Септември пред нас е вече, дано ни донесе мъничко човече!-Тема 85

  • 21 504
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 185
Ето я и новата тема, която носи много късмет!!!


Тема86

# 721
  • Мнения: 960
Тиата-уникални покани са и ти го казва бивша булка която малко ти завижда за тях  Hug  bouquet
атланта, честит РД-от сърце ти желая слънце и топлина в дома ви, в живота ви, здраве, обич и едно сладко бебче и после още едно.
 Azira_smile  късмет голям на АГ и спокойно аз като ходих ще се да ми изскочи сърцето .
до после
Добро утро дами

# 722
  • Мнения: 49
Здравейте момичета!
Отдавна чета тук темички свързани с "Искам бебе", но чак преди няколко дни си направих регистрация за да мога да ви пиша и да се присъединя към "чакащите"  EFP .
Правим опити от началото на годината с едно прекъсване от 4 месеца заради медикаментозно лечение (пак свързано с бебеправенето).
Изследванията ни показват че сме напълно здрави и въпреки това всеки месец се надяваме напразно   Cry
Бих искала да помоля да ме добавите в късметлийското списъче , дано ми донесе късмет и на мен  Praynig
 Първи ден 20.08, предполагаема дата на О – 01.09, дата на М – 14.09
Благодаря предварително и пожелавам на всички  съвсем скоро да могат да се похвалят с  EFP  preggo

# 723
  • София
  • Мнения: 781
Ехаааа, 2-3 дни до теста ти остават! Пожелавам ти да те зарадва!  newsm47
П.С. Добре дошла! Simple Smile

# 724
  • Мнения: 19 698
Nayla , заповядай в новата тема и ще те включа където кажеш Simple Smile

# 725
  • Мнения: 49
Ехаааа, 2-3 дни до теста ти остават! Пожелавам ти да те зарадва!  newsm47
П.С. Добре дошла! Simple Smile

Много благодаря.
Този месец наистина съм обнадеждена, защото имам болки които до сега никога не съм имала преди М (много силни болки в кръста и зърната) както и обичайните за ПМС. Rolling Eyes Всъщност не знам това добър знак ли е, но ще разбера след няколко дни  Wink

# 726
  • Мнения: 1 185
Ето я и новата тема, която носи много късмет!!!


Тема86


Общи условия

Активация на акаунт