Септември пред нас е вече, дано ни донесе мъничко човече!-Тема 85

  • 21 517
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 792
Бъни, много хубава черта  Praynig
Мелче, ще почне да расте корема, няма къде да ходи  Peace
Азира, с глас се смях на твоя разказ  Laughing ММ пък само ме навива да меря като теб, ще умре от любопитство.
Кофеин, значи всички сме луди да се надяваме... И аз така бях по-миналия месец, ама за жалост резултат от надеждите йок.
Тиата, голяма красота са поканите ви!
Маняна, тест! тест!

Леле, щях да пиша още един тон неща, а забравих  newsm78 Ако не бях с лелката, да съм го обявила за бременен симптом  Crazy

А, сетих се - голямо писане му удряте не мога да ви насмогна! И по върпоса с календара за телефон - извинявам се, но по-добре да погледна в кристалното кълбо... Тия календари могат да изкарат някаква закономерност, само ако имат доста данни събрани.

# 706
  • Мнения: 2 497
Добро утро  food010
Изчезвам на риба - внимавайте да не изпишете и новата тема (някой да се запише на първа страница от мое име, че да си нямаме проблеми #2gunfire) Като се върна само хубави новини да чета Hug

# 707
  • Мнения: 4 097
Добро утро, момичета! Как сте?

Днес имам рд, но пиша през телефона и нямам как да ви кача някоя снимка, но от сърце ви желая здраве и сбъдване на най-съкровените ви желания!

# 708
  • Мнения: 2 241
Маняна, положителен ли е теста?  Praynig
Тиата, чудни са поканите  Heart Eyes
Азирка, давай новата тема, че трябва да бременея вече   smile3539 Заплюла съм 87-ма  Mr. Green

# 709
  • София
  • Мнения: 1 121
Добро утро   bouquet

Tiata, страхотни покани  Heart Eyes Изглеждат много професионално направени!

Ransun, да хванеш рибка и да почерпиш Wink

Атланта, честит рожден ден. Да си жива и здрава и скоро да ти се сбъдне най-голямото желание!  Hug

Естлар, направихте ли "инатливото" снощи?

Според моето приложение О трябваше да ми е днес, пък док потвърди, че е била в неделя. Явно док е недовидяла  Crazy Ще взема и аз да пия сироп следващия месец. Направо една от нас да купува на едро и да раздава  Party

# 710
  • Мнения: 4 954
Не знам. С този инат се е метнало на майка си и поне 14 дни ще ме държи в неведение, гадината.

# 711
  • Мнения: 2 241
Ух, ма съм заплес  smile3555
Атланта, мила, честит рожден ден   bouquet Бъди здрава, щастлива и обичана  Hug

# 712
  • София !
  • Мнения: 1 240
Добро утро  Hug !

Tiata, страхотни покани  Heart Eyes Hug !

Пък относно календарите, изобщо им нямам вяра . Все пак сме хора, не роботи та да функционираме всеки месец по един и същ начин .
По календар, О. е 22-23-ти , аз си я усетих към 27-28-ми и ви писах тогава даже . Пък и си мисля, че ако тогава е, станало, то за това са ми толкова бледи чертите .


Хубав ден на всички  Hug  bouquet !

# 713
  • Мнения: 1 185
Добру тру! Някой с тестче или го пазите за новата тема  Hug трябва да реша какво ще е заглавието и ще пусна темата, също така какво стана с асита  newsm78 бъни теб да те вкл ли в списъка на успелите (за мен си)  Hug
Днес съм на АГ -стиснете палчета  Hug Hug Hug

# 714
  • Мнения: 935
Добро утро!   bouquet
Атланта,Честит Рожден Ден!Знаеш какво ти пожелавам!  Wink Hug  bouquet И стискам палци съвсем скоро да се случи!  Hug
Тиата,поканите са много хубави.Личи си колко любов и желание си вложила!   bouquet
Диамантче и всички останали,благодаря!Направих тест и е отрицателен.Въпреки,че БТ ми падна многооо много тази сутрин,пак направих,защото ми беше залипсвала тръпката,но както и очаквах-напълно отрицателен е...За капак на всичко точно днес трябва да съм щастлива,мила и добра,защото ММ има рожден ден.  ooooh!  Tired
Азирка,благодаря за кафето!Стискам палци за прегледа!  Hug
Чакам и аз новата тема.Сигурна съм,че ще бъде страхотна!   bouquet

# 715
  • Мнения: 1 185
маняна,  Hug гушш! ще мине всичко и нещата ще се наредят, радвай се на семейството си  Hug
аз след малко ще пиша повечко  Heart Eyes Heart Eyes

# 716
  • София
  • Мнения: 1 757
Добро утро и от мен  Hug
Азирка благодарско за кафето и успех на прегледа,да докладваш  Peace
Атланта  newsm59 и да имаш  Gift pregnant Hug Hug Hug
Рансун много работиш напоследък  newsm78  Hug
Естлар как 14 дни....6 дена да минат не повече  Mr. Green
Манана  spoko,май не трябваше да го правиш днес,не му позволявай да ви развали празника на тоя тест  Hug Жив и здрав да е ТМ   bouquet
Аз съм почивка и пак станах рано,но отивам да се боядисвам  smile3507 4470

# 717
  • Мнения: 1 185
Маняна, жив и здрав и скоро отново тати да е мъжУ-от сърце ти го желая!  Hug
Мелче, как си? Ще докладвам, дано вс е наред и получа и повече инфо, че сто въпроса са ми в главата ...  Confused
Относно термометъра, ММ не е от тези с такива желания ... той знае, че меря там и не ни е проблем, само че не и да се събужда с такава гледка, хаха и аз да бях щях да се посмея добре ...  Joy
Моята приятелка така са следели ову с календар, станало е бебчето в месеца в който имат два контакта и то изобщо не по време на датите...не е очаквала.  Peace
Тиата, чудни са поканите!!!Стилни и интересни!  Heart Eyes
атланта, честит РД-от сърце ти желая слънце и топлина в дома ви, в живота ви, здраве, обич и едно сладко бебче и после още  Hug

бронхолитин и синекод не стават, става судафед сироп, мукосолвани и подобни, АЦЦ...  Peace

# 718
  • Мнения: 4 097
Благодаря ви, момичета  Hug  bouquet

# 719
  • София
  • Мнения: 1 757
Азирка добре съм мила,пълна с надежди за този месец,заредена съм с позитивни мисли,тестове за О,утрогестан и тЕ такА..... Mr. Green Crazy
Някой беше питал за утрогестана,че се среща често в нашите редове
Скрит текст:
Утрогестана помага за увеличаване на лигавицата,т.е.за увеличаване на прогестерона,който е жизнено важен за оплодената яйцеклетка,това е хормона на бременноста

Общи условия

Активация на акаунт