -12,13,14,15,16 ден и как да стане с телефона??? newsm78
Не се засягай, ама това наистина е несериозно!

# 680
  • Мнения: 960
Татяна ,не съм искала да те засегна и се извинявам, ако е така.
Прозвуча ми несериозно, защото знам аз и част от момичетата тук с какви проблеми сме - и просто няма как да разчитаме само на това.
Радвам се, че се е случило при теб, и разбира се не само при теб - в историята случки всякакви!  Hug
За това сме различни и всяка има своята история - надявам се и всяка история ще завърши скоро с хубав край!   bouquet

АЗ не се обиждам лесно ,просто съм против тези тестове  за О макар че и аз мн се колебах , за тях ай съпругами се дразнеше ако правим по график .Просто предложих, ако някой се интересува това е той просто като добавка към теста https://play.google.com/store/apps/details?id=com.popularapp.per … alendar&hl=bgи скоро да има радостни новини

# 681
  • Мнения: 2 497
Здравейте, момичета Hug
Минавам набързо, че нямам време... Бъни, чертичката си е там и е по-ясна от вчера Peace Тихичко честито  bouquet При мен нищо ново, надявам се тези дни да имам повече време да чета и пиша Tired Ама не бързайте толкова де - бях си заплюла тая тема, пък вие я изписахте за два дни Crossing Arms
П.с. Татяна, това приложение го имам от поне две години и много ми помага да се ориентирам къде се намирам в момента, тъй като не помня дати и не броя дни... наистина е много полезно и предполагам, че ако М и О са ти като по учебник би могло да е достатъчно... За съжаление не всички могат да се похвалят с това, така че ползвам го (както и още три други в допълнение), за да ми напомня разни неща, да си нанасям БТ, както и хаповете, които се налага да пия напоследък, но не разчитам прекалено Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 09 сеп 2014, 21:47 от Ransun

# 682
  • Мнения: 4 954
Ми че като ти гледам графиката ти си забременяла в тази тема. Само теста ще развееш в другата Simple Smile

# 683
  • София
  • Мнения: 11 784
Affroditta успех утре! да се отчетеш как е минало!

cristi а ще правите ли трансфер ако са хубавки след ПИД?

Абе момичета нали знаете като проработи нещо при някоя и идва тук и казва че така се прави и всеки пост е даване на акъл . Да ви подсещам ли за сиропа ми?  Joy hahaha by the way  и витаминка е пила сироп миналият месец, да си знаете само ама ха, вие моите методи хич не ги уважавате  Crazy #Crazy

# 684
  • Мнения: 960
Татяна, моята овулация също е на различен ден от цикъла на -12,13,14,15,16 ден и как да стане с телефона??? newsm78
Не се засягай, ама това наистина е несериозно!
мила моя цикъл беше нередовен супер много от 30 - 38 дена  и това 10 месеца.Този месец  за разлика от др правихме повече секс в обозначените дни  в календара той ти показва при мен овулацията бе различна всеки месец но само този месец .правихме точно както казват ден преди  и в деня .Да може да ви е смешно но помага при някой хора.Може не на всеки но пак поне си следиш цикъла

# 685
  • Мнения: 19 721
Estlar, Стаменов няма да си ме даде на Шефкетова, така че аз ще си вися пред неговия кабинет Simple Smile Ама можем да седнем по средата Grinning

maceto85, е то друга причина да правя ПИД няма Simple Smile

# 686
  • Мнения: 4 954
Аааа, витаминка ми уважи и галиевия термометър. Тя всичко уважаваше милата, само ѝ кажи   bouquet Между другото, като нищо ще му люсна едно сиропче тази вечер, че се усещам как овулирам. И тъй като няма как да забременея на компа - лека ви вечер  Laughing

# 687
  • Мнения: 2 497
Естлар, от твоята уста.... Heart Eyes Ако си познала ще пиеш бира до края на живота си Hug
А сироп и аз пих - нали бях болна Wink

# 688
  • Мнения: 777
Affroditta успех утре! да се отчетеш как е минало!

Маце вдругиден, мила - на 11-ти ми е снимката  Heart Eyes Но обезателно ще пиша!  Hug

Нали знаете, че вие сте ми първите /добре де - след ММ  Mr. Green / по споделянето на новости около бебеправенето!  Hug   bouquet

# 689
  • София
  • Мнения: 11 784
Витаминка е герой! Тя извади тежката артилерия веднага

Естлар наздраве сиропче!

Афро аа аз не съм разбрала, нищо стискам палци от сега!

Cristi  супер, аз понеже чета опитвам се да разбирам някои неща от АРТ, надявам се да са перфектни всичките  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт