Септември пред нас е вече, дано ни донесе мъничко човече!-Тема 85

  • 21 526
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 19 733
maceto85, за толкова пари и аз се надявам! Mr. Green

# 691
  • Мнения: 611
Affroditta успех утре! да се отчетеш как е минало!

cristi а ще правите ли трансфер ако са хубавки след ПИД?

Абе момичета нали знаете като проработи нещо при някоя и идва тук и казва че така се прави и всеки пост е даване на акъл . Да ви подсещам ли за сиропа ми?  Joy hahaha by the way  и витаминка е пила сироп миналият месец, да си знаете само ама ха, вие моите методи хич не ги уважавате  Crazy #Crazy

Мацеееее не си права. Аз ги уважавам-пия и сиропче даже от няколко дни. Прочетох и статийката, която постна  Mr. Green И май ще го раздаваме на маратон, както се каза  Party Само има една малка ''подробност''-дано имам О., този месец  Joy Ще проверя телефона ''какво ми говори'' по този въпрос.  Whistling Whistling hahaha

# 692
  • София
  • Мнения: 1 691
Аааа, витаминка ми уважи и галиевия термометър. Тя всичко уважаваше милата, само ѝ кажи   bouquet Между другото, като нищо ще му люсна едно сиропче тази вечер, че се усещам как овулирам. И тъй като няма как да забременея на компа - лека ви вечер  Laughing

Ма аз съм си послушна  Laughing
Сега като си гледам графиката, се сетих, че във фертил-френда пишеше за трифазност на бременната графика, аз май имам... просто ми стана интересно.
Иначе аз винаги съм си мислила, че трудно ще забременея, защото винаги съм искала да бъда млада майка и само ММ ме бави, за това пуснах тежката артилерия от рано  Laughing

# 693
  • Мнения: 1 571
Ми и аз ще хвана да пия сироп, този месец, пък  Crossing Arms
Маце, забравила съм, ще припомниш ли- марка, дози?  Hug
ММ е командировка, нагоре прочетох много интересен пост по темата  Mr. Green

# 694
  • Мнения: 4 696
Afrodita, успех , дано резултатите са добри и продължавате напред към целта!
Естлар, Кристи, успех и на вас, пък дано имате повече късмет, отколкото предполагате!

# 695
  • София
  • Мнения: 11 792
аххах послушници такива браво на вас!

Vanesita Joy а така!

Goldengirl аз пих Мукосолван, няколко часа преди кекс, от 9-10 ден някъде май newsm78

cristi виждала съм цените знам  Rolling Eyes мале и това твоето хлапе първо ще е за бой дето само толкова ще се бави  baby_neutral hahaha сигурна съм че дофтора пръв ще го плесне по дупето Wink

# 696
  • София
  • Мнения: 1 757
на мен телефона ми говори,че ще овулирам на 16,ама няма да му вярвам искам да овулирам на 12- Joyтака де искам по скоро  Thinking
Голден hahahaдавай адреса
Рансун така си пожела,така ще бъде-вече си бременна,ама чакаме 13 да разберем  Hug,я каква хубава графика имаш-четох някъде че утрогестана влиае на добрата темперетура-успех
И аз днес се замислих за сиропче,ама като взех тестовете за О и не ми се даваха още толкова пари за Муко....нищо другия път  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Естлар  rotfImbo отивай забременявай,остави ни тука да  blahblah blahblah blahblah

# 697
  • Мнения: 1 571
Аз имам синекод, дали ще свърши работа  Whistling

# 698
  • София
  • Мнения: 783
Здравейте момичета, много бързо пишете, не мога да ви изчета! Mr. Green
Аз да си призная понеже си мисля, че не съм бременна, мнооооогооо нерви на работа, шефа ме е взел на мушка и последните две седмици ми разказва играта, и си викам, какво бебе с тези нерви....
И понеже със сигурност не съм бременна ще ви покажа поканата за сватбата Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Скрит текст:

# 699
  • София
  • Мнения: 1 757
Голденче виж дали съдържа тази съставка Guaifenesin (Гуайфенезин),видях го в една тема,че ако сиропа я съдържа ставал.Мернах някъде че може и АЦЦ да се пие, и той е за отхрачване значи става  newsm78
Тиата,уааууу колко са красиви,браво  Hug

# 700
  • Мнения: 4 696
Тиата, newsm10, страхотна е и аз бих избрала такъв стил ! А за бременността, не се знае, знае ли се! Laughing

# 701
  • Мнения: 1 185
Аз съм пила АЦЦ 3-4месеца във фертилните дни.Нямаше ефект Confused
Утре сутрин пускам новата тема.Кратка съм,че пиша от телефона.

# 702
  • Мнения: 1 234
Тиата много са хубави  Heart Eyes Страхотна идея, че сте си сложили снимки като деца...много оригинално нямаше да се сетя   bouquet Да не се изненадаш след толкова нерви и "немислене" стават най-бързите бебета  Whistling
Имам един сироп останал - бронхолитин или нещо такова беше....дали става? Ама то вече късно май  Joy И сайдер имам и малко ракия от дренки...3в1  hahaha
Да не би да изпишете темата до утре сутрин....който си я е заплюл да бърза за 1-ва страница....аз искам 88-ма  Heart Eyes

# 703
  • София
  • Мнения: 781
Няма значение кой е сиропа, важното е да пише, че е отхрачващ Wink

# 704
  • София
  • Мнения: 783
Категорично не съм бременна, все същите симптоми като предния месец, когато пак бях небременна, така че няма какво да ме изненада!
Обаче вие не се ослушвайте, вадете двете черти, стига сте ги стискали! Hug Heart Eyes Mr. Green Joy

аз бях малко против снимките, че малко асоциирам с некролог, ама ММ му беше желание, и трябваше да направя компромис! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт